Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
jeej cau o tejto nezvycajnej hodine!
Odpovedať
no jo, peciem palacinky a muz je v robote
Odpovedať
teda, uz som davno nevidela vase foto, vzdy ma potesia, su jednoducho krasne
Odpovedať
jeej dakujem, ja spominam, tiez som sama muzik odisiel na konferenciu a mne sa nic nechce, tak som sa pustila do fotiek mnaaam robis chutky tymi palacinkami :-p dala by som si, ale ja ich neviem robit, musim pockat na draheho, ten robi uzasne
Odpovedať
mam super receptik, vobec sa nelepia, doteraz sa mi furt trhali ale tieto nie, a su fakticky fantasticke...inac kludne pridi, mam ich dost, som robila 2itu davku,som myslela, ze pride aj bracho a nic...sedi doma...vrrrrrrrrr
Odpovedať
:-D dobre zbalim sa na nejaky nocny vlacik :-D tak potom mi napises recept, ja som k nim dostala odpor lebo sa mi nedarili ale minule ked boli na obede som im znova prisla na meno zajtra teda nepracujes, ked ides do nemocnice?
Odpovedať
nie, zajtra sa uz bojim...musime potom pobehat aj banky, lebo nam zvysili splatku a to este nemame hypo ani rok, tak sa chcem informovat co to ma znamenat, popripade sa informovat aj inej banke ake maju podmienky, lebo toto sa mi zda dost vela
Odpovedať
v tom sa nevyznam, ale to mozu?
Odpovedať
ved praveze neviem...no idem to studovat...krasny vecer a drz palce na zajtra
Odpovedať
pekny aj tebe, papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak sa znova hlasim medzi vas, zase trosku o svadbe :-) Prave vyberame fotografa, poradili by ste mi, prosim, kto vam fotil svadbu a ci ste boli s fotenim a s vysledkom spokojni? A kolko vas to stalo? Dakujem pekne.
Odpovedať
bre rano, je tu niekto na ranny pokec x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jani my sme mali "trochu moc draheho" fotografa rofa, kontakt na neho najdes aj na tejto stranke a boli sme moc moc spokojni :-)
Odpovedať
ahojte no, my sme mali zo Serede a spokojnost bola 100%, cena ak sa dobre pamatam, tak so vsetkym asi do 4000.-
Odpovedať
csiki tu vasu odporucam aj ja, ked sa niekto pyta, mate suepr fotky! tak co ako vcera?
Odpovedať
vraj nic zle nenasiel, tak som sa ho pytala ci ani dobre :-D
Odpovedať
betarka :-D a nic nenasiel? mozno je este velmi malinke a dobre schovane ;-)
Odpovedať
ale nestras, ako by sme isli na dovcu?
Odpovedať
no preds 1+1 a muzik ;-) , niccccc strasne to predsa nie je! sama si mi to pisala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, dakujem za odporucania. Zabka, co to znamena trochu moc drahy? Napis mi aj sumu, prosim ta. My sme si zatial vyhliadli jedneho chalana z Bratislavy, vyjde nas to fotografovanie asi na 7000, ale este nevieme, co vsetko je v cene, plus teda budeme platit dopravu do Sale a spat. Csikike, ta vasa fotografka zo Serede ma niekde nejaku stranku? Skoda, ze tu nemas album, strasne rada by som videla nejake fotky, co robila. Nemohla by si mi nejake pripadne poslat? Dakujem pekne.
Odpovedať
ale cestou busom 17-20 hod. v 7. mesiaci by asi nebolo moc realne :-D
Odpovedať
janka, cenu nemozem povedat, je to dohoda :-x , ale bolo to pat ciferne cislo. cena 7000 v Ba je ok a mozes povedat ako sa vola ten fotograf? csikike no to mas pravdu, tak ty uz si to aj tak pekne vyratala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ten fotograf je znamy pod prezyvkou Saman, ma aj stranku na nete, kde su fotky zo svadieb, ktore fotil. Celkom sa nam pozdavaju, odporucila mi ho kamaratka, ktorej fotil svadbu. Tak ako to vlastne je s tymi vasimi babatkami? Nech som v obraze :-) Uz cakate, ci este nie?
Odpovedať
nieco mi to hovori, mozes mi prosim poslat stranku do ip? ci mam spravne tusenie? ja urcite necakam a csiki mozno zahmlieva 8-)
Odpovedať
janka, oki, na chvilu sem hodim fotky, ale necakaj nic extra, a babatka este necakame, aspon dufam :-D
Odpovedať
jeeej budu fotos x-)
Odpovedať
fotos nebudu, lebo mi to nejde pridat, vzdy ma odtial vyhodi :-o
Odpovedať
hihi, ani stranka nechce aby tu boli :-D
Odpovedať
aaaaale nieeeee ;-(
Odpovedať
vazne to nejde, vobec neviem ziadnu foto pridat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?