Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
tak ako ich oslovujes?
Odpovedať
mam.. :-) aj ked obcas ma vie taaaak vytocit :-D :-D ,ale vravi,ze ved inak by to s nim bola nuda..
Odpovedať
ani mne s aoslovenie svokra a svokor nepaci..a ani tak o nich nikde nehovorim.Ja ich oslovujem mamka a tato a pred cudzimi vascinou poviem.. manzelovi rodicia alebo Imkovi rodicia/mamka,tato.. :-)
Odpovedať
evi, to hej, ale co by sme robili bez nich? :-D 8-)
Odpovedať
No zatiel su to len draheho rodicia - ja si musim na ine oslevenie zvyknut. Nie je to jednoduche po 10 rokoch zmenit.
Odpovedať
je pravda, ze tie nazvy su nic moc a ani ja ich nepouzivam, ale snazim sa vyhnut priamemu osloveniu...moja mama si s drahym tykaju a oslovuje ju menom a otcovi vyka zatial
Odpovedať
Snazim sa aj ja obchadzat oslovenie.
Odpovedať
csikike,bez nich by to bolo asi o nicom :-D Bol by klud,samota,....
Odpovedať
hej, asi idealne riesenie evi, tebe navrhli nech ich tak volas ci sama od seba?
Odpovedať
Tak v tomto s aangazovala jeho mamka :-) ,ze ved uz som v rodine a ze ich snad nebudem volat ujo a teta az kym nebude babo.. Ona navrhla,tato suhlasil... no a potom som to ja povedala mojim rodicom,ze keby im to neprekazalo,tak by to mohli aj oni navrhnut drahemu... nech je to na obe strany rovnake.. Zatial to funguje :-)
Odpovedať
aha, no tak to sa nemusim bat, myslim, ze mi to ani nenavrhnu
Odpovedať
A ako ich teda budes oslovovat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Musim koncit, ahojte a krasny vikend
Odpovedať
Aj ja koncim,ahojte..
Odpovedať
zase vsetky zdrhnete :-S ale majte krasny vikendik
Odpovedať
Ahojte babenky? Ako sa mate v novom pracovnom tyzdni?
Odpovedať
Ahoj pani kaprik, ako sa mas? Kde su fotky?
Odpovedať
Polovicka slohla CD, takze zajtra.
Odpovedať
to je krute :-S nas juz od zvedavosti aj rozthne :-D
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
ahoj evi, aky bol vik?
Odpovedať
ahojte, tak ja vsatvam kvoli fotkam a nic nebude ]-(
Odpovedať
zabka, vsak uz aj teba naclo, nie?
Odpovedať
Tak sa ospravedlnujem. Ale ja som schmatla album a on CD.
Odpovedať
kaprik, ste si mali vymenit, ty schmatnut cd a on album... :-D , zajtra musis vstat skor ako on :-D
Odpovedať
hmmm, no co uz, snad aj zajtra sa sem dostanem, dnes ma muz rannu takze do devitaej ma nikto nenahana a inak mam asi chripajznu, takze pojdem spat buvat
Odpovedať
a co spokojna? su nadherne?
Odpovedať
zabka, takze dnes nerobite? Moj ma dnes poslednu skusku, ale neveim ci to spravi, bo sa ucil len vcera :-D , aj to len asi 3 hodiny ]-( tak som zvedava ako dopadne
Odpovedať
Aj ja som sa uz tesila na fotky :-)
Odpovedať
csikike,vikend bolasi taky,ze vobec nie som odpocinuta :-) by som este par dni potrebovala,lebo dne ssa mi ani vstat nechcelo..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?