Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no to urcite je, este cestou z holandska mi peto hovoril, ved pockaj vas predaju a uz je to tu :-( , ale zase vidina novych labakov je lakava! a hlavne konence budova kde nebude zima cely rok a mat celu univerzitu pokope ... aaaale je to este daleko a dovtedy ja uz budem na materskej :-D (dufam)
Odpovedať
takze plany materskej su tak ako posledne? zaciatok prac v aug.-sept.?
Odpovedať
nooo brzdi brzdi, to je este daleka buducnost! :-) jedno aj druhe (aspon dufam :-x )
Odpovedať
hihi, ved to je o pol roka :-D
Odpovedať
zase si vestila? uz mas opravenu palicku?
Odpovedať
snad ano ;-) , uvidime, ale vyzera to tak, ze si z dovce donesiete suvenir :-D
Odpovedať
ty betar jeden, pockaj ked to muzikovi poviem :-D ja ho momentalne odradzam aj od macata!
Odpovedať
coze, ani to maca mu nedoprajes? uz som prisla nato, preco mi nefungovala na teba carovna palicka...som zabudla, ze vas nadielok bude 2x naraz...tak to preto
Odpovedať
hehe si vtipna, ze 2x! ziadne dvojcata ,to nieeeeeeee no maca mu doprajem aj minule chcel z cintorina doniest nejake ale chuda, ale sam si uvedomuje, ze to nie je sranda, ked sme cele dni prec
Odpovedať
z cintorina? fu, a pocita s tym, ze ho budete musiet ucit robit potreby nie kde sa mu zachce?
Odpovedať
a vtipna nie som, vazne to vidim na 2x
Odpovedať
ty vazne a co vidis sebe? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja viem, ze budem mat prvu dceru...to je asi tak vsetko
Odpovedať
waaaaav aco na to muzik chce dcerenku?
Odpovedať
nie, ale uz je s tym zmiereny...vraj ho skrie, ze jeho dceru bude niekto niekde opierat :-D
Odpovedať
hehehe ten je teda vtipny, to ho uz teraz trapi, cccc :-D :-D :-D
Odpovedať
ved aj ja sa rehocem :-D , ale uz je zmiereny s babou (dokonca i s 2mi) :-D
Odpovedať
waw tak to je pokrok, ja si myslim,ze tatovia maju aj tak najvacsiu radost prave z dcereniek a maminky su zatazene na synacikov
Odpovedať
no ja ani neveim, ale je pravda, ze lepsie vychazam s chlapmi ako so zenskymi :-N aj ked sa na dcerku uz moc tesim, podarilo sa mi ukecat draheho, ze by sme mohli na dovci zarobit :-D
Odpovedať
jeeej tak same dobre spravy ;-) len uz aby tie dovolenky boli tu :-|
Odpovedať
fu, ani nechci vediet ako sa tesim :-D
Odpovedať
ja este nie, pre mna je to straaaasne moc daleko ale muzik studuje recenzie a vytesuje sa aj za mna
Odpovedať
aha recenzie na hotelik...ja som chvilku nechapavo pozerala naco studuje recenzie na vyrobu dietata :-D
Odpovedať
:-D myslim, ze na to prisiel aj sam :-D
Odpovedať
:-D ja som zistila, ze som ovela blbsia ako som si myslela, hlavne na taketo blbosti :-D
Odpovedať
to zalezi aj od momentalne psychologickeho rozpolozenia ;-) neboj tak ja na dnes koncim, idem sprtat na stredajsiu skusku, papa
Odpovedať
budem drzat paluchy, maj sa pekne a dobre ucenie ;-)
Odpovedať
bre rano hlasim nastup do prace :-)
Odpovedať
Ahooooooooooooj, ja tu uz chvilu sedim, a kukam noviny, prehlad poruchovosti aut x-)
Odpovedať
nebodaj idete kupovat auticko :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?