Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ked budes doma v septembri, tak by sme mohli zorganizovat stretko, na ktore by som hadam uz aj dosla :-N
Odpovedať
aha, no jasne, moze to byt drahe, tak si daj pekne ruzicky a v tom pripade, je ta cena ok, podla mna rozpis ti poslem zajtra, ak nezabudnem, ak hej tak pripomen, akosi teraz dost zabudam a hej matematika ti ide :-D a co zenich, este ste mu nehladali oblek? ci sa mu nic nepaci?
Odpovedať
moj zenich si najprv povedal, ze on oblek nepotrebuje, staci mu ten, co doma ma ... skoro som odpadla :-) ... ale suhlasil s tym, ze si teda poziciame, lebo on ked kupi, aj tak nevynosi.. ale este sme neboli ani pozerat.. chystame sa v piatok... proste on je taky typ "nestaramsa"... mam sa ja... tak ho nahanam.. vsak ked jemu to tak vyhovuje, ja to vydrzim.. ale koselu som mu uz vykukla, aj kravatu v tom obchode za Tatra bankou, neviem, ako sa vola... tak len cakam, aky oblek si vyberie a pojdem mu to kupit.. chcela by som, aby mal tmavy oblek, bielu koselu a bielu kravatu.. povodne som myslela francuzsku kravatu, ale to nieee, ani nahodou si neda... takze klasika...
Odpovedať
mne osobne s afrancuzske nepacia a kravata sa vzdy zide v satniku, tak teda pekne vyberanie ;-) , my sme tiez boli v tom obchode dvakrat ale stale mali zatvorene ]-( , no co prerobili na nas a my usetrili na nich, takze ani neviem, co vsetko tam maju inak napises mi mailovu adresu? aby som vedela kam to poslat, nechce sa mi hladat
Odpovedať
emkaa@centrum.sk tuto teraz pouzivam, lebo neviem, dokedy je pracovna aktualna.. dakujem inak sem uz nechodim moc casto, len obcas nakuknem, ale toto je moje icq cislo 162874871 dakujem za pokec.. :-) a lucim sa, lebo som utahana... dobru noc
Odpovedať
oki papa bru noc a pridavam si ta do zoznamu, nezlakni sa ak sa ozvu dve nove nicky, oba su moje manzelsky a sukromny 8-)
Odpovedať
dobre rano, nikto dnes nepracuje? =-) alebo vsetky usilovne?
Odpovedať
Ahoj zabka,ja som tu.. :-)
Odpovedať
ahoj, ako sa mas?
Odpovedať
Dobre :-) nemozem sa stazovat.Prave je u nas na par dni bratov syncek,takze si uzivame :-) A ty ako? Ako s bytikom? Som citala,ze sa ti nechce stahovat..to kvoli baleniu alebo preco?
Odpovedať
neche sa mi, lebo mi je tu dobre a som pohodlna ist do ese prilis neutulneho bytu :-| a co snazenie, ako vam to ide?
Odpovedať
snazenie? :-) uzivame si a vsetko nechavame na nahodu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
jej, evi, tak to si bola vcera ty, ma poplietol ten chlapcek, nebola som si ista, ci si to ty ci nie
Odpovedať
ahoj csikike,kde si nas videla? A nebola s nami vtedy este jedna kocka?
Odpovedať
ahoj csikike, evi je dobre ze to snazenie neuhanate o sto sest
Odpovedať
no neuhaname,ale vzdy ked mam uz termin na ms,tak si na to spomenie,ze boze...a zase nic..
Odpovedať
evi, ano na stanici ste ju cakali. Zabka, ake su fotky? Vo stvrtok by uz mala byt kaprik, som zvedava ci ukaze fotky a co povie ako bolo
Odpovedať
uvidis, co ma byt, bude nam sa 13.8 narodilo maciatko, nasa buduca radost :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeej, zabka, to uz o par tyzdnov budete mat veselo :-D
Odpovedať
zabka,to maciatko budete mat v byte alebo len ked dojdete k rodicom?
Odpovedať
hej hej snad, ale vcera skoro zbalil taku malinku ciernu tulavu 8-) ten moj chlap je hrozny!
Odpovedať
csikike,ja som slepa...som ta nevidela. :-(
Odpovedať
maciatko bude bytove, nasa nahrada baba zatial, budeme trenovat vychovu :-D
Odpovedať
aj mi uz trenujeme :-D mam edvoch psikov a teraz s nami boli na chalupe a aj sa nam stratili cez noc,tak sme druhy den hladali... Tiez som drahemu vravela,ze kym budeme mat babo,tak uz budeme vytrenovani :-D :-D
Odpovedať
no vy uz aj na detoch cvicite :-D vy ste uz pripraveni
Odpovedať
zabka, robila som zratavanie blockov a zatial som na sume 231 000 ale zistila som ze mi koooooooopa blckov chyba :-o
Odpovedať
coze =-) az tak moc, ja to mam vsetko pekne v exceli (zatial nic nechyba) a mame v tom 30 litrov, plus teda vcerajsi nakup, ccca 45 inak posles mi pls fotecky zo soboty? bud na gmail, tam sa zmesti vela alebo na zab_ka@azet.sk ja ti poslem, co som vcera vytvorila ;-) inak a ako sa volala ta nevesta? som ju nevedela najst
Odpovedať
pockaj chvilku, idem pozriet, dnes ti tie foto urcite neposlem, bo tu nemam fotak ani kabel a dnes ideme odniest dvierka do H.S. k manzelovej babke kde ma dielnu a donesieme broskyne a mozem zavarat a dzemovat :-p
Odpovedať
uz viem anulienka
Odpovedať
aha oki, ved ja pockam o chvilu aj tak utekam na byt, sa milacikovi podarilo dlho buvat, tak ma nikam nehnal :-) ja musim dnes tiez pofotit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?