Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no nebola a mozno sa nieco postasti inak ako po vikende? co v robote? lepsie?
Odpovedať
ani neviem, kolegyna si mysli, ze kedze som ja mladsia tak ja musim zdravit ako prva...no neviem
Odpovedať
cize si si to nerozmyslela? :-(
Odpovedať
este neveim, akurat pozeram profesiu...mozno ma to prejde...ale teraz ma trapi moja MS
Odpovedať
preco? nebodaj meska =-)
Odpovedať
hej, zatial som vzdy mala presne a teraz nechapem, meska mi, ale zatial ani nie 24 hod. takze sa nemam coho strachovat
Odpovedať
:-D bude babo huraaaaa :-D
Odpovedať
haha, sa len nesmej :-D
Odpovedať
ja sa nesmejem, ja sa tesim |-| a uvidis, ze aj ty sa budes tesit ;-) aspon vyriesis aj iny problem
Odpovedať
ha, no neveim, povedala som si, ze ked do piatku nic, tak pojdem na vyvolavacku
Odpovedať
no daj teda vediet ako sa to bude vyvyjat, som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. :-) tak sa pridavam k nevestickam ale ako pozeram vy to uz mate za sebou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kati ;-)
Odpovedať
zabi, aj ja som zvedava :-D si vies predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
nejako sa tu musim najprv zorientovat ze ako to tu chodi, no este k tomu mi blbne net...
Odpovedať
kati, velku svadbu planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak okolo 90 ludi.
Odpovedať
vitaj kati ;-) csiki viem si predstavit 8-) no a povedz, ze by si nebola nakoniec rada
Odpovedať
ale ano, velmi... :-D
Odpovedať
dost, a kde to budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
v mocenku... to je asi take jedine miesto pre vacsi pocet ludi...ak sa smiem spytat vy ste kde mali svadbu?? baby prosim pomozte mi to stale ked nieco napisem musim ist na zaciatok a potom naspat? uz som z toho zufala...
Odpovedať
noooo musis si zvyknut :-) ;-) my sme mali v lukasovi 20 ludi
Odpovedať
no nemusis, hodi ta to na hlavnu stranku, ale potom ti staci kliknut na temu a si tu na tejto stranke, takze aspon sa nemusis preklikavat 305 stran
Odpovedať
jaaaj som zle pochopila, jasne ako pise csikike :-x
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ste zlate.. co uz narobime ked sme taka velka rodina..
Odpovedať
a zenich aj ty si zo sale?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo sale, on je z nitry.
Odpovedať
svadba bude v kostole ci na urade?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, ahoj Katka, tesim sa, ze este niekto okrem mna to ma este pred sebou, a mame temu na pokec. Inac aj my mame naplanovanu velku svadbu 90 az 100 ludi, a tiez to prave preto chceme spachat v Mocenku.
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, budeme ju mat v kostole. jankatomi no sme boli zhrozeny ze to uz maju do novembra obsadene.. este ze sme to vystihli a mali nieco volne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?