Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hej, chalovala som cestoviny so zeleninou a syrom a kecupom, mnamky... :-p
Odpovedať
z nejakeho dovodu mi nepridalo prispevok,a lebo je admin taky rychly! ]-( pisala som, ze v radiu hlasia vystavu uz od zajtra tak dlabem na ich odbornu verejnost a ideme s muzom zajtra! ]-(
Odpovedať
ale ved mozes ist s muzom ako doprovod odbornej verejnosti,nie? :-D
Odpovedať
nemozem zajtra pride servisaci zaucit nas na nove stroje, inak by som sla a kedze listky mame tak sa nebudem serkat a mas vlastne pravdu som odborna verejnost, ved je to aj vystava gastronomie :-D
Odpovedať
a tygrik sa stratil :-.
Odpovedať
tygrik sa nestratil, len som musela nieco urychlene dorobit a ledva som stihla vlak :-D :-p
Odpovedať
hihi, a ty sa dnes kde zasivas? hm?
Odpovedať
nasiel sa tyger :-D nezasivam,a le ked tu nikto nie je tak pracujem :-S
Odpovedať
dobre rano, kde ste kto? =-)
Odpovedať
Ja prave papam, a tak pozeram, ci nemam nahodou postu.
Odpovedať
ahoj a bru chut ;-) , tesis sa, ze je piatok x-) ja strasne
Odpovedať
Ja tiez, az moc. Sice si domov beriem daaku pracu, ale spravim to az bude nalada. Dnes ju nemam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
my hovor, dnes som z postele nechcela vyliezt ]-( ale budem tu uz len hodinku, huraaaaa ;-)
Odpovedať
Ja este 1,5 ale to uz nie je vela. Ale vecer idem cvicit, takze ked pridem domov cca. o 9-tej, lahnem do postele a spim.
Odpovedať
Ahojte, konecne som sa sem dostala aj ja, zabi, tak co, este nic?
Odpovedať
Kolko ti to meska? Zajtra cakam aj ja, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne. :-)
Odpovedať
ahoj csiki este nic, aj ked vcera to uz vyzeralo slubne, asi fakt pojdem cez drogerku a vyhodim za to prachy ]-( evi sa mas, ja tiez dufam, ze dnes budem mat taky volny den
Odpovedať
Tak ahojte, co sa udialo cez vikend? Zabi, aka bola vystava, kam pojdete?
Odpovedať
ahoj, no kde sa zasivas ]-(
Odpovedať
ja sa zasivam, ty kde trcis? :-D tak co //? kam pojdete na svadobku? vybrali ste si? som zvedava aka bola vystava
Odpovedať
vystava bola obrovska az som sa divila ale vzhladom na to, ze som tam prisla pred piatou tak sme to len preleteli a vyzbierali katalogy a dokonca som zistila, ze niektore velke cestovky mi aj chybaju :-( ) a dve palicky nic 8-) s tou svadobkou budem potrebovat pomoct :-| , grecko sa asi nekona vsetko by bolo moc drahe a chorvatsko som odmietala, ale asi sa pojde tam :-| vies nieco poradit, kde ste boli? a hlavne my mame skromny rozpocet
Odpovedať
no ten rozpocet poznam...hihi, ak chces ist letecky, tak teraz ma celkom slusne ceny Bulharsko (do 30.000) pre oboch, tam si budes zit ako kral, proste nemusis brat ohlad nato, co kolko stoji, lebo je tam vsetko lacne (toto je cena v hlavnej sezone) a my ideme asi do ciernej hory busom, to vyjde do 25000, ale vraj je tam najkrajsie more (nemyslim v porovnani s male divi- nato mat nebudeme) toto je cena pre klimatizovanu izbu a hotel s bazenom ale zaciatok juna
Odpovedať
no moj muz mi dal limit 15 na osobu a ja som si ho zvysila na 18 :-D , takze bulharsko som pozerala, ale neviem, ci tam nieco aj bude mimo toho hotela za niec stat, drahy ma strasne vola do toho chorvatska, ale ked ja neviem uz od piatka lezim v katalogoch a listujem a cim dalej tym viac som sklamana :-|
Odpovedať
nic si z toho nerob moj chcel ist tiez do chorvatska, ale som ho presvecila, ze ked ma vysolit za pivo okolo 100.- a pozerat, ze co si moze kupit alebo ci si da zmrzku a tak, tak sa to neoplati a kolega bol aj v chorvatsku aj v ciernej a vraj cierna je ovela krajsia.... takze u nas bola strasna dilema medzi tymito 3 nakoniec riskneme aj 20 hodinovu cestu busom...cierna je aj letecky ale to vychadza trocha vyse 33 tisic...no uvazujeme
Odpovedať
no tu ciernu som nasla v jednom katalogu, ale zdalo sa mi to drahe a milacik odmieta dlhe cesty busom, jedine do chorvatska, tak to mam o to tazsie a termin mate kedy? ja pozeram az druhy septembrovy, snad pocasie bude ok
Odpovedať
my sme vybrali odchod 8.6, tam prideme 9.6. akurat to vychadza na nase vyrocie, ze to tam oslavime :-D
Odpovedať
waw tak skoro idete, to je super ;-)
Odpovedať
no cenovo su to vyhodne a pocko je super...nemam rada moc styl hlava na hlave...takze preto, urcite by som uz nesla v hlavne sezone, aj september je super ;-)
Odpovedať
no mna by milacik ani nezobral v sezone :-D to by so mnou nevydrzal ani den 8-) neznasam vela ludi a potom som podrazdena, preto hladam aj nieco male a zasite, snad si do tyzdna vyberieme
Odpovedať
urcite ano, hlavne si rozmysli ci chces lenosit na plazi alebo aj nieco cuckat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?