Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
super, takze uz vam chyba iba male zabiatko? nie? :-D
Odpovedať
no urcite ]-( nie nie co vy idete dnes objednat? ja som si to vcera citala a vyzera to super, aj ten hotel aj ta cierna hora ako taka ... dobre si vybrala ;-)
Odpovedať
no uvidime ako bude, nepojdeme dnes, az v pondelok |-|
Odpovedať
aha a z aj zistil tie cestovky, ci az po vikende?
Odpovedať
no, este nezistil, tak dufam, ze snad ta co bola aj pred 2 rokmi bude aj teraz :-N kedy idete dnes do SA?
Odpovedať
dnes, len neviem, ktory rychlik stihame, bo muzik pojde este gau vyplatit
Odpovedať
bre ranko, je tu dnes niekto? =-)
Odpovedať
ahoj, nam zrusili ciernu horu, tak teraz narychlo hladam nieco ako nahradu...pomoc, cez co idete do tunisu?
Odpovedať
ahoj púreco zrusili? my cez kartago
Odpovedať
uz som odpisala na IP
Odpovedať
takze to zatial vyzera ze ideme sem: http://www.seneca.sk/katalog.php?hote... a ku koncu augusta
Odpovedať
aha no neviem sa dopracovat k menu hotela skada, ze i to nevyjde :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, je to hotel orebic, v stredisku orebic...prave ja manzel v cestovke a vybavuje
Odpovedať
aha lebo povedomi mi bol ten obrazok ... taka spon, ze sa pojdete zrekreovat ;-)
Odpovedať
takze uz je to na isto, ideme 25.8. :-D vraj VIP, v cestovke bola daka mlada babenka a drahy asi zaposobil :-D
Odpovedať
haaaa sa teda mate asi si nevsimla obrucku! 8-)
Odpovedať
nie, vedela, lebo som tam minule bola aj ja, ale vraj nech sa tam o nas dobre postaraju kedze nam zrusili ten zajazd co sme chceli a ze kedze ideme na svadobku... :-D
Odpovedať
tak potom zlatunka aj nam nufka dala, ze honeymoon a vraj nam budu z uterakov skladat zvieratka x-) , tak som zvedava a ako inak sa mas? ja ze uz si na dalekom vychode
Odpovedať
nie, este sa neslo, zatial
Odpovedať
mozem sa drzo spytat kolko vas to vyslo?
Odpovedať
35 a nieco, ale nie som si moc ista mna moc sklamalo, ze zlava bola len zo zakladnej ceny, takze ako keby ani nebolo :-( (iba 1500 na osobu), ja som ratala chybne, ze to bude zo sumy uz aj s poplatkami a all (no som aspon poucena na dalsiu sezonu) :-)
Odpovedať
no tiez som sa takto poucila, ale kamoske v hydro odratali z celej sumy :-o a mate all?
Odpovedať
hej mame all, bez nej by to bolo pomerne velmi lacne 11 000 plus 3000 poplatky a minus zlava, coz je super cena podla mna na 11 dnovu dovcu ale aj tak sme sli hodne nad hranice, ktore sme si na zaciatku dali, no co ... muzik je velmi nadseny a nerobi nic ine len hlada nove infosky o tunise ale zase toto som nasla spatne v katalogu napisane, ze zlava je len z tabulkovej ceny, cize len so surovej sumy,moja chyba, ze som si nenastudovala
Odpovedať
to nic, ale si uzijete dovcu a mozno sa z nej vratite aj 3
Odpovedať
no pockaj pockaj pokial viem aj vy uz budete mat zelenu, ci sa mylim x-)
Odpovedať
ja sa tomu nebranim, ale mali by sme este pockat aspon do decembra alebo tak...no uvidime, mozno ma milacik prekvapi a bude suhlasit...uz cakam len na jeho vyjadrenie...aspon momentalne to citim tak, ze nie je naco cakat
Odpovedať
a ani na podpis? som si myslela, ze to brani zrodeniu maleho tigricatka :-D
Odpovedať
aha, si myslela zmluvu?
Odpovedať
hej hej ci uz to nie je aktualne?
Odpovedať
no je, ale je mi to dost jedno, lebo tu nechcem zostat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?