Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
janka, uz viem, co mi to hovori, som sa nemylila, je to nsocin manzel a ma naozaj pekne fotky, aspon barborin album viem, ze patri jemu a je to naozaj pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem, akurat sa s nim ani s Nsoci osobne nepozname, stretli sme sa s nimi na svadbe Adky a Juraja (tiez su tam fotos), ale my sme boli iba gratulovat na obrade. Jeho fotky su velmi pekne, tak dufam, ze nam to vyjde a ze aj my budeme mat pekne. Na fotkach si chceme dat zalezat, lebo to nam ostane na cely zivot.
Odpovedať
tak drzim palceky, nech sa vam to podari, fotky su krasna pamiatky, my sme napriklad nemali kameramana, bo nerada sa vidim na videu :-D mame len amaterske a ani to som este nevidela a ani sa nechystam, zato album dost casto s muzikom vytiahneme a prelistujeme
Odpovedať
jeej, robi krasne fotecky, urcite budete s nim spokojny ;-)
Odpovedať
kde si sa stratil tygrik? ci upravujes fotecky ;-) je super ak to fotografa bavi, bo vtedy su nadherne fotecky aj ja by som sa chcela dat na fotenie, ale kto by to riskoval :-D (musim pockat na sestru)
Odpovedať
nie, vobec mi ich nechce zobrat, ani ked ich dam do pripravneho...aj tak si myslim, ze Janka uz je rozhodnuta, takze to vela nemeni
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, rozhodnuta ako rozhodnuta, este sme sa s nim nestretli, nevieme, ako to dopadne, co vsetko ponuka, kolko fotiek, ci CDcko,.. a tak podobne. A ci neda nakoniec prednost niekomu inemu. Ale bez ohladu na to, tvoje fotky si vzdy rada pozriem :-)
Odpovedať
uz aj ja som nad tym rozmyslala, ale este sa nikto nepodujal, sakris, celkom by ma to bavilo, len este neveim kde zacat :-D jani, akonahle sa mi bude dat nahadzovat foto, tak ich sem na chvilku pricapim
Odpovedať
csikike budeme chodit spolu pred kostol a obtazovat svadobcanov :-D mna chytilo fotenie v holandsku a velmi, tolko co som ja nafotila .... ale to boli len krajinky, neviem ako by to dopadlo s ludmi
Odpovedať
zabi, ja uz som aj rozmyslala, ze si ako objekt vyberiem manzela, alebo nase krsna a budem fotit, lenze manzel sa nerad foti a nase krsna je dost neposedne, aj ked je zlatucka, tak neviem...mozno to este skusim
Odpovedať
no presne muzik eee a mala emma sa tak strasne rada foti, az hroza, zaujme jednu pozu a po kazdom cvaknuti "ukazat ukazat emmu!" janka a prezrad nam este nieco o tebe, nech ta aj spozname ;-)
Odpovedať
hiiiiiiiii, uz mi tam idu pridavat foto :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
jupi pozeram pozeram ;-)
Odpovedať
viac ich nebude a aj tieto za chvilku zmazem, len ako ukazka je to tu pre janku
Odpovedať
ja sa odmlcim, idem na obednajsiu dlhsiu pauzicku 8-)
Odpovedať
tak dobru chut ;-)
Odpovedať
dik, bola som v tescu nakupit ;-) papa budem az doma
Odpovedať
Profilova fotka
Csikike, a kde najdem tie tvoje fotky, nikde to nevidim... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zabka, rada vam prezradim aj o sebe cosi, len neviem, odkial zacat ;-) Az sa budete pytat, pomoze mi to. Mam 27, som z BA, aj som tu studovala, pracujem vo velkej firme na obchodnom oddeleni, s drahym som sa spoznala cez robotu - ich firma je nasim klientom, tak sme spolu robili biznis... 8-) V Sali byvame na Veci pri Tescu, Tomi tam ma bytik, velmi sa mi tam paci, neskutocny klud, a to mi moooc vyhovuje. Jedina nevyhoda je, ze vsetky obchody zatvaraju v sobotu presne o 12:00, tak ich malokedy stihnem.. Ako zalubu tancujeme historicke tance (milemu sa to tiez zapacilo) v jednom subore, tak si nas mozte pozriet aj na stranke www.galthilion.sk Ufff, to bolo vycerpavajuce, teraz ocakavam vase reakcie... Ja o vas tiez nic neviem... :-)
Odpovedať
jeeej zlata a aka je to ulica? my sme byvali na lucnej, kym sme nesli do rodinneho |-| a s tym pokojom je to pravda a obchody, no co uz, blava je blava
Odpovedať
musela som vymazat, lebo mi prislo upozornenie od admina, ze v pripravnom nesmu byt svadobne, ale do svadobneho mi to neuklada, takze z toho nic nebude |-|
Odpovedať
coze? vazne csiki? hmmm bambulky, ja sa presuvam na byt, ozvem sa do pol hodky, pockajte ma pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je skoda :-( Ta ulica je Fr.Krala. S nasimi tiez byvame v rodinnom dome, ale je nas tam potom milion, aj brat s priatelkou, dvaja psi,... preto rada utekam do kludu do Sale :-N A co vy dve devy, co tak napisat aj mne nieco o vas? 8-)
Odpovedať
zabi, co dnes tak skoro domov?
Odpovedať
hlasim sa z domu csiki pride muzik tak idem varit obedik, nech ma papat jani, ak preluskas tychto par stran dozvies sa az az :-D al nie, ja momentalne uz byvam v blave, kde si robim phd na chemii a domov sa chodim len ukazat
Odpovedať
tisko ti zavidim, uz aj ja chcem byt doma...som strasne ospala
Odpovedať
no ja sa divim, ale konecne dnes neskapinam, zdrhla som sice skor ale zobrala som si aj robotu domov ozaj a co bracha? aklimatizovany?
Odpovedať
no jasne, chodi po pohovoroch a zatial celkom uspesne, takze to vyzera tak, ze tu aj zostane, este ale pojde spat pre veci, no az niekedy v marci, potrebuje este vybavit take blbosti ako odhlasenie netu, uctu v banke, telefon a take prkotiny
Odpovedať
Profilova fotka
Zabka, tak ty si vedkyna, obdivuhodne :-) Ja som rada, ze som pred x rokmi spravila statnice a utiekla pracovat a zarabat tazke peniaze.. chichi :-D Aj ja uz pomaly uteciem z roboty, ale nepovedzte to na mna.. Ideme s kamoskou pobehat nejake obchody, hlavne teda pozriet, kde maju fajn panske obleky, popolnocne saty a topanocky, a potrebujem nausnice k spolocenskym satam, lebo ideme cez vikend plesat (a popritom aj vystupovat so suborom). Inac, svadobne saty som si uz rezervovala... Prvykrat som skusala na veltrhu cez vikend a zamilovala som si jedni, a ziadne dalsie, co som skusala aj v salone, sa im nevyrovnali, perfektne mi sadnu, tak som ich radsej pre pokoj duse rezervovala. :-)
Odpovedať
jeeej super, to sa musite velmi tesit ;-) a aj mu pomohlo to anglicko v zlepseni jazyku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?