Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aka svadba? hm? aj by sme sa...ale bohuzial nam to financne urcite nevyjde...uz som spominala, ze sme znulovali konto a kolko veci treba este pokupit...aj tak budeme moct len po troche nakupovat, prave co bude najnutnejsie... :-S ale nechci vediet ako vam to prajem, aby ste si to uzili a oddychli si...
Odpovedať
no ja som to prave asi zamietla, drahy povedal, ze na to bude stat asi 5 litrov a to uz nieeeee, terab do ineho vrazit! asi nikam nepojdeme presne ako vy, treba ine :-(
Odpovedať
uz si asi zdrhla, pomaly aj ja zaspavam, ale musim pockat na tu pracku a kopia sa mi dalsie ponky.....boze............pockam do zajtra, mozno sa poparia same takze im necham otovrene sufliky aby sa tam mohli pekne naukladat :-D
Odpovedať
poparia same :-D , ja som este tu, ale uz s azberam, ocka klipkaju
Odpovedať
zabka, viem o com hovoris, je to hnusne, ze ked obaja robia a nemozu si dovolit 5000 polozku navyse, ze sa musi sledovat kazdy jeden vydavok...hm, ma to ser.e :-| ]-( :-(
Odpovedať
no ved prave ta dilema, ist neist, ale tod je manzelsky zivot :-) chceli sme sa vydat a uz je to tu no a 16.9 mame predsa emkuu ;-)
Odpovedať
zabka, bohuzial to nie je len v manzelkom zivote...aspon u nas :-( dufam, ze buducu stredu sa nam podari to stretko
Odpovedať
snad, ale manzel sa uz teraz rozculoval, ze som mu nepovedala, ze 16 chcem byt v sali, a o stretku sa bojim,ked je tak proti tejto stranke, ma zozerie aj s topankami, tak neviem :-S (bud pridem a budeme povadeni, alebo ostanem s nim pre pokoj v rodine) a ty preco po 20tej, co mas?
Odpovedať
manzela musim nasadit na autobus do roboty :-D , takze neprides? ja asi toho 16 nebudem moct...uz sme sa slubili ale pokusim sa
Odpovedať
kam ste sa slubili? =-) uvidime, musim ho nechat chvilu vychladnut, budem sekkat dobrotu cez vikend a uvidime najhorsie, ze ja s vami nebudem , bo v robote som cez vikend a potom az vo stvrtok, takze budete ma musiet informovat cez mobil
Odpovedať
jaaaaj kolko este budes prat, ja uz spinkam :-D
Odpovedať
no ved aj ja...tak ti prajem dobru nocku...ja sa este asi nacakam, skoda, ze to nejde urychlit :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
a nemas ten program, co s sam vypne? teda, ja sa do praciek nevyznam,a le v dnesnej dobe :-D aj same vyvesaju
Odpovedať
no jasne, presne taky cakam aj na to poparenie ponoziek...da sa dako instlaovat cez PC? Som to urychlila a posunula (vynechala) par krokov nech to netrva tak dlho
Odpovedať
:-D uz nam asi hrabe, ale co ty vies, ked uz je tak inteligentny vysavac, ze beha sam, tak pracka, to je uz len kusok :-)
Odpovedať
treba pustit dakeho chlapa k tym veciam a za chvilu to uz nebudu len tajne sny a bludy ale realita :-D
Odpovedať
no jasne, pohodlni chlapi ;-) ale ja sa stazovat nemozem, ten moj s casto chyti a sam ide prat, vraj pri tom relaxuje =-) a ja som rada a vdacne to povesiam (tesim sa na pracku x-) )
Odpovedať
moj vyhlasil, ze este mozno nalozi prat ale ze zehlit urcite nikdy nebude...no ale rads pomoha vyvesat (podava stipce alebo veci), ale snazim sa aby nemusel zehlit on...mipovedal, ze on si oblecie aj pokrkvane, ale ze je to moja vizitka, tak radsej zehlim :-D
Odpovedať
:-D to je ale vyhovorka! (skoda, ze ludia to naozaj tak vnimaju) csikike vzdavam to, idem do postielky ;-) bruuu nocku a chod skoro hajat
Odpovedať
hej, dobru aj tebe...uz to konci...pa zajtra kvakalka :-D (aj mala kvakalka)
Odpovedať
nedas pokoj, hryznem! 8-(
Odpovedať
dobre, tak dobru nocku zabka ;-)
Odpovedať
aaa ide nejaka komedia na joj, tak aspon pri tom zaspim, kym pride muzik
Odpovedať
hej? Tak idem mrknut co to je...my mame rozpozeranu SAW 2, ale slubila som, ze to bez manzela nedopozeram, chyba nam uz len 5 min. do konca...ja to vydrzim...vydrzim
Odpovedať
SAW? neviem, nepoznam, nemyslim :-) bude to nejaka blbost a pardon mam zapnutu joj, uz dokreslujem aj ja, len milacik opat posadil macku na postel ]-( , neviem, kedy sa k tomu dostal, ale ma tym vytaca, ja dam amcku nieekde do bytu a on ju vzdy hodi na gauc medzi postavicky alebo na postel, ale je tak zlaty, ze neviem,co bude robit, ked bude zabiatko na ceste :-D
Odpovedať
zabka, chces aby som ti vyvestila? hm? Male zabiatko bude skor ako sa nazdas, takze odkaz manzelovi nech vedla macky dokresli aj zabiatko :-D Sa mi zda, ze to v slovencine prekladali ako píla (SAW)
Odpovedať
aha tak to vobec nepoznam, uz mam dokreslene, macka ostala na posteli a ja tam trielim tiez, papa chod vesat a hajat!
Odpovedať
vyvesane, idem aj ja spat, dobru noc zabky
Odpovedať
dobre rano kvakalky
Odpovedať
ahojky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?