Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
heeej, vidim, ze mas prehlad ;-) no tak oni zvazuju a uz aj ten bytik zohnali (jeeej ja som ale trdlo, jasne, ze poznas :-x )
Odpovedať
a kde zohnali? on chodil k "nam" na skolu, nie?
Odpovedať
hej, si jeho generacia? ja som bola akurat prvacka, ked koncil :-D to uz ale je par rockov |-|
Odpovedať
nie, bol starsi, ja som koncila 2004, takze on musel asi 2002 alebo 2001
Odpovedať
al eja si ho pamatam zo ZS, bol starsi o 1 alebo 2 roky a jeho brat bol mladsi o 1 alebo 2 roky odo mna, presne neviem
Odpovedať
no tento rok ma 30! to je cislo, coooo :-x
Odpovedať
to hej, ved ja ho uz pomaly dohanam :-D
Odpovedať
tak ja sa hlasim po obediku! :-p nestras! este je cas, etse sme mlade a pred tridsiatkou 8-)
Odpovedať
ale uz len kratko :-D , ja sa prave idem napapat :-D
Odpovedať
tak co uz po obediku? ja som sikonecne sadla na zadok! fuuuf to je zase den
Odpovedať
ani nehovor, mne sa prave zblaznil notas, tak som zvedava ci z neho vydolujem 2 dnovu pracu ]-(
Odpovedať
juuuuj skus mu prehovorit do dusicky, povedz mu nieco pekne :-) ja hladkam svoju tlaciaren, vzdy ked nieco vytlaci v poriadku za odmenu, nech sa snazi aj nabuduce :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no, nastastie sa umudrila, konecne, ale akosi jej je teplo, asi nema dobre chladenie, bo mam horuci stol pod nim...tak ho vetram
Odpovedať
:-D ja uz by som chcela ist domov |-| vidim, ze este aj ty pracujes
Odpovedať
Som sa trocha pozabudla vcera, tak som letela na vlak :-D , dnes ideme cvicit, tak sa tesim :-D
Odpovedať
:-D to musela byt rychlost! kam cvicit? co cvicit? =-) to len ja som taka lemruska?
Odpovedať
to hej, som si zasportovala, a cvicit ideme do exedry, skusime ten kangoojumps alebo ako sa to pise :-D
Odpovedať
a s kym ides?
Odpovedať
idem s Majou, (tu poznas) a este s jednou nevestickou (ale ta tu nie je prihlasena) a mozno pojde aj drahy s brachom, ale ti do posilky
Odpovedať
takze sportova rodinka ;-) ja budem rada, ked dnes pridem domov a sadnem si na zadocek :-)
Odpovedať
dnes lietas?
Odpovedať
hej mam dobry tyzden, ale aspon je zmena
Odpovedať
fu, ja sedim stale za PC, tak sa uz docela tesim na pohyb, a ked bude takto krasne vonku, tak asi rychlo vytiahneme korcule
Odpovedať
jeeej ani nehovor, ja velmi cakam na pocko nech mozme vyrazit, lebo po veceroch citim, ze mi chyba pohyb |-|
Odpovedať
Ahojte baby! Aj vy máte tak veľa roboty? Nestíham... Najradšej by som vybavovala niečo iné ;-) Inak sme boli v Diakovciach a v sobotu ideme zaplatiť zálohu. :-D Veľmi sa teším.
Odpovedať
ahoj snehu tak to su suepr spravy! ;-)
Odpovedať
A ty čo dobrého robíš? Tiež pracuješ?
Odpovedať
no dnes manualne pracujem :-D meriam si nejake vzorky, cize rusny den co ty dokedy tahas v praci?
Odpovedať
snehu, super, tak sa vam tam pacilo? Inac kocky, vsetko naj k MDŽ
Odpovedať
bre rano a dakujem cskiki tiez gratulujem nam zenam uzasnym :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?