Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
http://www.ubytujsa.sk/servlets/page/...
Odpovedať
http://www.sunflowers.sk/wellness-hot...
Odpovedať
No uvidim, co z toho bude, lebo ma napadlo, ze o tyzden je 2.9 a my by sme mali ist aj gratulovat kamosom na sobas.. Asi to necham na draheho, aby rozhodol co uprednostnime. :-)
Odpovedať
No nieco take, ako tie kpele hladam. Pozerala som i Dudince.
Odpovedať
ten posledny link, su tam aj relaxacne vikendove pobyty, znie to super, ale rozhodnite sa podla uvazenia
Odpovedať
Kazddopadne ti dakujem!
Odpovedať
nemas zac...osobne som ani v jednom nebola, len co som na nete nasla.
Odpovedať
Ja uz na dnes koncim a vypinam cely net :-) idem si trosku uzivat slniecko ..majte sa pekne a zajtra sa zas "stretneme" :-) Inak ma napadlo,co robite v stredu vecer?
Odpovedať
ak by si chcela, skus pozriet aj v madarsku heviz, o tom som tiez pocula same chvali
Odpovedať
Ja mam zatial volno.
Odpovedať
v stredu mozem po 20 tej
Odpovedať
Drahy ide v stredu na futbal a potom von... Co tak stretko u nas? (ale est eho na to musim upozornit,aby potom nebol prekvapeny.. :-D )
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kupat sa sice neda,aj ked my sme sa vcera kupali,ale vecer je uz voda chladna..,ale da sa pekne sedie tna dvore,popijat,klebetit.. :-)
Odpovedať
No tak sa teda rozhodnite a napiste mi ip... :-) Ahojte..
Odpovedať
Ja asi mozem, ale zalezi aj od bab.
Odpovedať
csikikovci, mate pekne obkladacky v kuchyni :-)
Odpovedať
dakujeme :-D snad onedlho dam foto aj hotovej kuchyne :-D (optimista...nebude to tak skoro) ale manzel sa snazi ;-)
Odpovedať
ahooojte, vy ste tu =-) kto by vas cakal o tejto hodine
Odpovedať
ja som len nakukla medzi varenim a umyvanim riadu.. a pozeram, ake fotky by som vam na ukazku pridala z nasho bytu, ale nic som zaujimave nenasla
Odpovedať
no tak sa pochval emkaa!
Odpovedať
teraz som vam nafotila, o chvilu pridam
Odpovedať
jo snad tu este budem ;-)
Odpovedať
jeeeeej emkaa mate to krasne, najma ta kuchynska linka vyzera supis! a aj kupelna je pekna, ved v jednoduchosti je krasa
Odpovedať
už som pridala
Odpovedať
dakujem :-) len je trosku chladna ta kupelna na pohlad
Odpovedať
ja take rada x-)
Odpovedať
chcela som si pozriet vase, ale uz tam nemas ziadne fotky z bytu csikike uz odisla?
Odpovedať
nie nemam, aby tu niekomu nahodou nevadili asi hej, mozno vari alebo sa venuje usesnemu muzikovi x-)
Odpovedať
uz niekto nieco povedal na take fotky?
Odpovedať
pre dnesok sa lucim, pekny vecer
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?