Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hej, ale nebuduce uz nebudem davat vyvolavat 300 fotiek :-D
Odpovedať
az tolko =-) ina pala to bude :-D , som zvedava, kolko to bude stat nas
Odpovedať
musim ist papa :-S
Odpovedať
no jo, je to pre obe strany a aj na rozdaj rodine co boli splocne foto robene...a este aj klasicky film tam je (ale len 1 36 zaberovy) tak to sa uz pri tom mnozstve strati :-o ja sa chystam vyrobit si album podla vasho...zatial ma to vsak len napadlo a zacinam zhanat vecicky
Odpovedať
U nas bude poriadna burka. Prave zostala tma, a ja len cakam co z toho bude. Normalne som si musela zazat svetlo.
Odpovedať
kaprik, nestras, ja som tu v BA a raz svieti slnko, raz prsi...tak len dufam, ze sa na stanicu dostanem skor
Odpovedať
U nas uz strasne leje. Ja len dufam, ze to do 20-30 minut preide.
Odpovedať
aj u nas to uz je, hrmi a je tma a ja tu 8-) , dali sme si pauzu, aby sme nezmokli, nech sa vyprsi a pokracujeme potom
Odpovedať
Ale liat uz prestalo,tak dufam, ze uz nezmoknem.
Odpovedať
kaprik mas tak uzasnu tu fotku v pase, nadhera a ako videt ten usmev na tvojej tavri x-)
Odpovedať
uz by sa patrilo aj mne zmenit, vsak? Ale nechce sa mi...zabka, ty nejdes dom? Co bude s tym stretkom?
Odpovedať
No neviem, nechcela som si dat nic z blizka, aby som nemala problem v praci.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ake stretko? csikike mne sa paci vasa ;-) kaprik tato je uzasna! a spozname ta len my ;-)
Odpovedať
fuuuj aj tu uz skaredo leje! este ze sme sa stihli vratit
Odpovedať
evka pisala, ze by sme mohli dat zajtra stretko...mne to vyhovuje, ale az po 20, kaprikovi to tiez vyhovuje (aspon vcera), takze co ty?
Odpovedať
ja urcite nie, ja mam poobednu
Odpovedať
:-(
Odpovedať
no co uz raz to vyhovuje setkym okrem mna, mam smolu :-|
Odpovedať
Ja este stale mozem.
Odpovedať
zabka a ty by si kedy mohla?
Odpovedať
tazko teraz povedat, mame roboty takze domov nechodim, ale napriklad buducu stredu a v septembri chcem ist aspon na tyzden dom
Odpovedať
Ja padam, potom sa vecer mrknem.
Odpovedať
a co buduci tyzden? Mne je ok pondelok, aj utorok, a co vy?
Odpovedať
V pondelok nemmozem. Idem do NZ na obnovu nechtikov.
Odpovedať
nastastie uz prestalo tak liat normalne som sa bala papa kaprik
Odpovedať
csikike a tebe buduca streda vyhovuje? Zabka a ty dojdes urcite buducu stredu domov?
Odpovedať
no v stredu mozme po 20 tej aj stvrtok
Odpovedať
Mne iba streda..
Odpovedať
evatu neviem, netusim, co bude treba robit a nerada slubujem, teraz ked som si nie na istom
Odpovedať
Tak by sme to teda mohli prelozit,co vy na to? Na buducu stredu u nas...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?