Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
dobre, tak pneu :-D nic ine sa nechysta, dufam :-D
Odpovedať
Ahojte, tento tyzden sa vam asi nechce moc pisat, co? Ale uz je konecne piatok :-D
Odpovedať
caw som tu ja som bola mimo tento tyzden tak preto :-D bola som sa skolit :-x aaale aj ty mas vela robotky, snad to od pondelka zlepsime ;-)
Odpovedať
no ja musim hlavne teraz makat, lebo chlapik si zmyslel, ze jednu vec chce mat skor, ale neviem ci to bude mozne, aj tak musime posuvat terminy a sef uz len zazera
Odpovedať
Ahojte, chcem sa opytat, ci niekto nepozna fotografku v COV na Veči?
Odpovedať
hladam nejakeho fotografa na celu svadbu a mam uz taky pocit, ze su vsetci obsadeny na nas termin :-(
Odpovedať
no caute! kde to viazne! nikde nikoho :-|
Odpovedať
lauris fotografom nepomozem, ale nemozes sa ani divit, ked mate tak obsadzovany termin ... mozno vsak budete mat stastie ak nejaky par zrusi termin :-x
Odpovedať
ahooooojte, konecne som sa dostala sem aj ja...som myslela, ze budem musiet dobiehat citanie, ale asi nie? aky ste mali vikend? lauri, fotograf je este celkom slusny aj v komunali.. (oproti kostolu nad cukrarnou) skus tam
Odpovedať
skore dobre rano x-) zelam pekny dnik, ja idem potrapit studentov 8-)
Odpovedať
zabi, tak skoro v robote? aaaaaaaaaaa len ich pekne tyraj :-D
Odpovedať
no konencne som skoncila, tito boli hnusni, tychto budem naozaj trapit ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, :-) nestíhala som prácu, tak až teraz sa ozývam. Čo máte nového? Minulý týždeň sme zaplatili už zálohu za miestnost, a bude to v Diakovciach. Objednali sme si prstienky v Nitre a teraz rozmýšlam ako vyzdobím tú miestnosť. Všeličo sa mi páci a neviem sa vôbec rozhodnúť. Drahého už nechcem s tým zatažovať, učí sa na skúšky a píše diplomovku. Máte nejaký typ na zákusky, že odkiaľ ich objednať, ešte sme sa neinformovali... A vytlačila som z netu zo stránky mesta všetky kaderníctva, ked niektorú poznáte tak mi prosím poradte. Jaj, ako letí ten čas... |-|
Odpovedať
ahoj snehu tak to su super spravy ;-) my sme mali zakusky z tesedikova, co by vam mohlo tiez vyhovovat, je o za diakovcami a su super chutne a za super cenu, mali aj www stranku ale neviem, ci teraz funguje, skus cukraren.com
Odpovedať
ahojte, hej tie zakusky od nich su fajn, ale skuste pred tym zobrat par na ochutnavku, lebo v poslednom case maju onicom torty (aspon puncove), pretym ich mali uuuuuuuuuuuzasne, ale naposledy bola hnusna. kadernictva, ak budes chciet aj make up- tak je fajn picasso, mas to hned po ruke a su ochotni...ale ak nechces, tak skus ist aj do Diakoviec priamo pri obecnom urade je sikovna kadernicka a ceny su v pohode
Odpovedať
Díky, tá stránka funguje, takže už mám aj kontakt ;-) Vidím že csikike zmenila fotku :-o
Odpovedať
dobra, nie? :-o :-D
Odpovedať
super csikike ;-)
Odpovedať
az take super to nie je ale lepsie ako keby som sa skerila v celej svojej "krase" :-D
Odpovedať
ta predtym bola lepsia tygrik ;-)
Odpovedať
no, uz ju ale nemam v PC, takze tato zostane :-D dnes ideme s drahym na masaz, uz sa straaaaaaaaaaaaasne tesim
Odpovedať
Ahojte kocky, ako sa dnes mate? zabi, trapis deti aj dnes? ta masaz bola fantasticka, ideme aj buduci utorok 8-)
Odpovedať
ahoj, nieeee dnes trapim seba :-| , ale uz som sa konecne posadila a idem vyhodnocovat tak bolo super? aj ja sm vcera dostala taku minimasaz chrbatika :-p bolo to fajn
Odpovedať
my sme si uzili kazdy 45 min. masaz, ooooooooj ako bolo fajne, moj drahy vydrzi max. 5 min. a potom ho to nebavi
Odpovedať
by som sa nechala aj ja nahovorit :-) a co ako v praci? este vela roboty, ci uz toho ubuda?
Odpovedať
pomaly ubuda, ja mam teraz svoju cas hotovu, zatial, ak sa nieco urychlene nevyskytne a cakam na kolegu, ktory toho ma dost vela...ale este mi treba 1 dokument spravit, takze toho je dost, ale dnes sa mi este nechce, mozno neskor a ty sa preco tyras? mas vela roboty? robis nove marania? kedy ides na to skolenie, na ktore si sa tak tesila?
Odpovedať
uz som bola na tom skoleni minuly tyzden a bolo to super, opat chcem ist do sveta :-) a hlavne som sa dozvedela, kolko penazi dostal moj sef z grantu 8-) teraz sa hram, je u volny strj tak si meriam a vyhodnocujem, co sa mi nechce :-S ale uz to nie je take stresove ako byvalo, nastastie
Odpovedať
to mas super, ja rozmyslam ci si nedam prihlasku do NR na krajinne inzinierstvo
Odpovedať
ahojte, pocula som ze v sali je dobry salon na saty..a ze je aj v tesedikove..oplati sa mi tam ist pozriet?
Odpovedať
gaboo, urcite sa ti oplati, ale ked budes chodit nevynechaj Galantu, tam je najlepsi a hlavne je tam strasne ochotna a mila babenka, ktora ti aj poradi a uz len skusas a skusas do nemoty, ale ked sa ti nieco nehodi, tak ti otvorene povie, ze tieto sa ti nehodia, pretoze ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?