Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
evi, aj ty sa dockas :-D , uz coskoro, sice to nebude do roka a do dna ale bude zanedlaho...ak uz nie je na ceste :-D
Odpovedať
vestkyna privyrabas si tak? :-)
Odpovedať
zabka, este nie...obcas mi ta prekliata palica nefunguje...hlavne nie v cisla na loto :-D
Odpovedať
:-D no neboli to vase cisla vcer av spravach? ;-)
Odpovedať
csikike potom si na teba spomeniem.. :-)
Odpovedať
zabka,ja sa tam urcite pridam..
Odpovedať
A ja by som tu uz vobec nameala byt. Ale teda do 10-tej zostanem i ja.
Odpovedať
nie, to uz by som necakala tak na vyplatu, aby sme si mohli kupit farby, z dalsej postel, z dalsej pracku, z dalsej vysavac...oo a aj vianoce budu :-o :-D
Odpovedať
aaal ety sa len pred nami nechces priznat ]-( kaprik ;-) , este september a nevesty sala, su vydate a stastne :-) ja by som tu najradsej zostala, ale ked sa neda :-S evatu, t si nasa prva snazilka aj s emkou ;-)
Odpovedať
Tak zaloz temu a budeme klebetit na MK. Este mi vysvetli co to STM znamena.
Odpovedať
A zabka a uz si tam tu nasu temu dala? :-)
Odpovedať
csikike dostanes vianocny darcek od nas :-D vyber si, my vraj chceme svetla do izieb :-D (tak straaaasne romanticke pod stromcek), navrhla som, nech nam rodina kupi obedovu suprvu, pohare, pribor a take vecicky
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa este nesnazim, len tak akoze trochu :-D trochu som sa pozabudla pri citani pracovnych mailov a uz ste preskocili na dalsiu stranu.. hmm
Odpovedať
aky vianocny darcek? ha? Taniere mame kooooooooopec a este trocha viac, ale nemam tlcit na maso, este musim kupit :-D
Odpovedať
Je 10h,tak ja sa lucim.. :-) ahojte.
Odpovedať
Ahoj evi
Odpovedať
ahoj evatu, tema bude poobede ;-) csikike, tak nekupuj dostanes ho aj s maslickou :-D
Odpovedať
hi, svokra sa uz ponukla, ze nam ho doda, ale vraj ho nesmiem pouzit na manzela... :-o , ja, ze na manzela mam klasiku (valok na cesto, ale plastovy, nech nezanechava trvale stopy)
Odpovedať
:-D ty si ale papula, ja by som s to neodvazila mojej povedat idem si skontrolovat manzela, o pol hodku som spat ... aby si si nemyslela, ze si tu sama ;-) ... ma tam byt vodar, tak idem pre istotu mrknut, co stvaraju
Odpovedať
este, ze nie postar...to by som sa ho bala nechat len tak vo dvojici :-D
Odpovedať
:-D kam n ato chodis! postara si necham pre seba 8-) mno merace mame odstranene juchuuu nebudu ohyzdit linku a zaberat mietso a vyrukovali na mna, ze teraz daju aj bateriu zdola a nebude zo steny, reku ako chcete
Odpovedať
aj ja budem mat bateriu zo spodu...sa mi to tak viac paci :-D cccccccccca, postar to nebude...bude to mala zabka
Odpovedať
emi, krasna kravata ;-)
Odpovedať
dakujem, csikike chceli sme len taku obycajnu jednoduchu, aj koselu ma len bielu hladku, tak som ju ani nefotila
Odpovedať
v jednoduchosti je krasa, no nie?
Odpovedať
dufam :-)
Odpovedať
no uz sem zde, som vyrajbala intrak, nech sa zajtra moe odovzdat, fuuuj to bolo spiny, ale okna odmietam drhnut ]-(
Odpovedať
Emi, ak sa to paci aj jemu aj tebe, tak je to ok, na nikoho netreba brat ohlad a nech uz hovoria co chu, hlavne nech to vyhovuje vam ;-)
Odpovedať
krasna kravata ;-) mne sa tiez nepaci francuzska
Odpovedať
teda, si sikula a uz mas vsetky veci na bytiku? v krabiaciach ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?