Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Prajem vám krásny víkend. A dakujem. Papa :-)
Odpovedať
ahoj a pekny vikend :-) (ja uz vikendujem 8-) )
Odpovedať
jeeeeej, ako vam je dobre, ja tu este stale trcim a aj budem este hoooooodnu chvilu
Odpovedať
cau o chvilu idem do obchodu ale kym sedim doma, chces vidiet tu sedacku?
Odpovedať
jasne, ze sa pytas?
Odpovedať
ja cakam
Odpovedať
hi hi no uz som bola v poluse, tak v pondelok ;-) dam si to na kluc alebo sa vecer ozvi
Odpovedať
alebo ked sa unudene samotou cez vikend dostaneme sem naraz 8-)
Odpovedať
a teraz si neni?
Odpovedať
jeej co tu robis? :-.
Odpovedať
drzim front
Odpovedať
kde je gaucik
Odpovedať
Článok sa načítava...
no nechcela som drazdit
Odpovedať
co este robis v praci :-. je predsa piatok!
Odpovedať
manzel ma poobednu, tak si nadrobim
Odpovedať
jaaaj spravny pristup ;-) ja vaham, ci sa dam na pranie alebo az zajtra :-|
Odpovedať
pjekny, a ten stolik pred nim ste uz mali? ale aj ten je novy?
Odpovedať
no ten uz si videla davejsie :-D zajtra cakame navstevu tak to bude prvykrat komplet zariadene
Odpovedať
wau a ktoze vam pride? som zvedava, co?
Odpovedať
len svedok mala misa :-D vidis este aj vies o kom hovorim :-)
Odpovedať
jasne, ako sa ma? uz som o nej daaaaaaavno nepocula? este sa nechysta vydat sa?
Odpovedať
aaale natahujeme ju s tym ale vyjadruje sa neurcito, popytam sa a dam vediet :-D vedniekedy by sme mohli dat aj spolu stretko, len ono je to tazke vsetko zorganizovat aj misa k nam chodi uz asi 2 mesiace dokedy dnes tahas? mozem ti robit spolocnost a potom sa vrhnem na kuchynu
Odpovedať
dnes som do 18 tej a potom padam, ak chces ist varit tak kludne chod, musim este aj ja nieco dorobit, aj by som sa tesila stretku, ale vazne ta organizacia nam chyba...hlavne teraz, strasne nam horia terminy a kolega si berie volno...takze bude blazninec
Odpovedať
ja sa velmi tesim, ze v pondelok budem na chvilu aj merat, cize nebudem sucho sediet nad cislami a kopcekmi :-) a tiez je toho strasne moc :-|
Odpovedať
ja sa radsej ani nezamyslam nad tym, co vsetko musim postihat do 15ho marca...inac by som sa asi zblaznila z toho, ale dnes sa mi uz nic nechce, som zmorena, utahana a aj tak za chvilku uz pojdem domov, ale doma to bude asi tiez nieco na ten styl, varit budem az zajtra doobeda, takze pridem domov a idem spat aby som bola ready ked pride manzell svoju potrebu vykecat sa :-D
Odpovedať
ten moj nekaca :-(
Odpovedať
no ten moj strasne rad...hlavne ked ja som v polospanku :-D
Odpovedať
:-D tak to je tiez extrem utekaj teda domov a uzi si vikend!
Odpovedať
Ahooooooj, tak aky si mala vikendik? Ja akurat cakam na manzela, vcera mal volno a boli sme vonku, normalne mi to chybalo, som sa vytesovala...
Odpovedať
bre rano, ja mam za sebou velmi tazku noc a asi ma caka aj taky den, velmi ma boli brusko |-| vikend bol vcelku ok, v sobotu som riadila a stahovala :-D , potom sme mali navstevu a v nedelu sme si uzili jeden druheho x-) kym nesiel opat do robotky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?