Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
budem musiet :) dakujem
Odpovedať
emkaa a uz si aj nervozna?
Odpovedať
zabka, sa pochval ako sa dari zabiatku ;-)
Odpovedať
:-D neviem
Odpovedať
ani nie, som nervozna len z tych veci, co sa prave v dany den maju stihnut... napr. dnes idem na skusku ucesu o 14tej, potom hned po saty o 16:30 a o 17tej mam byt uz u kozmeticky... je to moc natlacene.. musela som vyprazdnit chladnicku, lebo mama sem chce doniest nejake veci.. este dnes vecer pride krstna k nam, aj tam musim ist... proste je toho na jeden den prilis vela ... do vcera rana sme nemali sofera, lebo ten, s ktorym som sa dohodla, to na poslednu chvilu musel odriect.. mama mi pilila usi, co bude, vkuse mi vyvolavala, tym ma len znervoznovala... ale inak svadby ako takej sa este nebojim... asi to pride az v piatok vecer ... hlavne ma to stve, ze nebudem moct byt na viacerych miestach naraz, aby som si to vsetko mohla koordinovat ... :-D no ale mozno mi to bude uz v ten den jedno .... uvidime
Odpovedať
:-D s koordinaciou sa rozluc, nemas sancu, ja som to stihla tak na 60 % ale nie viac a dnes to lutujem, mala som sa na to vykaslat! |-|
Odpovedať
myslela som si, ze to tak bude :-) mam chaos aj v zasadacom poriadku... niektori ludi az zajtra daju vediet naisto, ci pridu... jeden par nam kazdy tyzden menil, ci pridu, alebo nie... raz nemohli, potom zrazu mohli, o dva tyzdne nemohli a takto dokolecka... este v piatok povedali, ze nepridu, v pondelok uz ze mozu... uz som sa na tom len smiala :-)
Odpovedať
emi, najprv si premysli na com ti zalezi a co nevyhnutne chces, zameraj sa na tie veci a malickosti si nechaj len tak ak ti vyjde cas
Odpovedať
napr. na vyzdobe mi vobec nezalezi teraz.. nechavam to na restiku.. dolezite je, aby sa mi ludia bavili, jedine na tom mi zalezi tak najviac.. a aby sa moj muz bavil, lebo s tym je to dost problematicke.. volaktory den sa skoro pohadal s mojou mamou na tancovani .. bolo mi to smiesne :-D uz mi schudol na 71 kg, ked sme boli skusat v pondelok oblek, vyzeral v nom strasne ... asi budeme vsetci radi, ked bude po svadbe
Odpovedať
ano presne ako pise csikike
Odpovedať
neboj emi, sobota ti preleti, ze si ani vsimnut nestihnes a ked si to zacnes uvedomovat, tak to potrva aj 3 mesiace,
Odpovedať
ja uz ani neviem, ze nejaka svadba u nas bola :-D ale akurat vcera sme dostali dalsi svadobny dar olejnicku od suseda :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Emka nam to sofer odriekol v sobotu okolo 12-tej a i 13-tej sme mali fotenie. Vsetko sa da!
Odpovedať
tak to bol dost odvazny, ten sofer.. ja by som ho asi zabila ]-(
Odpovedať
emi, neboj, vsetko dopadne dobre a co nie, nas tym sa casom len pousmejes x-)
Odpovedať
Nastastie ja som sa to dozvedela, az ked bol nahradny. Ale je to tak ako pisu baby - treba si urcit priority. My sme mali vcera male 1 mesacne vyrocie a pripade mi to, akokeby tomu uz bol aj rok. Vcera nam prave volali ze mame video a dvd, takze si to onedlho pripomenieme.
Odpovedať
kaprik, my budeme mat take male dvojrocne zajtra x-) sa tesim
Odpovedať
Tak GRATULUJEM! 8-)
Odpovedať
:-D som zvedava, ci nieco dostanem :-D idem ja varit, tak sa majte krasne kaprik, krasnu dovcu a s ostatnymi ak budu chciet pokecam zajtra ;-)
Odpovedať
dakujem vam za rady, musim teraz letiet, tak sa majte pekne... ahojte
Odpovedať
yabka, ja bz som aj pokecala zajtra, ale dnes po robote ideme na sluyobku :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj csikike, ako sa to tu rozbehlo :-) nestiham citat. Termin je zatail len neoficialny, ale mohlo by to tak byt. aspom dufam. a kde si kupila ten priesvitny papier? Vcera som bola v Auparku a vlastnorucne som si vymalovala a ozdobila sperkovnicu. Uplne super ucili sme sa s Lenkou servitkovu metodu ci ako sa to vola
Odpovedať
hmm, tak zajtra asi budem robit nieco ine :-S zeby sa ucit :-D
Odpovedať
ahojte, taaaak uz to ma za sebou i posledna oficialna nevesticka zo Sale, snad vsetko dopadlo dobre a coskoro sa ozve x-) Ucel splneny, vsetky zienky su uz pod cepcom a mozme sa hrat na snazive mladomanzelky :-D
Odpovedať
Ahoj, kde si? Zase v robote?
Odpovedať
ahoooj, nie necitala si MK :-( som v Sali
Odpovedať
co ty tu o tomto case? netcakala som, ze sa tu niekto motate, ja sa straaasne nudim a nic sa mi nechce, tak drazdim cesty internetu :-D
Odpovedať
aj ja sa nudim, co tak stretko?
Odpovedať
hmm, mam mastnu hlavku ale preco nie, chces skusit centrifugu :-D
Odpovedať
to radsej nie, bo dnes som normalne jedla a nemam chut opat to vidiet :-D , gratulujem k malej elle, uz ste ju aj videli?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?