Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no, uz som tu, tento tyzden sa na sluzobku nejde, huraaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
caw, bre ranko
Odpovedať
pekne vyspinkana?
Odpovedať
ani nie, mam problem sa nakopnut a som mrzuta :-S , snad to cochvila rozchodim
Odpovedať
ani nehovor, ja som dnes isla spat s bolestou hlavy a zobudila som sa a uz ma bolela...a teraz tu idem skapat
Odpovedať
ja si idem dat cajik a jogurt, snad to pomoze |-| o par min som spat
Odpovedať
ja uz som jogurt schalovala, idem si asi spravit kavu, mozno mi to pomoze
Odpovedať
no ja uz som trochu nastatrovana uz aj nove ulohy som dostala :-p , sa mi nechce ale co uz
Odpovedať
a uz si odovzdala vysledky z NL?
Odpovedať
heeej abstrakty som v utorok dala sefovi a dnes mi ich schvalil :-) , takze mala cast za mnou a ostatnevysledky musia pockat zatial
Odpovedať
na com teraz pracujes?
Odpovedať
opat som sa vratila k starym zaznamom cize od medov k brandy :-p (aj ked mediky boli pre mna viac zaujimave)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aspon mozes ochutnavat, nie?
Odpovedať
nooo neviem, ci by som to riskla, uz su to chemicke vzorky :-D ale mediky krasne vonali, tie som fetovala, ked som ich vazila do vialiek a najkrajsie vonal malinovy, k brandy nejako neinklinujem a mne toskor aj nevonia ako vonia
Odpovedať
malinovy medik? to som este nepocula? ako chuti?
Odpovedať
neviem nechutnala som len vonala a GC zaznam je velmi bohaty oproti nym a je tam strasne vela vonnych latok
Odpovedať
hihi, tak to je super, testujes vonne latky? alebo celkove zlozenie?
Odpovedať
celkove zlozenie s ohladom na prchave kompozicie :-) som rada, ze robim nieco co ma aj bavi a netapam len tak v niecom nezazivnom co ty? hladas si teda novu robotku? ci rovno potom na matersku?
Odpovedať
ani sama neviem, este som nenasla nic, a ani neviem co bude tu vo firme, bo zatial mame pracu len do konca aprila...takze neviem, tak rozmyslam, ze keby som mala odist tak teraz este pred tehu, lenze co ak mi inde tiez daju len na rok a budu postupne predlzovat...a tu mi asi nepredlzia ak uz budem tehu, ja by som chcela robit co najdlhsie sa bude dat
Odpovedať
a hladas pracu podobnu tejto? co tak vratit sa na akademicku podu a k tabulkovemu platu :-D
Odpovedať
to asi nie, uz som si zvykla na takyto plat a klesnut asi nie...a ked uz klesnut tak aby som bola niekde doma, aby som nemusela cestovat
Odpovedať
no potom ma napadlo duslo, ten flek, kde robila kolegyna, ale ked ona odtial usla tak neviem, ci je to najvhodnejsie miesto
Odpovedať
to asi nie, mozno usla koli platu, lebo teraz pri vypocte dani ked mala doniest papiere od predchadzajuceho zamestnavatela, tak sa rozhodla, ze si to radsej spravi doma sama...takze nieco taji...asi
Odpovedať
myslis, ze taji taky maly plat? ved sa nemusi hanbit, ked ma teraz lepsie a chces teda zostat vo fachu?
Odpovedať
ani neviem, snad ani nie
Odpovedať
ja stale snivam o svojom obchodiku :-D len ked si predstavim kolko som sa nadrela v skole a potom to pustim dole vodou :-S al eved pride materska 8-)
Odpovedať
to nie je prijmovo hlavna vyhra :-D mne na skole moc nezalezi a isla by som robit aj uplne mimo toho...len neviem co, asi by ma bavila logistika alebo nieco take
Odpovedať
no ale ved o take fleky nie je nudza, aspon sa mi zda ;-)
Odpovedať
len neviem ci by ma brali, prax ziadna, ani neveim co to presne obnasa, takze tak...moc velku sancu nemam
Odpovedať
tak to nechas predsa len na tu matersku, vsaaaak :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?