Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no kedze ja som nekrstena bol len polhodinovy obrad, mozete si vybrat variantu aku chcete (to budete rozoberat na jednom zo sedeni s fararom), on povie ako si to predstavuje a tak ja ako tremista a introvert som mala znacne problemy byt "hviezdou" ale snazila osm sa na to nemysliet ani neviem ako a bolo po obrade ... milacik mal len zaucil do zakladov :-D (prezehnat sa a tak) a poctivo ma koordinoval pocas obradu, kedy co nic tazke, prezijes ;-) my sme mali vsak farara amatera zrejme lebo aj on mal sam problemy co kedy a dokonca ani manzelsku pusu sme si nedali az pred kostolom a take dronosticky
Odpovedať
Profilova fotka
Tak na dnes musim koncit. Tesilo ma, zab_ka. Dakujem, urcite sa zase ozvem.
Odpovedať
ahojki a rady ta uvitame ;-)
Odpovedať
Ahoj SA, ste tu niekto? len tak pokecat?
Odpovedať
ahoj, co nevedela si spinuskat? =-) u nas vcera muzik okupoval pc, tak som sa nemohla ani priblizit :-D
Odpovedať
no jo, cakala som na manzu kym sa vrati z roboty, ale kedze sa nik neozval, tak som to vzdala :-D gaucik uz mate doma?
Odpovedať
ja asi chodim furt tak nevhodne :-(
Odpovedať
a si tu aj teraz? ahojki, hej gaucik mame uz tyzden ;-) muzik je blazeny x-)
Odpovedať
Hej, som tu, este dnes a zajtra, potom az v piatokk, ako si dopadla u zubarku?
Odpovedať
jeeej ja ze uz si odcestovana ... dobre bolo, len blombovala, tak to tak nebolelo :-D a dokonca uz o desiatej som bola v skole (sice ltt som stihla vlak) co ty aky si mala vikend?
Odpovedať
aaaale ani sa nepytaj, manzel mal poobedne, tak rano som vzdy ficala s varenim a poobede som upratovala, prala a tak...kukala telku, som si paradne oddychla, toto su najhnusnejsie vikendy... ale vytesujem sa, lebo zajtra ma dojst bracho
Odpovedať
no aj ja som mala skoro taky vikend :-| jeeej supis, to sa moc tesis, kto pre neho pojde na letisko, ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
helou kocky, csikike ako sa mas? ty sa uz ani neukazes v nasej novej teme, prid poklebetit niekedy pekny den :-)
Odpovedať
este neviem, asi ja bo nasi uz neradi soferuju vecer a ma pristat okolo polnoci, rano ideme s mamou na ten usg do GA a mna caka potom cesta na vychod =-)
Odpovedať
juuuj tak to budes mat riadne perne!
Odpovedať
no, uz aj ja sa tesiiiiiiiiim :-x
Odpovedať
to ti verim, ze sa tesis, na ako dlho pride? ci si ho stihnes tentoraz aj uzit ;-)
Odpovedať
hej, mal by prist na mesiac...bude si tu hladat robotu, potom sa vrati bud pre veci alebo este zostane kym si tu nenajde nieco slusne prave som sa dozvedela, ze nie je iste, ze ideme na vychod...uz ma to dost zacina hnevat
Odpovedať
jeeej tak to je super, ze bud etak dlho,s and sa mu nieco postasti ;-) sa mas tesit, ze nikam nejdes :-p
Odpovedať
vcera som mala v robote prekvapenie, zrazu sa objavil bracho, takze si vies predstavit ako som sa vytesovala :-D , som trocha skor zdrhla, hihi o 12.15 som sla
Odpovedať
dnes tu nik nieje? zabi, preco tato fotka? co sa rozvadzate? :-D
Odpovedať
Ahojte! Hlasim sa vam po dlhsej pauze. Poctivo som si najprv precitala vase prispevky aby som bola v obraze. Ako sa mate?
Odpovedať
Ahoj kaprik, no u nas to celkom ujde a zabka sa nehlasi, tak neviem co je, snad sa nehneva... :-o a vy ako?
Odpovedať
U nas sa nic nezmenilo a vsetko je po starom. To s tou pracou aj ja mam tak, raz som rada ze ju mam a bavi ma ale mam dni, ak nie som vobec spokojna.
Odpovedať
ahojte hlasim saq aj ja :-D bola som sa dat trochu oziarit v jaslovskych 8-) super exkurzia! csiki no tak, ze to bol bracho prepacim |-| , viem si predstavit ako si sa vytesovala
Odpovedať
a co si robila v bohu? kam ta az pustili? musela si aj fukat? robila si ten test na vstupe?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, poradte mi kde sa da v okoli Sali fotit, okrem Nitranskeho hradu :-N
Odpovedať
ahoj, kde len chces :-D ... zalezi na vas, co tam chcete mat, mozete ist na vah, do palarikova, do tomasikova ... ja by som momentalne asi riskla aj fotky na pesej ;-) ja mam rada kamen a toho je tu teraz neurekom |-|
Odpovedať
csikike boli sme v odstavenej V1 dokonca par metrov cm od reaktora, bolo to super, necakala som, ze nas pustia vsade a tie vystupne prehliadky zuzo :-p myslela som, ze len tak zabijem den
Odpovedať
hihi, takze pekny den za sebou
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?