Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ja do seba prave pcham uzasnu prekladanu pizzu z kamenneho nam. :-p
Odpovedať
eeeeeeeeeeeeeeeee, nerob mi to! ja na dnes nemam obed a tak len dufam, ze bude v jedalni nieco normalne |-| a co sa flakas na kamennom?
Odpovedať
bola som na MŽP pre svoju peciatku s novym menom :-D , tak som sa stavila, kedze ani ja som nemala ziadne jedlo so sebou, bo som rano nic nestihla :-D
Odpovedať
sikulka si, tak mozes razitkovat vsetko naokolo mlada pani :-D ja idem snad na ten obed
Odpovedať
dobru chut, sa potom este ozvi
Odpovedať
som spat mala som halusky s tvarohom a smotanou, zeby to bolo mnaaam sa neda povedat ale som spokojnejsia :-)
Odpovedať
Pre Jankatomi AHoj Janka, velmi ti prajem, aby sa do tvojej svadby a jasne ze ani potom nic zleho nestalo. Nech babka este dlho a stastne zije. Moja sestra bola v takej prekernej situacii. Asi 1/2 roka pred jej svadbou umrel zenichov brat. Tym padom bola planovana len mala a ticha svadba. Bolo to velmi neprijemne, alebo sme boli v rozpakoch, nikoho sme sa nechceli dotknut, na druhej strane sme chceli, aby bol pre sestru tento den pekny. hm. Nebolo to dobre a sestra dodnes (uz je tomu 8 rokov) spomina na svoju svadbu s nevolou. Takze Janulka, nic take ti a ani nikomu inemu neprajem. Vela stastia
Odpovedať
bre rano zelam a uspesny start do noveho tyzdna! ;-)
Odpovedať
cauko, hihi, ako krasne si zacala, aj ja prajem to iste ;-)
Odpovedať
no a ostala som sama :-S
Odpovedať
kde si zostala sama?
Odpovedať
no tu, nikde nikoho :-( , kde si sa tulala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved si mi hodku nepisala, ja ze si niekde na ceste, alebo na skorom obede
Odpovedať
bola som na obediku :-p ale celkovo mam nejaky blbec den, tak sem moc ani neklikam
Odpovedať
preco? ci len tak, lebo je pondelok? :-o
Odpovedať
ma ludia naokolo serkaju |-| a celkovo vsetko je na chuj a to som sa tesila do skoly
Odpovedať
ejha, nato, ze si taka naserkana, tak si celkom pekne zacala rano...alebo sa mi to len zda? chces dake receptiky? daj maila a poslem ti
Odpovedať
no jasne daj receptiky, pokojne aj na zab_ka@azet.sk rano bolo vsetko ok |-| to som tu bola este sama co ty ako sa mas?
Odpovedať
aaaaale, cakam na vyjdrenie kedy pojdeme do dalekej minulosti :-D , uz aj posielam
Odpovedať
cooo, nerozumiem, ale teda cakaj ;-) z tych receptov aj nieco extra odporucas?
Odpovedať
este som nic neskusala, tie mi prisli az dnes...prave som sa dozvedeal, ze idem do PK za 10 min.
Odpovedať
waw tak peny vylet zelam ;-)
Odpovedať
ahooooooooooj, uz som spat 8-)
Odpovedať
tak este 1x aahooooooooooooooj ;-)
Odpovedať
ahoj, tomu hovorim privitanie :-D ja som akurat po cajicku a preberam sa aky bol vylet?
Odpovedať
aaale, dal sa, asi dnes zase pojdem, ale uz len tu v BA, ako sa dari? Uz je lepsie?
Odpovedať
mno trosku lepsie, ale upadla som do depky opat |-|
Odpovedať
napises o tom?
Odpovedať
neviem, ci to ma zmysel, moj muz sa na tom smeje |-| , prosto si vsetko beriem moc k srdcu a tak sa ma vcera nejake veci dotkli, co by bezny clovek prehliadol ... takze nic strasne
Odpovedať
to poznam, aj mne sa to stava, proste ked mam taku naladu, vsetko ma nastve a hladam nieco na com by som sa nastvala, daku blbu poznamku, alebo tak...proste inokedy by som si to ani nevsimla...este som neprisla nato, co pomaha proti tomu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?