Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
nic som na nete nenasla, ale idu tam pekne ocisty, uz aj sedlakovi odovzdali zivnost ;-( vraj sa im riadne povyhrazali...predpokladam, ze najblizsie pojdu po tom kvetinarstve co je v meste (Szarkova)
Odpovedať
a preco po kvetinarstvach? sa v tom nevyznam, to chcu aby ostala len viktoria? =-) v spravach bolo, ze teraz su tam polisi takze asi rano horeli ...
Odpovedať
no, vraj ano, ale je to dost citliva a odvazna tema pisat sem, napisem ti radsej do IP
Odpovedať
ok, sak ja mam tiez hlavku a viem co je 1+1, snad :-x idem papenkat palacinky, papa zatial
Odpovedať
som spat :-D a dokonca mi chutilo :-p , tak uz len 3,5 hod vydrzat :-S a budem utekat
Odpovedať
Ahojte! Rano sa mi zdalo, ze je King ohradeny paskou, ale nechcela som tomu verit. Tak asi som videla dobre.
Odpovedať
Vitaj Kaprik, tak aspon spolocnymi silami sme dali dokopy o koho sa jedna :-D ako sa mas?
Odpovedať
Tak onicom. Ale uz je stvrtok, takze to vydrzim.
Odpovedať
:-D presne asi tak ako ty, sa tesim, ze je zajtra konecne piatok!
Odpovedať
Tak to je asi nieco v ovzdusi a este k tomu mam aj depku zo zivota a tak.
Odpovedať
a preco mas depku? :-.
Odpovedať
Neviem, len ma napadaju zle veci. Ale nic s manzelom, len tak celkovo, ze co som v zivote dosiahla a tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaaj, no tak take myslienky rychlo zahod! mas dobru pracu, milujuceho muzika a pokial si dobre pamatam krasne plany do buducnosti!
Odpovedať
Ved hej! Len vies niekedy na to vsetko clovek zabudne. Bojim sa reality, bojim sa, ci to nebudu len plany.
Odpovedať
neboj kaprik, hlavne si treba uzivat zivota, lebo je prilis kratky nato aby sme ho len tak premrhali ;-)
Odpovedať
karik to rozumiem |-| ale tesme sa, ze je zajtra piatok! a ja si rano poriadne privstanem, nech odtialto vypadnem uz pred druhou x-)
Odpovedať
Esteze Vas mam :-) A zajtra mam stretnutie s kamoskami z VŠ, takze urcite bude lepsie a na tieto drobnosti zabudnem.
Odpovedať
no vidis :-) sice aj mne teraz chyba motivacia tesit sa do prace :-S
Odpovedať
zabi, aka motivacia ti chyba...ved mas vidinu krasnej dovolenky...aj ja mam dnes kruty den, ale ked si spomeniem, ze kolko ludi je na tom horsie ako ja a nestazuju sa, tak ja nemam pravo ani len uvazovat o takych blbostiach...ved ked sa to tak vezme tak patrime medzi najstastnejsich ludi na svete...co nam este chyba? mame kde spat, mame pracu, zdravie, milujicich manzelov, ziju nam este rodicia, kamaratov, ktorym na nas zalezi...proste sme bohate ;-)
Odpovedať
Maj pravdu, a ospravedlnujem sa, ze som s tym zacala. ;-)
Odpovedať
kaprik nieee, len si o tom otvorene hovorila :-D myslim, ze to bude aj tou zimou a nedostatkom slniecka 8-)
Odpovedať
nic, kazdy ma obcas zle chvile
Odpovedať
Moze byt. A mam viac volneho casi ako predtym a tak viac rozmyslam. Musim sa zacat ucit tu anglinu.
Odpovedať
kaprik hovoris mi z duse, kym bolo ucenia a priprav nebol cas zamyslat sa :-D treba nas zamestnat :-D
Odpovedať
Nepoznate niekoho zo Sale, kto uci sukromne anglistinu?
Odpovedať
ja nie, segra chodila na kurzy do jazykovky, co je pri gympli
Odpovedať
tak ja padam home, majte sa pekne ;-)
Odpovedať
ahoj zabi, ;-)
Odpovedať
Zab_ka ideme 20.7.-31.7. na 11 dni cez kartago, ale boli sme vo Vectore to zaplatit. To som aj bola nemilo pekvapena, ze v piatok bol od nich katalog len na vystave a v pondelok boli pomaly vsetky terminy na jul obsadene. Chceli sme ist povodne hned po svadbe 13.7., uz aj polovicka sa stym zmierila, ze to bude piatok 13-teho x-) , no nakoniec sme sa len koli zrusenej rezervacii dostali na termin 20.7. Treba uz teraz vyberat, alebo pockat na nejaky dobry ast minute. Co sa tyka Tuniska, ak mozem poradit, od tych co tam chodia pravidelne, oblast Monastiru si urcite nepozeraj, je to blizko letiska a plaze niesu najcistejsie.Ja som mala doma vsetky katalogy tiez som tak luskala, velmi sa mi pacil hotel Mahdia beach, ale ten vysiel velmi draho. Skoda, ma krasne bazeny pri hotely a je priamo na plazi - prosto idealne aspon pre mna.To co sme vybrali je vlastne posledny hotel na plazi, ma sice lenjeden bazen, ale drahy mi vravi, ze tam nejdeme koli bazenom, ale koli moru,no musim mu dat za pravdu. ;-)
Odpovedať
inak co ste sa bavili o "nabytku" byvam hned vedla neho a vobec som v noci nic nepostrela, spala som jak drevo a vraj tu boli dve hasicke auta... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?