Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
obrnit sa, nic ine no ale zahlbim sa do roboty a budem sa snazit vsetkych ignorovat, dnes by som rada doklepla jednu vec
Odpovedať
tak dobru robotu, potom sa ozvi ;-)
Odpovedať
no ved som tu ;-) , len uz som si zacala chystat robotku co ty mas toho vela?
Odpovedať
ani nie, za chvilu padam, asi :-D
Odpovedať
sa mas, aspon si hlavku prevetras
Odpovedať
no, tak uz som spat :-p
Odpovedať
vitaj, ako bolo?
Odpovedať
dlho, hladno a ledva som dobehla na zachod :-D
Odpovedať
chuuuda moje aspon si napapana?
Odpovedať
uz hej, ale skoro ma vytopilo´ :-D
Odpovedať
a aspon sa mozes tesit o chvilu domov ;-) ja uz sa moc moc tesim a asi si spravime palacinky, som na ne dostala chut :-p
Odpovedať
ble, ja palacinky isty cas nechcem vidiet, odkedy som robila tu 2itu davku...no a domov, az tak skoro nepojdem, lebo si musim nahradit minulajsok, co som odisla o 12 tej, takze tu zostavam a keby mi to nestacilo, tak zajtra ideme a mam spat v 1 izbe s mojou uuuuuuuuuuuuzasnou kolegynou :-p :-p :-p (skoda ze tu nie je grcajuci smajlik) :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak to naozaj nemas peknu viziu najblizsich hodin |-| , idete konecne za vranami? ci niekam blizsie?
Odpovedať
hej, tam :-p , uz radsej nebudem davat ziadnych smajlov, bo si predsa nenecham pokazit den, staci, ze s nou budem musiet byt az do piatka v kuse ;-(
Odpovedať
az do piatku budete :-. cize ziadny romanticky valentin?
Odpovedať
no o romantika mozem akurat tak snivat, sice to aj ked by som zostala doma, bo manzel bude mat nocnu...a co vy? ako oslavite?
Odpovedať
babenky, ak niektora potrebujete topky (mozno aj pre zenicha) tak zajtra budu mat v obuvi pri Luxe vsetky topky za polovicnu cenu...treba skusit pozriet co ak... ;-)
Odpovedať
jeej dobra vila, skod, ze som tak daleko
Odpovedať
keby som to vedela pred rokom, tak si tam kupim, ale vycalovat 1300.- za topky, co budem mat 1 den (skor len 20 hodin) je trocha vela na moj vkus... ale este 650.- by som za ne urcite dala. Skoda, ze zajtra nebudem doma, maju tam celkom pekne, len tie ceny...no, ale za kvalitu sa cvaka, len by bola skoda nevyuzit taku sancu
Odpovedať
boze, to odkial som az musela tuto temu vzkriesit? co sa deje? zabi, kde? Inac dobre rano vsetkym :-D
Odpovedať
zabi? mas odvykaciu kuru?
Odpovedať
bre rano, no co sa divis, ked sa neozves nie je s kym klabosit :-( vies aky abstak mam! :-D
Odpovedať
no ahoj, konecne...ja ze nebudem mat cas vsetko citat... :-D
Odpovedať
hahaha ako bolo? ja som poctivucko trvdo pracovala, az som prepracovana a dufam, ze dnes to odovzdam
Odpovedať
ejha, ako vidim, naozaj stihas... no ako bolo? dost unavne, robili sme dlho a este aj po veceroch sme kecali o praci, uz to bolo unavne |-| , najradsej by som drichmala
Odpovedať
jaaaj mne sa dnes ani vstavat nechcelo a kedze som si v tom pracovnom zapale nadrobila hodiny, tak dnes skoro zdrhnem, nech sa vyspinkam :-) a co kolegynka? v pohode?
Odpovedať
no byvali sme spolu na izbe a nastastie sme tam chodili len spat, a to som si zapla telku, takze sa dalo...a bola len nevyhnutna komunikacia ja ani neviem kolko mam toho odrobene, ale tento tyzden asi tiez pojdeme :-S
Odpovedať
no tak super, prezila si aj to a pojdete opat tam na vychod? inak pocula si uz tu bombovu spravu v radiu, vraj sa ma nasa skola vystahovat do malaciek :-D , si to neviem predstavit, aj ked sa nieco take tu spomina uz dlhsie ... nastastie v spravach, ze ma vyrast skola na zelenej luke, tak to mam este cas 8-) ... cestovat denne do malaciek mhd by bola hruza!
Odpovedať
coze? o tom nic neviem, posledne info mam o tom, ze sa katedry zlucuju ale to je asi vsetko...sakra, asi je na moc lukrativnom mieste
Odpovedať
a to dnes hovorili v radiu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?