Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
nie nesla scodzu sme mali dlhsiu ako som cakala ]-( to bola nuda! ale sefa tu zajtra nemam takze pojdem rano
Odpovedať
tak dufam, ze povies same dobre spravy. Uz odratavam kolko este, aby som mohla ist domkov. Si hovorila o vychode a bol tu sef, ze buduci tyzden sa ide, :-(
Odpovedať
hmm som to zakrikla ja praveze dnes asi dlho potiahnem, lebo rano sa urcite nacakam, kym ma lekar zoberie ]-( ma stve stale tym kto vsetko ma prednost a kym pridem narad som si mohla pospinkat
Odpovedať
ved si zober vankusik a pospi si tam ;-) , len povedz sestricke, ze ak budes na rade, tak nech ta laskavo nevynecha, lebo musis ist spat do prace :-D
Odpovedať
:-D si napadita :-) uvidim, mozno ich tam zajtra ani vela nebude ... snaaaaaaaaad tesis sa domov, bude ta caka muzik?
Odpovedať
hej, uz by som aj letela domov, tak velmi mi chyba ked nie sme spolu, uz sa neviem dockat kym pridem domov, a doma to vzdy tak rychlo ubehne a zase je rano... =-)
Odpovedať
no ved prave, poznam to uz aj ja viac som sama ako spolu |-| tak utekaj a pekny vecer vam zelam!
Odpovedať
aj ja vam, krasny vecer plny lasky, nehy a ...chutnej vecere
Odpovedať
Ahojte, vsetky...aj tak si myslim, ze by kludne stacilo napisat ahoj zabi :-D
Odpovedať
hehe dakujem za pozdrav, hadam ostatne aspon citaju ;-)
Odpovedať
pocuj a co tu ty vlastne robis, nemala si nahodou sediet v cakarni?
Odpovedať
mno mala, ale ordinuje az od jednej :-D som prosto lama |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
hiiiiiiiiiiiii, ale na 1 tam budes uz, vsak? lebo ta tam vlastnorucne dotiahnem ]-(
Odpovedať
ano ano, ujdem zo skoly ;-)
Odpovedať
esteze tak, tak drzim place, nech su vysledky super ;-) kao dopadla vcerajsia oslava?
Odpovedať
neviem, mialcik sa nevyjadril,a ni nemal kedy, ked prisiel z roboty uz som spala a rano spal on |-| ale co mi pisal, tak sa mu odtial nechcelo, tak predpokladam, ze bolo fajn inak dnes idem do sale 16.20 ;-) zajtra ma caka zubarka :-S
Odpovedať
jeeeeeeej, tak to sa stretneme na stanici
Odpovedať
ale ja pojdem s hlavnej, tak az v sali ;-)
Odpovedať
kde si sa stratila =-) my sme stahovali labak, tak som mala trochu sportu 8-)
Odpovedať
no, ja makam, a bola som aj v lidli a tak...vobec sa mi nic nechce, nemas daky napad co uvarit?
Odpovedať
no zalezi od toho ako si naladena, ja som robila hraskovu polievocku s pecenymi zemiackami a puding vcera :-)
Odpovedať
poslusne hlasim odchod lekarovi |-|
Odpovedať
uz som ta chcela vyhresit, ze co tu este trcis...drzim palce
Odpovedať
uz som konecne spat ]-( odsedela som si tam hodinu a dostala som len cipky ... no naco som tam liezla!?!
Odpovedať
haloooo haloooo je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky zo Sale, rada by som sa pridala k vam do debaty, ako citam uz dlhsie sukromnej :-) a vymamila z vas nejake tie skusenosti zo svadbou v Sali. Ja nepochadzam zo Sale, iba moj milacik, a planujeme svadbu v septembri. Az mate chut pokecat, budem rada..
Odpovedať
ahoj a vitaj, mozno posobime sukromne ale ked sa nehlasia nove nevesty, co nam starym zostava ... len tak tlachat o manzelskom zivote :-D a odkial si ty a kde bude svadba? pokojne sa pytaj, co ta zaujima pomozeme ak vieme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uplne to chapem.. x-) Ja som z Bratislavy, a postupne sa stahujem k milacikovi na Vecu. Momentalne byvame tak pol tyzdna tu a pol tam, lebo obaja pracujeme v Bratislave. Svadbu budeme mat v kostole v Sali, uz sme sa boli dohodnut s dekanom, je strasne fajn, napriek tomu, ze ja nie som ani pokrstena... Nie je to aj tvoj pripad? Nemali ste svadbu v kostole a tz nie si pokrstena? Alebo sa mylim? Ake to bolo? Moja buduca svokra ma z toho totiz najvacsie hysaky, ze ako to bude vyzerat, ked vsetci pojdu na prijimanie, len ja nevesta nie.. (Mne to osobne inak vobec nevadi, a rodina z nasej strany je aj tak vacsinou neveriaca.) Ako to prebiehalo u vas? Mali ste s tym nejake neprijemnosti?
Odpovedať
ano je to presne moj pripad a dekan je naozaj zlatunky, mne bolo elmi luto, ze nas nesobasil on |-| a nikto u nas s tym problem nemal ... ked tak postav svokru pred hotovu vec bud takto alebo urad a hned je rozhodnute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, nic menit nebudeme, skor ci neskor sa s tym zmieri. Chcela som sa len dozvediet, ako taky obrad prebieha, a ako si to konkretne prezivala ty. Boli tam nejake tazke momenty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?