Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa do k čerstým buducim nevestám. náš deň: 7.7.2007 x-)
Odpovedať
ahoj a vitaj lydia, pokojne sa pytaj a pis, my stare tu len tak tlachame, kym nepride nova krv :-D
Odpovedať
Ahojte, no vcera som robila pizzu, mnam, fajna je...vyvarat musim, lebo drahy mi odmieta jest skolske bagety a do roboty musim tiez, lebo sice maju moznost stravovat sa, lenze jedalen je na druhom konci podniku a kym by tam presiel, tak mu nestaci ta 15 min. prestavka ani na dojazd tam, nieto este aby si odstal radu a napadloval do seba jedlo...a ked uz varim, tak si zoberiem do roboty aj ja a aspon nemynam nehorazne prachy na jedlo v restike pod nami :-D
Odpovedať
ahoj jaj tak to potom jasne my pelne papkame u nas v jedalni aj ked je to drahe ako slak ]-(
Odpovedať
no, ked si veznem to, ze by som sa mala stravovat v restike pod nami, kde obycajne palacinky stoja 98.- a menu 130.- bez napoja (co ja nic nedokazem jest ked k tomu nepijem) tak by sme rychlo skrachovali :-D Drahy Ti odkazuje, ze si zlatucka ;-) (sa potesil tym katalogom...a ako, ale na striptiz som ho nenahovorila, ale aspon poumyval riad :-D )
Odpovedať
hvilu som rozmyslala, preco mam byt zlatucka =-) a uz vies ake potrebujes? ja som to vcera konecne vsetko presla a uz spravim len recenziu (do coho sa mi tiez nechce) a aj vdaka tebe som pohnala milacika, nech zisti v x ci maju nejaku zlavu (aj ked oni maju moznost chodit zadarmo na tyzden do chorvatska, cize asi to bude ta zmluva s cestovkou) no ten moj tiez nic, prisiel pred deviatou lahol a spal ako drevo, kedze bol vcera od 4 hore :-S
Odpovedať
a ako to vyzera zatial? My v piatok ideme asi objednat...len dufam, ze budu mat s nimi zmluvu, kde mali aj pred 2 rokmi :-D
Odpovedať
no neviem, zamietla som bulharsko, tak ostalo grecko, chorvatsko alebo ten tunis ... spravim muzikovi ponuku zo vsetkeho a dohodneme sa
Odpovedať
teraz som pozerala, tak ostrov KOS vyjde pre 2 letecky, tam aj spat s polpenziou na 36 300.- nas rozpocet to vsak nepokryje, ale ty si vravela, ze ti drahy zvysil, tak mozno by ta to zaujalo
Odpovedať
ano zvazujem aj kos, ale akosi sa vo mne ozyva skrob a nechcem dat take prachy za jeden tyzden |-|
Odpovedať
no, lenze nic lacnejsie som okrem bulharska, ciernej hory a chorvatska nenasla a zvazujem, ze ak mam ist niekde kde nemusim pozerat moc na ceny, tak jedine bulharsko a cierna hora...aj ked o tunise neviem nic
Odpovedať
ty to mas jednoduchsie ak si uz niekde bola, ze vies, co ocakavas, lenze ja vobec a ani neviem ako tu dovolenku planujeme stravit, ak staci more tak je dobre aj bulharsko, ale ak sa chces motat (co moj muz asi chce, tak by sa malo niekde dat aj ist) a ta cierna hora je cez aku cestovku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme nasli cez globtour-seneca, vyzera to tam fantasticky a ja teiz nemienim sediet pri mori cely cas, mne staci aj bazen :-D , je to hotel Alexandr na budvanskej riviere http://www.seneca.sk/katalog.php?hote...
Odpovedať
aj v Bulharsku sa da motat, boli sme pozriet stary nessebar, ten je krasny, da sa ist na bulharsky vecer, do aquaparku
Odpovedať
lakaj este na to holandsko ;-) inak akurat tu mam senecu tak mrknem, ci som si ju zahviezdickovala aj ja :-D
Odpovedať
nie nezakruzkovala, ale uz teraz ano :-D
Odpovedať
ake je tam more, asi skor studensie, nie? No nemyslim teraz, v lete...
Odpovedať
je to celkom dobre, vsak? Potes ma :-N
Odpovedať
ano nestudvala som podrobne, musim podat do poobedia report ale neskor prestudujem a zajtra dam vediet ;-) , len je to drahsie a to uz nebudu dva tyzdne :-| a sedem dni sa mi zda malo pre mna a moje vytesovanie
Odpovedať
no ale 7 dni s vodnymi havedami je na moje sily akurat dost :-D
Odpovedať
nemozem posudit neviem, myslis? =-)
Odpovedať
netusim, ale na bulharsko sa mi zdalo 11 dni dost... musim makat, lebo ma obesia...ozvem sa neskor
Odpovedať
oki som tu aj ja makam a akurat som sa ta chcela spytat, ci mas aj dnes taku pohodu 8-)
Odpovedať
Ahojte babenky,dlho som nebola na nete a ako pozeram tak uz niesom sama, co bude mat svadbu 07.07.07. v Sali. Lydia15, dufam, ze nechceme rovnaku hodinu?Ja by som chcela obrad na matrike. Len ma stve, ze ziadost mozes dat 3 mesiace pred terminom a toho sa obavam, ze nas bude viac a nerada by som aby sa mi usla 13h, to je velmi skoro. Neviete mi prosim vas poradit, nejakeho dobre fotografa? Kameramana, dj uz mam. vdaka.
Odpovedať
Ak pozerate dovolenku, tak na jednotlive hotely si mozte pozriet recenzie na tejto stranke http://www.recenzie-hotelov.sk/ su tam aj fotky. Neviem ci pomohlo, ale aspon nieco. My sme si boli rezervovat Tunis, oblast Mahdia (inak najkrajsie plaze s bielym pieskom, takzvany Karibik) a Hotel Tapsus.Tak uz len ratam dni, kedy bude leto :-D
Odpovedať
ahoj lauri zrejme aj my sa prave tam chystame ;-) a o tej stranke viem, najprv ale musim vybrat, ktore hotely preklikat, lebo takto by som sa zblazdnila :-D a vy kedy idete a cez aku cestovku?
Odpovedať
ja som si dnes bola nafasovat aj satur a koalu a tak mam o vecernu zabavu postarane :-D
Odpovedať
Ahojte, Lauri, o tejto stranke som vedela, len tam som nic nenasla... idem kuknut este ten tunis
Odpovedať
dobre rano hlasim prichod :-)
Odpovedať
Ahoj, tak co si vcera nasla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?