Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
nie este je tu na par varoka, le to bude musiet stiihnut manzel, nakolko ja pojdem do roboty a na byte je jedna skrina plna a este krabice a tasky naokolo :-D
Odpovedať
a kde bude spavat? mam ale hlupe otazky, co?
Odpovedať
no ani nie aj ja sa to pytam ... je tam jedna postel, tak s abudeme musiet potlacit, kym nepride matrac :-) ... cize asi dost dlho :-| ak vydrzia baterky tak odfotim dnes, ked tam pojdem
Odpovedať
som zvedava ako to vyriesite...to mackanie na 1 posteli znie sice romanticky ale dost neprakticky...ja potrebujem mat priestor a aj drahy...aj to tak vyzera, ze spavame ako rozhadany manzelia ale spat tesne pri sebe nevieme...ale musime sa aspon dotykat toho druheho :-D
Odpovedať
hej ja viem,a le vydrzali sme tak 7 mesiacov u mna na intraku, tak sme snad zvyknuti
Odpovedať
na 1 posteli o sirke 80 cm? teda... :-o
Odpovedať
heeeej, vsak sme sa lubime
Odpovedať
No to je uz pekne, my sme cca po mesacnom takom spavani sili kupit roztahovaci gauc, ale ani na tom sa nespi dobre. :-)
Odpovedať
to hej, aj ja sa uz tesim na postielku, lebo roztahovaci gauc sice psoluzi, ale radsej by som spala na posteli, ale zatial sa tesim aj gaucu a hlavne, ze mame strechu nad hlavou (aj ked momentalne doslovne) :-D
Odpovedať
Ja tu nebudem do 13-tej, ale dajte mi vediet do IP co so stretkom! :-)
Odpovedať
Ahojte. Dnes som zmazala svoj svadobny a aj svoju fotku. Tak sa nehnevajte!
Odpovedať
kaprik, preco? co sa stalo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj csikike, ako sa mas davno som ta nevidela. Ako pokracuje rekonstrukcia bytu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dik za oznamko, sice trochu neskoro ale predsa :-D Kde si kupila nan material? A ako si spravila prvu stranu, tlacila si to doma ci u profesionala? Mozno zacnem uvazovat o vlastnom vytvore :-D :-D
Odpovedať
uz sem nikto nechodi?
Odpovedať
Vies emkaa, zabka nas tu drzala pohromade a odkedy sem nema pristp tak sme tu len malinko Prajem ti vsetko dobre k vasmu dnu D.
Odpovedať
Ahojte, sonen, tz uy mas datum...teda, to bola asi uspesna dovolenka :-D , tlacila som to ja na laserovke
Odpovedať
ahojte, ja sooom konecne aj tu, vcera som mala vela robotky, som musela preliezt vsetky svadobne albumy, ako som zameskala a ovela prisla :-D
Odpovedať
emkaa velmi som tu chcela ostat, kym ta vydame, nech sa necitis opustena,a le ked ma necakane blokli, s tym uz nic nenarobim :-S
Odpovedať
Este su v Sa?
Odpovedať
ahoj evi, este sme, dnes vecer sa vraciame
Odpovedať
Ahojte, aj ja som este teraz tu...neviem dokedy, este stale mam skapaty PC, tak som na nahradnom :-N
Odpovedať
ahojte, ja len nakukam teraz, upratujem, lebo potom by som to stihla az na buduci tyzden a to by som hadam ani neprezila :-)
Odpovedať
uz som zmazala aj svadobny album... |-|
Odpovedať
este by som sa chcela spytat, ze ked nebudem vediet najst kruspan, asi je uz neskoro z kvetinarstva kupit nejaku tu "burinu" na pierka, vsak?
Odpovedať
a preco ste mayali svadobne albumy?
Odpovedať
uz to tu zacina byt take...nedaj ziadne ine fotky okrem svadobnych a na nic nema byt okrem nevesty nikto...sa mi to nepaci emkaa, kruspan sa da natrhat, nemusis ho kupovat :-D
Odpovedať
csikike a kde? lebo som bola vcera pozerat pri notarskom urade, ten zivy plot by mal byt kruspan, ale je obstrihany.. potom mi este poradili pri ludovej skole umenia, ale tam som ho nevidela...
Odpovedať
emkaa naozaj zober bicykel a chodte pozriet pri vah, urcite najdete ;-)
Odpovedať
fu...v rodinnych domoch to maju bezne, skus sa prejst ulickou kde su rodinne domceky a tam najdes urcite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?