Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no ako poznam muza, ten neobsedi a ja budem happy ak bude pocko a budem sa clapkat
Odpovedať
no ja uz mam spisany zoznam toho co chcem vidiet a budem rada ak polovicu veci postihame za 8 dni :-D a pocitala si s tym, ze si das spravit novy pas?
Odpovedať
=-) potrebujem novy pas :-. nepocitala
Odpovedať
aaaaale ved ja uz novy mam :-D som bola v holandsku, som ja ale trdlo nie je chorvatsko v unii?
Odpovedať
nie, este nie...a do NL si predsa nepotrebovala pas, alebo ano? ved ti su v EU
Odpovedať
ja mam este stary, a neviem ci si dam spravit novy, pockam co povedia v cestovke :-D
Odpovedať
tak zase si dnes popisem sama so sebou, to vsetky obedujete? hm?
Odpovedať
prepac, bola som papat a boli sme obehat cestovky tu v okoli, drahy ma laka na tunisko
Odpovedať
v poho, ale davaj bacha, ak ti povie, ze sa mas dat na blond, tak to znaci, ze ma nekale umysly predat ta tam :-D
Odpovedať
snad si sa nenasrdila? vsak?
Odpovedať
nieeeeeeeeeee nebojkaj behala som este s drahym po skole ;-) hihi takze ziadny blond ;-)
Odpovedať
alebo ak sa zacne prilis motat pri tavach, tak zober pas a utekaj :-D ale nie, vraj je pekne tunisko, myslim, ze aj tu na stranke ma svoju temu, skus ju prejst, a vravim, mne sa pacilo aj v bulharsku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uvidim vecer ked si sadnem opat nad cenniky :-) hlavne nech sa aspon niekde dostanem
Odpovedať
neboj sa, najdete nieco co bude vyhovovat vam obom ;-)
Odpovedať
nebojim uz nie po obede mu stupla cenova latka, co ma len potesilo :-D
Odpovedať
nadnes koncim papa
Odpovedať
wau, takze investujete, mozno z toho bude aj daky ostrov?
Odpovedať
csiki nekricim, uvidime, zatial nechava vyber dost na mne, co som rada (a asi vie, ze si sama nevyberiem a nakoniec to ostane na nom a bude podla jeho predstavy :-D ), uvidime
Odpovedať
Ahojte...kto ste kde? ja za chvilku vyrazam do prdele na vychod...fnuk, super pocko akurat na cestu cez celu republiku :-D
Odpovedať
ahoj, som tu ... tak ides pozriet vrany :-D dufam, ze nejdete nadlho a ani to pocko nemate super :-|
Odpovedať
:-D nie, vraciame sa zajtra, ale musime este doniest sefa do BA a potom sa dako odtralalakat spat do SA ]-(
Odpovedať
aha no aspon, ze tak, ze tam nebudete nadlho ;-) inak tie katalogy teda uz nepotrebujes, mozem vyhodit?
Odpovedať
este nevyhadzuj, ako si vo stvrtok, by sme pre ne skocila
Odpovedať
no mozes, ja len, ze ked ste uz rozhodnuty ;-) kedy zdrhate? myslela som, ze uz si odcestovala
Odpovedať
nie, teraz som sa dozvedela, ze nejdeme :-D
Odpovedať
haha sa mas, to je prijemne prekvapko, cooo :-D a preco? kvoli pocasiu?
Odpovedať
hej, sef cestoval v ramci BA asi 2 hodiny, tak povedal, ze sa nikam nejde :-D
Odpovedať
no a mozes byt rada teraz, tesis sa, ze dnes snezi :-D
Odpovedať
tesim, ale aj tak nas caka ta cesta tam, len sa to presuva na inokedy
Odpovedať
no ale dnes sa teda vratis k muzikovi vecer a to predsa stoji za to ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?