Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
csikike hej hej, inak by som ani nevstavala :-D kaprik, tak ako sa citis? v pohode, ci ani nie?
Odpovedať
Dnes unavena a zatial v pohode. Prave som pozerala predpoved pocasia, no musim dufat, ze bude pekne.
Odpovedať
a co hovori predpoved, kolko bude?
Odpovedať
25 stupnov a prehanky. Ale kazdu chvilu sa to meni, tak uvidime co povedia v piatok. Vcera sme skonstatovali,ze vecer je uz vonku dost chladno, tak nieco musime vymysliet pre gratulantov. Chceli sme ich usadit na terase, ale neviem. Este nam treba upresnit aj pocet hosti. Zatial nas je 93, ale z toho asi 10 nevieme ci pride.
Odpovedať
juuuj brrr to nie je dobre! hlavne nech neprsi no asi budete musiet aj gratulantov volat dnu, aby vam nepomrzli
Odpovedať
kaprik, nachystajte kludne na terasu ale dodajte aj zimne bundy a oteplovacky :-D , ale nie, snezit urcite nebude, neboj ;-)
Odpovedať
Len ci sa nam tam pomestia.
Odpovedať
To preto lebo vsetci nadaval, ze co ste sa zblaznili, svadbu v auguste ....
Odpovedať
neboj evi, bude dobre
Odpovedať
bambulky moje jas a lucim, idem bojovat zo zimou a dazdom! snad sa na obed ozvem, ale skor asi nie, tak zelam pekny dnicek!
Odpovedať
Ahoj zabka, nezabudni zdokumentovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá neviete my poradiť tie ktoré to už majú za sebou ako ste to mali so svadobnou tortou, krájali ste každému a nosili im alebo si chodili pre ne alebo ste si len vy odkrojili pre seba a kto chcel tak si odkojil? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj, dufam, ze u vas to nedopadne tak ako u nas...zabudli sme ju nakrajat :-D
Odpovedať
Ahoj,u nas to bolo tak,ze sme rozkrojili a hned si aj kazdy chodil pre nu,kto chcel.. a na stoliku vedla sme mali hned aj tanieriky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem evatu asi to spravíme tak neako. :-)
Odpovedať
caute nadherky, mam obednu pauzu, kto je tu? ci uz ste doma, som ani netusila, ze je tolko hodin :-.
Odpovedať
Ahoj zabka, ako sa dari? Ja som tu do 17 tej
Odpovedať
teda, kazdy len nakukne a potom zdrhne ]-(
Odpovedať
v15 my sme krajali, teda ja som krajala po tom prvom kuse a manzel pekne roznasal hostom ;-) csikike som tu, len zohrievam obed, mam strasu bolest v pravom zapasti ani pisat neviem, ale kupelka je vysparovana! :-D som na seba hrda!
Odpovedať
a kde su fotky? Hm?
Odpovedať
vo fotaku :-D , ale odfotila som, aj ked baterky pipali, vecer uvidim dnes chcu chlapi este sokle narobit, snad s ato stihne a potom uz len dlazku vysparovat a huraaa prva faza za nami!
Odpovedať
Super, tak sa vam dobre dari...ja som sa este stale nerozhodla ci si zoberiem aj na zajtra dovcu
Odpovedať
este ee? no tak si zober! aspon budes s muzikom a spolu budete travit cas na bytiku :-D
Odpovedať
to hej, sa konecne aj za denneho svetla uvidime :-D
Odpovedať
no tak co vahas! ;-)
Odpovedať
dobre, dobre, len potom mi zostane uz len 6 dni volna a este mi plati aj listok na zajtra
Odpovedať
to pockaj uz zajtra budes doma =-) ja ze az stvrtok, ale to mas jedno, tes sa z manzela!
Odpovedať
to hej tesim sa z neho. No jedna sa o to, ze si mozem vybrat bud streda a stvrtok alebo len stvrtok
Odpovedať
tak streda a stvrtok, rozhodnute :-D , pojdete spolu niekam a budete robit nieco zmysluplne ;-) co a kde necham na vas :-D ja by som v stvrtok chcela obehat obchody s linkami a rada by som vybrala nabytok, snad uz sa bude dat
Odpovedať
musim ist (chlapi cakaju na papu) csikike tak pekne rozhodovanie ;-) , vecer mozno hodim foto, uvidim, ci sa doplazim k pc :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?