Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
myslim, ze dost, aj ked aj tu sa ucil, teraz podla mna viac rozumie a hlavne nema strach odpovedat, ze sa mu budu rehotat ked povie daku blbost
Odpovedať
to je vyborne, to by som chcela aj ja, uz dva tyzdne pisem motivacny list a stale to odkladam a odkladam, lenbo sa mi do tej angliny nechce
Odpovedať
nic si z toho nerob, ja uz od januara rozmyslam o novej robote ale este neviem co by som chcela robit :-N
Odpovedať
jeeej jani, tak to gratulujem k tym satam a aj prezradis ake a kde? :-) ja som velmi zvedavucka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak uz sme konecne doma v Sali :-) Tie satocky mam zajednane v salone EL v Bratislave, od Maggie Sottero, model Michelle. Na strankach na tej modelke nevyzeraju az tak uchvatne, ale na mne su skvele!! :-D To si fandim, co? 8-) Ale nie, v skutocnosti su ovela krajsie, nez na tej fotke, nie su take tmave, su len veeelmi jemnunko maslovej farby, a tie kamienky tam nadherne ziaria. A mne na mojej zenskej figure (tj zdaleka nepripominajucej modelkovsku :-) ) perfektne sedia.
Odpovedať
Profilova fotka
Inac dievcata, ja uz asi 4 roky robim v tejto firme, a tiez sa niekedy pytam sama seba, ci to je to, co chcem robit... Akoze pracovne podmienky su dobre, ludia su tu skveli, nemam preco hladat nieco ine, ale stale som neprisla na to, co vlastne chcem robit :-S
Odpovedať
Ahoj baby :) preco neskusite Orlik pri Hetmine. Maju tam fakt pekne priestory a aj ubytko. Tento rok sme tam boli silvestrovat. jaj, aby som nezabudla :) podlaha sa nesmyka :)) papa
Odpovedať
Ach jaj, ja som pisala odpoved na prvu stranu a teraz pozeram, ze ich je tu 298 :))) hold, amater je amater
Odpovedať
bre ranko zelam
Odpovedať
jani, krasne satocky si si vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko. Zabka, dakujem za pochvalu. Tak teraz uz len vybavit vsetko ostatne... :-)
Odpovedať
ozaj a kde budete mat hostinu? a kde obrad? prepac,a k si to uz spominala, ale mam zlu pamat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Obrad budeme mat v kostole v Sali, a hostinu sa snazime vybavit v Mocenku v Tangu (tusim tak sa to volalo), tam sa s nasimi asi 100 hostami zmestime... Ideme tam 17. na ples, tak si to omrkneme.
Odpovedať
ako tak citam, velku svadbu budete robit ;-)
Odpovedať
Ahojte, ja som dnes fajnovo zaspala :-D
Odpovedať
caw tiger, ako je to mozne =-) aj ta pochvalili v praci :-D
Odpovedať
hihi, ani nie, lebo uz som v praci, nastastie chodi dost vlakov do BA a auto mame pred barakom, tak som to ltt stihla :-p (s vyplazenym jazykom, esteze som mala listok uz kupeny)
Odpovedať
jaaaaj tak ty tak sikovne!
Odpovedať
Profilova fotka
Velku, velku, bohuzial.. Dufam, ze bude aspon zabava. Drahy ma velmi velku rodinu, aj to nemozu pozvat vsetkych. No a na druhej strane, moja iniciativna mamka, ked sa dozvedela o svadbe, vsade, kde boli na navsteve u svojich kamaratov, stihla ich vsetkych pozvat aj na svadbu... ]-( Mile, nie...
Odpovedať
no musela som, aj ked strasne nerada chodim na stanicu autom :-N
Odpovedať
juuuj jani, tak tu mamcu nezavidim, ale na druhej strane, ked vas bude tolko, aspon sa spoznaju rodinky navzajom a urcite sa budete bavit, ved aj csikike mala vela ludi a bavili sa super, zeee
Odpovedať
zabi, nas bolo okolo 60, to kaprik mali nad 100 ;-) , ale bavili sme sa dobre :-D
Odpovedať
a a nie je to dost? :-D oproti nasemu skromnemu poctu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Su to vsetko zlati ludia, tak verim, ze zabava bude super. Len sa modlim, aby sa nic nestalo v tom zmysle, ze obaja mame velmi stare a chore babicky, tak aby sa hostina nezmenila na kar... :-(
Odpovedať
jani, na to ani nemysli, aj moja babka ochorela, tak tyzden pred..strasne ju bolela chrbtica ale vydrzala sa zabavat do 5tej rano :-D
Odpovedať
nebojkaj a hlavne na to nemysli, aj my sme zostali prekvapeni, lebo nasa babka sa tiez nebalila domov a vydrzala az do konca a to sa nestava!
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka baby, ste ma trosku povzbudili, budem dufat, ze to vsetko dobre dopadne. Lebo moj drahy sa vyjadril v tom zmysle, ze keby nebodaj jeho babka dovtedy zomrela, hostina nebude..:-( bude iba mala svadba, lebo ze vraj by to bolo horsie, ked tam hostia budu len sediet a nezabavat sa, iba plakat za babickou. Ze budeme len my, rodicia, kostol, fotograf, mozno nejaka vecera a koniec. Mozno som sebecka, ale nerada by som prisla o to vsetko pekne na svadbe, ved to je moja jedina svadba... ;-( A to nehovorim, ake to je nefer voci mojej rodine..
Odpovedať
nie nie si sebecka, aj mna to napadlo, co ak, ale prestala som naozaj na to mysliet, lebo potom by ma trapilo xy dalsich veci a to y som sa zblazdnila, aj ked ani teraz k tomu nemam daleko
Odpovedať
zabi, nad cim zase hutas?
Odpovedať
momentalne nad obedom, skvrka mi v brusku |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?