Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
csikike tak budem drzat palceky ;-) no pojdeme asi urcite, minimalne bude drahy veci prenasat, vcera sme uz odniesli chladnicku a dnes by som rada aj velke krabice uz dala prec, chceme malovat izbu a ja musim este banky a podobne obehat z novym op
Odpovedať
ja by som tiez mala prehlasit stavebko...
Odpovedať
;-) jaaaaj tak u nas bol kruty vikend, z piatku na sobotu som mala pooobednu-rannu, takze som sa nevyspala a v nedelu uz mi bolo zle a je aj teraz, asi mam nejaky ten letny virus, alebo dosli baterky, vcera som cakala kedy odpadnem
Odpovedať
zabka , nestras, oddychuj, ale su to ine priznaky? hm?
Odpovedať
:-D csikike nie je z coho ;-) nie len mi ide rozhodit hlavu, som malatna a nevladna, teplota ziadna a najnovsie ma aj brucho boli, predpokladam nejaku chripanu alebo naozaj vycerpanie
Odpovedať
len aby :-D , vazne si radsej pospi, mna tak ukrutne bolela hlava v sobotu a musela som si smarit tabletku, ale nastastie mi pomohla
Odpovedať
no ja uz mam od domaceho lekara povinne naordinovane aspiriny, akurat som si spravila caj a dam si dalsi a pojdem het tak kym som tu, kto sa hce pochvalit? kam zmizol kaprik?
Odpovedať
skuska 2: Ahojte ešte raz :-)
Odpovedať
Kaprik sa zasil, pracuje. :-)
Odpovedať
ahoj emkaa, preco dva? som kukla neprehliadli sme ta v prispevkoch ;-)
Odpovedať
ahoj emi...nemam sa cim chvalit, len sa vytesujem tak sama pre seba
Odpovedať
a cim csikike? co ta tak tesi? kaprik slub mi prosim ze s fotkami pockas zajtra aj na mna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lebo na prvykrat mi to neodoslalo...
Odpovedať
aha a ako sa mas? co pripravy a co zenich ma oblek vybrany?
Odpovedať
ano, ale povedal, ze ten oblek vyzera, akoby ho mal Elton John, ale jeden den v nom teda vydrzi ... on je taky expert... podla neho je leskly, ale ja som na nom nic leskle nevidela.. boli sme si aj zakusky a torty objednat v Tesedikove... som zvedava, ake to bude, uz som pozerala vase torty v albumoch
Odpovedať
emka, nic si z toho nerob, mne sa minule nepdarilo prilepit kopirovany textovy subor asi 40 x :-D
Odpovedať
;-) csikike to preto lebo si pohodlna napist to este raz :-D emkaa taksom rada, ze o starost menej ;-)
Odpovedať
aj ja som rada.. a uz chcem mat po tooooom :-N
Odpovedať
inak a kolko hosti mate vy? si nepamatam
Odpovedať
stale sa to zvysuje, mam pocit, ze ma trafi ...minuly tyzden sa nam to zvysilo na 43 (ak pride este partner jednej sesternice), vcera este plus 2, lebo moj muzik si povedal, aby sme pozvali este dve kamosky, ale tie budu patrit do jeho "timu" :-D moja strana teda 31 (+1?), jeho 14
Odpovedať
pekne rovnomerne ;-) sa nestazuje? aaale nie, to mate este dobre pocty ;-)
Odpovedať
to vsetko je moja rodina, len jeden par mam z mojej strany, co su kamarati... moja mama ma 3 surodencov, vsetci maju aspon 2 deti, z otcovej strany dalsia sestra s 2 dcerami + partneri ... proste tak sa to nazbieralo, ze som ani necakala... zenichova rodina je mala, vacsina su z jeho strany kamarati ...
Odpovedať
ani neviem pisat, ked tak po sebe citam on sa nestazuje, vsak ked sa ani moc nestara, je mu jedno, kolko ludi bude :-) aj financne to mame uz tak pomiesane, ze ani neviem, kto plati co .. ale je to jedno, vsak su to uz vlastne spolocne peniaze
Odpovedať
super, ze mate aj kamaratov, ja teraz by som tak rada sla niekomu na svadbu, ale ked mi sme nikoho nemali, nemozem cakat, ze ma niekto zavola :-( , sestra ma do svadby daleko tak asi nist nebude dobrych par rokov
Odpovedať
Zab ka slubujem ze pockam. Aj tak si ich musim este zmensit a tak.
Odpovedať
:-D dakujem kaprik, budik bude na osmu, nerada by som bola az na konci gratulantov :-| a co teda spokojnucka? aky mate album?
Odpovedať
ja by som tiez radsej isla na svadbu niekoho ineho, ako na svoju vlastnu :-) u nas este je predpoklad, ze pojdeme jednemu kamaratovi a potom nejakym sesterniciam
Odpovedať
Spokojna. Pacia sa mitie fotky. Ani by som nepovedala ze to som ja.
Odpovedať
Kolko ste mali zaberov, kaprik?
Odpovedať
jeeej emi tak vy sa mate, ja som vcera mrkla do albumu zuziq a opat tam mala fotecku torticky niekomu na svadbu, take krasne torticky! a aj ja by som to chcela, urobit niekomu radost a teda aj sebe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?