Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
a to uz preco =-) , co sa stalo, nieco som prehliadla?
Odpovedať
nie, len nie takto si predstavujem robotu...ale asi by sme o tomto mali pisat do IP
Odpovedať
ved ked nechces nemusis pisat, ja len sa mi nezda ta nahla zmena :-S
Odpovedať
jedna sa len o to, ze som si nie ista, ci sa sem chcem po materskej vratit, to je vsetko, takze mi az tak moc nezalezi na predlzeni zmluvy, aj ked by som este rada robila kym nepojdem na matersku, to je vsetko
Odpovedať
;-) tak to naozaj staci ked ukecas muzika a babo bude na ceste x-) jeeeeej
Odpovedať
och, nie, az take lahke to zas nebude...to bude ten najtazsi oriesok, slubila som mu, ze to necham na neho, takze nebudem mrnkat...mozno trocha, ale urcite mu nebudem pilit usi a stvat ho, ze ja chcem za kazdu cenu, nie, pockam si kym pride sam a povie, ze by uz chcel mat dufam, ze nebudem musiet cakat do dochodku :-D
Odpovedať
:-D uvidis, staci trocha nepozornosti ja padam home papa a pozdrav muzika
Odpovedať
aj ty pozdrav, padam aj ja
Odpovedať
bre ranko, vcera som mala trochu rusny den, dufam, ze dnes to bude ok a vam zelam tiez krasny pohodovy dnik ;-)
Odpovedať
ahoj, ako sa dari?
Odpovedať
dobre, mam zaliaty cajik cakam kym vychladne a potom budem spisovat motivacny list v anglictine :-( äakos i na tom s anglinou :-D ) ale inak sa mam ok co ty?
Odpovedať
hihi, no s anglinou, neviem, uz sme tu davno nemali toho nasho ucitela, teraz od februara by sma mali zase zacat s hodinami... ja sa pustam do novej firmy, ale tiez na vychode, takze som uuuuuuuuplne nadsena
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vychode ste nejaky ziadany pocuj ;-) tak este to beries s elanom? to je fajn, aj ja mam este dobru naladu lebo som na zaciatku a nic ma netlaci :-D , ked bude horiet uz to bude horsie idem na cajik
Odpovedať
tak pomaly srkaj aby si si nepopalila jazyk :-D
Odpovedať
no ja uz som ho mala vychladnuty ;-) a kedze nie som prave motivovana, idem pisat radsej poster 8-) aaaaaale vobec sa mi nechce nakopnut do prace ozi, kedy ides pozriet vrany?
Odpovedať
este neviem, buducu stredu by som mala ist na USG do GA, takze netusim
Odpovedať
som myslela, ze uz si tam bola, dufam, ze si v poriadku
Odpovedať
nie, este nie, musela som pockat na mrchu a ist az potom...dufam, aj ja ze to bude ok, este nikdy som tam nebola, trocha mi aj lepi
Odpovedať
neboj, ked to zvladli ine tak predsa aj my! :-)
Odpovedať
no jo, ale aj tak sa trocha bojim, ci bude vsetko ok, nerada by som prisla o moznosti mat deti len preto, ze sme chceli cakat kym nebudeme mat to a hento...a tak
Odpovedať
no my hovor, ja som poserkana ist dnes gynekologovi, kvoli nalezu, odkladam to ako sa len da a som strasny zbabelec, asi pojdem az zajtra |-|
Odpovedať
nie, neodkladaj, chod teraz, budes to mat cim skor za sebou a uvidis aky balvan ti padne zo srdca
Odpovedať
mno ja viem,a le ked som v niektoych veciach taky zbabelec :-|
Odpovedať
mam ist s tebou?
Odpovedať
nieeee nemusis ;-) ked naberiem odvahu pojdem aj dnes ako som muzikovi slubila prave nam doniesli novu maasinku, juchuuuu x-) tak budem mat aj spolocnost
Odpovedať
no radsej chod dnes, aby si nesklamala svoj slub, lebo potom ti bude vyhadzovat na oci, ze si klamala :-x
Odpovedať
:-D on vie, ze som bojko
Odpovedať
tak nech tam ide s tebou
Odpovedať
nie nie maju dnes oslavu na katedre, je to jeho sef, takmusi byt pritomny :-D jaaaaj zase jeden rusny den, som rada aspon to rychlejsie ubehne
Odpovedať
ejha, dako vela oslav maju, nie? Uz si isla, alebo sa este zasivas v praci?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?