Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Myslim si ze hej. Nasim na 100% a svokrovcom na 99.
Odpovedať
takze aj svokra spokojna? csikike tak to hej, my so sestru sme si neni take blizke, nemozem teda posudit jaaaj baby mne s anic nechce!
Odpovedať
zabka, tak to sme 2, hlavne teraz musim najst riesenie koli parketam...ten vas je z BA?
Odpovedať
hej z ba, inak som sa pytala a ty si mi v sali hovorila o jednom a otec o inom, vyzviem? asi pojdem za drahym, nech sa neulievam, ale vcera ma tak bolelo cele prave rameno a o ruke ani nehovorim, dnes je to lepsie, tak snad to zvladnem vypucovat
Odpovedať
ak by si mi mohla zistit tak by ma to strasne potesilo... vidim, ze uz mas riadnu prax, tak ab sa budes nudit, tak mozes pokracovat aj u nas...nikomu sa do sparovania moc nechce :-D
Odpovedať
:-D vies co divim sa, keby ruka nebolela, tak sa mi t lubi :-D aj ked predvcerom som vydrhla obklad od cementu a kym zaschol opat bol smuhavy, neviem, co s tym :-(
Odpovedať
ahojte csikike, ja mam tiez kontakt na jedneho parketara, keby si chcela, poslem ti do IP
Odpovedať
emkaa a akosa vola? nech nezhanam toho isteho :-)
Odpovedať
jasne, sem s nim...
Odpovedať
a mozes aj mne pre istotu ak tento odskoci ;-)
Odpovedať
emkaa, ale nerobi len pokladanie laminatovych parkiet, vsak?
Odpovedať
prepacte, zistila som, ze ho tu nemam, takze az z domu myslim, ze sa vola priezviskom Laco, alebo tak nejak
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, tento nam parkety brusil lakovat sme si nedali
Odpovedať
a mozem sa opytat aku cenu ste mali?
Odpovedať
aj ked ma zabijes, ti nepoviem, lebo sa nepamatam... spytam sa muza :-) sprchuje sa prave, takze ked vylezie
Odpovedať
moc ti dakujem, budem velmi rada ak mi najdes to cislo
Odpovedať
vraj to bolo 40 Sk / m2 za to brusenie... bol znamy mojho svokra doma skusim najst to cislo a obom vam ho poslem
Odpovedať
mozno je to uz viac, ale urcite to bude menej, ako tych 210 ako pisala csikike
Odpovedať
super cena emi, urcite mi ho zozen ak sa bude dat, prosim
Odpovedať
Dobre rano! vcera som sa vam vytratila, ospravedlnujem sa, sla som za muzom
Odpovedať
zabka, za to sa nemusis ospravedlnovat ;-) uz stahujete?
Odpovedať
nie :-D ukecala som ho este na sest dni, juchuuuuuuu x-) ,a le uz sa tu motame medzi naskladanymi krabicami a dnes nam prinesu nabytok, takze mozno o hcvilu opat zdrhnem, sa tesim kaprik, ake su fotecky? pochval sa? pacia sa ti?
Odpovedať
juj, to mas dobre, a kde to date, ak idete brusit parkety?
Odpovedať
asi do kuchyne, to je najhorsie, ze zatial to ani rozbalit nemozeme :-( a co vy? ako pokracujete? a co ten parkekar? mas cislo, mne emkaa nic neposlala :-|
Odpovedať
este ani mne, vcera bol robit len drahy, som chcela vyuzit este, ze je bracho doma :-(
Odpovedať
ahojte, teraz som vam poslala to cislo.. dufam, ze je fakt spravne, dlho sme ho hladali ... kebyze nie, tak zavolam este svokrovi
Odpovedať
oki dakujeme emik a ahojky
Odpovedať
takze uz ani svokor nema jeho cislo, ale vieme, ze byva na Kukucinovej ulici v tom najdlhsom dome v prvom vchode od kotolne, na zvonceku ma meno Vargova
Odpovedať
dakujem aj ja. Zabka, to musis mat paradne velku kuchynu ked sa ti to tam vsetko zmesti
Odpovedať
jaaaj csikike to si myslis len ty! to pridu male krabicky, aspon dufam, hodin na chvilu obrazok bytu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?