Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Asi hej. Povodne sme chceli ist o rok do egypta, ale uz uvazujeme, ze to bude nieco skromnejsie. Atreba setrit.
Odpovedať
na co si chcete usetrit? co si chcete kupit?
Odpovedať
Polovicka sniva o domceku, ale zatial su to len sny a ja neviem ci sa nam vlastne niekedy splnia.
Odpovedať
no mat taky domcek je krasne, ale dost vela to stoji...takze ziadna sranda, ale drzim palce aby vam to vyslo. Ja, ze uz setrite aby ste mali co najskor prcka ;-)
Odpovedať
Najprv treba domysliet nasu bytovu problematiku. Dohodnut sa ci naozaj ten dom, alebo nam staci pekny byt. Ja sa priklanam skor k bytu, ale drahy k domu. A je prevda, ze ked bude babo, setrit sa uz nebude dat.
Odpovedať
dnes uz neplati, ze je byvanie v dome je lacnejsie, skor naopak...sa svagrina furt stazuje kolko vrazili uz do domu a este kolko musia a to ked zacne vymenuvat naklady a potom nedoplatky...som rada, ze byvame v byte, jednoducho skonstatovane, na dom nemame, znie to kruto ale je to tak...mozno o par rokov
Odpovedať
Ja som vyrastla v panelaku a zijem, drahyv rodinnom, tak ten by bol radsej tam. Zatial mi to vyhovuje tak ako sme.
Odpovedať
to ti verim, ja by som bola radsej keby sme mali domcek, ale viem, ze by sme to nezvladli financne, tak si nerobim zbytocne iluzie. 8-) , som stastna, ze mame bytik a ze sme manzelia, zatial mi to staci
Odpovedať
No my este splacame auticko, takze sa nechceme viazat dalsou pozicko.
Odpovedať
hi, no my sa este len spamatavame, ze sme sa upisali na 25 rokov :-D ozaj a co, zmenil sa pristup svokry?
Odpovedať
Ona je mila, ale zatial sme spolu vela neboli.
Odpovedať
a ako zhodnotila svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte :-) este ste tu? Kaprik,ja hovorim o manzelovi este stale ako o drahom :-) a ved to je jedno.... :-)
Odpovedať
ahojte, trosku vas vyrusim, pisem si vydavky, mohli by ste mi povedat, kolko stoji pozicanie doplnkov v Angelike? alebo teda v Gabriela-Mercedes? diky
Odpovedať
evi, mas pravdu, aj tak su to nasi milacikovia, ci uz za slobodna alebo ako zenaty :-D
Odpovedať
Zavoj 300, stola 300, rukavicky 100, a tasitcka 50 - MOZNO
Odpovedať
Ahoj csikike :-) mas pravdu...aj manzel moze byt nadalej drahy .. :-D A kedy sa uz stretneme?
Odpovedať
emkaa, mna to vsetko spolu stalo 4000.- aj s doplnkami
Odpovedať
dakujem... ja chcem asi len zavoj, mozno este stolu... no uvidim, pre istotu budem ratat aj s rukavickami ..
Odpovedať
Mna vsetko spolu 4300.
Odpovedať
evi, a inac ako sa dari? Suseda poslucha?
Odpovedať
tak idem, este raz vdaka, pekny den
Odpovedať
Ja som mala stolu iba pri foteni,na obrad a hostinu som si ju uz nebrala,lebo sa mi stale smykala (bola zo satenu..)
Odpovedať
csikike :-) ty takto verejne o mojej susede :-D :-D :-D :-D Uz je dobre (aspn dufam..),som sa jej priamo spytala asi po mesiaci.. :-D ,ci ma nieco proti mne,lebo ze ma vtedy krasne ignorovala.. Povedal,ze bola podrazdena,unavena a mrzelo ju,ze nemala nic pripravene,ked sme ich prisli navstivit.Odvtedy sa sprava velmi pekne.. :-)
Odpovedať
super, takze poslucha...si ju dobre vycvicila :-D a co maly je este u vas?
Odpovedať
Myslim, ze svadba dopadla dobre a aj "svokra" aj "svokor" su spokojni.
Odpovedať
Nie..vcera sme ho zobrali domov,ale bolo fajn,ze tu bol. V utorok som uz bola trosku unavena,lebo som musela stihat pracu,domacnost,jeho a aj draheho :-) ,no a ten,ked videl,ze mam dost,tak po veceri siel pekne umyvat riady...ma strasne potesil.Aspon viem,ze to tak bude aj v buducnosti.. :-)
Odpovedať
kaprik,ale ty z nich asi velmi nadsena nie si...
Odpovedať
kaprik, uz nemusis davat uvodzovky, uz su svokra a svokor ;-) evi, sikovneho manzela mas ;-)
Odpovedať
Ja viem, ale mne sa to slovko tak nepaci, tak preto tie uvodovky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?