Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ano ale najskor do galanty ;-) tam maju najlepsi vyber a myslim, ze aj najviac novych modelov
Odpovedať
ty mas chut este studovat :-. , to ta obdivujem ;-) a ked skoncis, co budes vediet? co ten odbor obnasa?
Odpovedať
zabi, ani neviem...jedna babenka tam chodila a ucili sa tam aj aranzovaniu, proste celkom zaujimave predmety, lenze co z toho... :-o
Odpovedať
babenky, diky za radu, sice galanta je uz trochu dalej, ale uvidim, mozno skusim..mne najviac vyhovuje NR,NZ,SA :-D
Odpovedať
gabi ta galanta, je uz len kusok, ale ak to je daleko da sa preniest saty z galanty aj do sale, ci tesedikova, ak si poziadas, tak si skus mrknut aj na ich stranke, ci ta prave take nejake z galanty nezaujmu ;-)
Odpovedať
csiki no budes mat o titul viac :-D a naucis sa nove veci
Odpovedať
hej, lenze neviem ci sa zrovna s tym uplatnim
Odpovedať
no ja by som povedala, ak ta to bavi a mas na to energiu daj sa na to ;-) co ked je to nepouzitelne, ide o to, ze ty sa vzdelavas a rozsirujes si obzor
Odpovedať
zab-ka mas pravdu..pozerala som ich stranku, jedny su tam prave v galante co stoja za to, ale ved pochodim vsetko a snad niekde nieco najdem podla svojich predstav..diky moc :)
Odpovedať
hej, len neviem ci mi to na nieco bude platne, teraz si nik nezaplati aby mu povedal, ze tento stormcek si tam vysadte, lebo to pekne ukaze...ale mali tam dobre znejuce predmety len neviem kde by som nabrala cas nato a hlavne prachy ak sa bude za skolu platit
Odpovedať
csikike, to nie je pravda, aj my sme zaplatili jednemu aby nam urobil okolie domu, vysadil atd, lebo my tie rastliny nepozname,takze toho sa zas neboj, kultura okolia domu ide do popredia..aj ked, je pravda, ze privela sa vas asi neuzivi hmm..
Odpovedať
gaboo, ked si zajednas u nich, tak ak aj najdes niekde inde z ich reviru tak ti zaloha plati, napr. ked si zajednas v tesedikove ale pojdes potom do GA, tak ti zaloha plati aj tam... diky za povzbudenie, este si to necham prejst hlavou...ale bojim sa, ze tak by som vela zakaziek nemala
Odpovedať
Článok sa načítava...
csikike nemas za co :) nam to tiez robil mlady chalan, absolvent..ide o to, aby ta to bavilo..zo zaciatku budes robit lacnejsie znamym, ci z okolia..a ked budes dobra, tak to pojde..horsie je zamestnat sa s tym v nejakej firme zaoberajucej sa tym, lebo zivnost hned na uvod sa ti neoplati..ale mozes aj tak, ze budes mat VS titul a budes robit nieco ine v nejakej firme a len ako nejake hobby toto..da sa vselijako..necitala som od zaciatku vasu diskusiu na tuto temu, tak neviem, zeby nejaky iny odbor napr..? no a tie saty najprv pozriem v NZ (aj v NR ale to je asi prehnane drahe) a potom aj Vase okolie :)
Odpovedať
gaboo, v NR som pocula o Diamonde same chvaly, skus ist aj tam... ja uz mam 1 skolu skoncenu a robim aj v odbore, toto by ma aj bavilo, ale ked mam chut zaaranzovat si tak skocim k mame a vyblaznim sa na kvetinach a stvaram kytice, teraz mam predstavu o ozdobe na stol, tak mozno cez vikend skocim a spravim ak sa podari
Odpovedať
csikike, ako tak dedukujem, mate kvetinarstvo :-D o to by si to mala jednoduchsie...tiez mam jednu VS skoncenu a niekedy rozmyslam nad dalsou, ale uvidim...teraz riesim ine veci hihi.. diamond som pocula uz aj ja, tam maju krasne saty, urcite sa tam zastavim..diky za tip
Odpovedať
taaak som spat csikike gabi ma pravdu ;-)
Odpovedať
diky zab-ka :)
Odpovedať
dobre pracovne rano zelam x-)
Odpovedať
krasne popoludnie prajem hihi ;-) vcera sme konecne vybavili matriku...a stale nemame kameramana, jeden je otrasny, druhy pridrahy..strasneeee...
Odpovedať
ahoj gabi, este mas relativne dost casu, tak hladajte dalej ;-) neoplati sa uspokojit s prvym, co je v ceste
Odpovedať
zabka to ani nechceme, preto behame, chodime k tym kameramanom na posedy hihi, sranda....
Odpovedať
ak by ti nevadil aj z okolia sale, skus napisat kaprikovi ip, oni mali nejakeho dobreho
Odpovedať
zabka...kaprik ? napisem mu ,aj ked najlepsie by bolo z NZ ale Sala je na skok...diky za tip :)
Odpovedať
ahojte, konecne som sa sem dostala, uff, a este stale som v robote |-|
Odpovedať
dobre rao, konencne vikend! csiki neprehanaj to s tou pracou ]-( ublizis si
Odpovedať
ahojte, zabi, ani neprehanam, len nam dost horia terminy pod zadkom :-N , ale neuveritelne sa tesim na vikend
Odpovedať
konecne v jednej casovej dimenzii :-D no verim, ved uz len tyzden! no snad si potom vydychnes, odo mna teraz vsetci chcu abstrakty na koneferencie, takze aj ja mam co roit a vcerajsok som zabila pisanim europskeho CV :-| , snad toa spon na nieco bude
Odpovedať
pocuj, a kedy sa stretneme aby som ti vratila tu knizku?
Odpovedať
Ahojte! Nechce sa mi citat stare prispevky, tak mi to zhrnte - prosim! Vidim tu aj nove tvare (niektore ruzove), tak vitajte. Po dlhsej dobe som sem zavitala i ja.
Odpovedať
ahoj kaprik, no gabooca zhanala kameramana a kedze sme so zabkou ziadneho nemali, tak sme ju odkazali na teba, nech sa ta spyta...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?