Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
o tom nepochybujem :-D ozi, kedy mas dnes cas? Zeby som skocila tak pre tie katalogy?
Odpovedať
no ked pridem home, este neviem kedy sa odtialto dostanem, v poslednej dobe to nezavisi od mna ]-( (aj vcera sme sa skolili, ked som mala dve hodiny po pracovnej) ti ich hodim na stanicu ak budem stihat, alebo chces vidiet nas bordelik :-p
Odpovedať
nemusis na stanicu, staci do roboty...ak ti to vyhovuje
Odpovedať
no to neviem, ci by som nasla radsej uz na vlacik a kedy ides?
Odpovedať
dens pojdem na ten 16.20, chystas sa do SA?
Odpovedať
hmm cez vikend ideme
Odpovedať
aha, jasne, zeby si nasla...vies kde je brit?
Odpovedať
eee, nemusis komplikovat :-) na stanici ta najdem, a nebudem bludit
Odpovedať
ved to mas na ceste na stanicu...oproti autobazaru hned je taka vysoka budova, dole je brit, ja ta pockam dole, je to hned za mostom
Odpovedať
dobre, moze byt ;-)
Odpovedať
jaaaj dnes sa mi tu strasne nechce byt ]-( sef chce do zajtra nemozne a ja neviem, kde zacat
Odpovedať
ked budes tu, tak ma len prezvon a zbehnem dole, na vratnici su stolicky tak si tam kludne hacaj :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale nam chumeli x-)
Odpovedať
krasa, vsak?
Odpovedať
mno len keby sa to hned netopilo :-|
Odpovedať
mozno to vydrzi, dufajme, a zajtra maju byt aj jazycky
Odpovedať
jazycky? to je co =-) pre mna za mna nech snezi ale nech sa to netopi, alebo nech nesnezi vobec!
Odpovedať
snehove jazyky :-D
Odpovedať
? :-. nemysli mi to, ale nevadi, idem nakrmit mozgove bunecky :-|
Odpovedať
ty mas mozgove bunky v zaludku? alebo cim sa ides krmit? ked fuka vietor a snezi sa tvoria take snehove kopky nahromadene....to su snehove jazyky
Odpovedať
jaaaj take, co som naposledy videla pred dvoma rokmi :-D vidis uz su bunky napapane, mali zdravu brokolicu
Odpovedať
a co testik? ako? ci uz nemas dovod si ho robit? kedy asi dovlecies tie katalogy?
Odpovedať
no skrucam sa tu na stolicke od krcov,tak myslim, ze ho netreba 8-) aj ked som si pred par dnami naozaj robila neviem, chem dnes zdrhnut velmi skoro, kedze mi je zle a zababusit sa do postielky, tak pocitam, ze asi okolo druhej (ak sa podari unik zo skoly tak aj skor)
Odpovedať
ak ti je zle, tak ti pojdem oproti a stretneme sa pri mekaci, hm? ja ze sa na nieco tak rehlis a az potom som kukla, ze z krcov, to mi je luto. A ten pred par dnami bol len / alebo //?
Odpovedať
/ jasna krasna jedna palica ;-) skoda penazi, ale aspon som mala dusu naporiadku uvidimme co bude, ale ved to je kusok a ked sa uz tu otravujem to odbehnutie mi neuskodi
Odpovedať
urcite, lebo vies ze zabiatko potrebuje teplucko a pokoj? :-D dobre, uz som prestala |-| :-D
Odpovedať
musis pockat a kedze oddnes som na lentilkach tak skoro sa zabiatko neprihlasi,a le nadskrtla som moznost pocatia na svadobke :-D
Odpovedať
no moj drahy bude mat presne ten tyzden skolu, takze asi musime hladat iny datum ;-(
Odpovedať
coze? a nemoze vynechat? skoda, ja ze uz ste si isty ... moj ma tiez prvy septembrovy nejaku konferenciu ale zrusim mu ju raz dva ak bude ten termin najvhodnejsi a basta ]-(
Odpovedať
to je take vzdy, aj na svabu mal byt este v skole, nepamatas? No ale spolieham na neho, uz ma akosi nebavi pozerat cestovky, lebo ma to trapi, ze aj ked obaja robime, tak proste nemame nato, aby sme si to dovolily :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?