Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahoj laura, ano ja som mala svadbu v Lukasovi a boli sme spokojni ;-) , jedlo bolo super, vyzdoba mna osobne prekvapila, mali stuhy na stred stola v roznych farbach a aj nejake dekoracne cacky ... najlepsie je ist tam a porozpravat sa s prevadzkarkou ;-)
Odpovedať
Ahojte, To si ma zab_ka prekvapila, ze maju nejaku vyzdobu. Z prevadzkarkou som hovorila, uz to mame aj zajednane,len mne tam trosku vadia tie stlpy.Vravela, ze tam tabulu robia do U, lenze ja chcem T,{budem mat len cca 35 ludi} tak to urobia asi na lavo ked vchadzas dnu{aspon ma daleko nebude musiet na rukach nosit} :-) Mam sa prist pozriet 13.1 tam bude svadba. Ja v Sali byvam len 4 roky, pristahovala som sa sem z "dalekeho vychodu", preto som prosila o kontakty.
Odpovedať
laurti ak chces mozem ti hodit par fotiek odtial ;-)
Odpovedať
to by bolo super. Akurat som ti pisala do IP.
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... nejake fotecky, ako sme to mali my
Odpovedať
vyzera tto dobre a co bolo za tym paravanom?
Odpovedať
a napadla ma este jedna stranka, len neviem ci ju este mam v oblubenych w3 firmysala ... tam mas po skupinach rozdelene firmy a aj na domovskej stranke w3 sala ... su firmy my sme mali fotografa z inej dediny :-D (manzelovej), saty som mala z galanty, neviem si vynachvalit pristup mladej slecny, zakusky z tesedikova, nikdy viac, tortu, vizaz aj kvety ( 8-) ) po znamosti, hudbu vlastnu a to je vsetko, co ma napadlo
Odpovedať
mne ho spominala a ako tak pozeram vosli by za hlavny stol aj 6-ti. Dakujem, nevedela som si to predstavit ako to urobia.
Odpovedať
za paravanom boli schovane zvysne stoly a stolicky, kedze nas bolo malo :-) vas bude kolko?
Odpovedať
Saty aj ja pojdem pozerat do Mercedes{si ako sa to vola},bud v Galante alebo v Tesedikove ...uz som mala odtial spolocenske a bola som spokojna este aj sal mi pribalila zadarmo.
Odpovedať
Nas bude cca 35.
Odpovedať
ak mas otazky, len sa spytaj, vsetky ti rady pomozeme stara generacia je vydata, je cas na novu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vdaka. Idem k susedke, akurat mi zavonila, tak neskor. Zatial velmi pekne dakujem.Pa
Odpovedať
kukuk som tu :-D
Odpovedať
myslim, ze to tu bude lepsie a mozno sa pridaju aj aktualne salanky aspon na par slov :-D
Odpovedať
no ved budem rada ak sa rozsiria nase rady prave prisiel muzik tak padam na dnes!
Odpovedať
ale uz definitivne tu, lebo si zacinam pripadat ako schyzo
Odpovedať
dobre, na dnes musim padat...tak zajtra tu ;-)
Odpovedať
Prajem dobre ranko na MS :-)
Odpovedať
Ahoj zabi, ako je dnes, zase si nevedela spat?
Odpovedať
ahoj aaaale hej mam rada ked som skoro v praci aj ked ma to zabija, ale na druhej strane oficialne som tu od 6.20 :-D (cize hodina k dobru!) a vcera mi nebolo dobre, tak so v podstate prelezala prespala cely vecer a rano som bola cula :-)
Odpovedať
a co tak? //?
Odpovedať
eee nic sme nekupili, sla hned elektricka tak sme sa neflakali a moj muz evidentne nebol zvedavy a ja pockam 8-)
Odpovedať
tak cakaj, a mozno sa nedockas :-D
Odpovedať
:-D len aby ste nas nepredbehli vy dvaja! haha sa potom budem smiat ;-)
Odpovedať
ja nie :-o aj ked clovek nikdy nevie :-D a co robis, este vyhodnocujes?
Odpovedať
hej akurat sa hram s fixkami a rozmyslam, ze poviem sefovi nech mi kupi nove, lebo tieto dnes znicim :-D , citim sa ako dieta a co ty? aky mas dnik?
Odpovedať
aaaale ani nevrav, cakam na vyjadrenie objednavatela k praci co som poslala, este bude treba zapracovat pripomienky a potom tlacit a buduci tyzden sa tralalakat tam kde ani vrany nechodia :-o ale konecne som si pospala :-D
Odpovedať
a kam vrany nechodia? =-)
Odpovedať
na daleky vychod :-D pri Humenne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?