Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
uz som aj zabudla...sa tesim na albumik, donesiem aj ja a aj cdcko, ak napalim dovtedy :-D
Odpovedať
Aj vcera, ma drahy posadil, ze mi musi nieco vazne povedat. Ja som uz bola nervozna, ze co sa stalo a nakoniec to bola taka blbost.
Odpovedať
kaprik nebojkaj, prideme zablahozelat! 8-)
Odpovedať
hej, hej, prideme :-D
Odpovedať
Vidim, ze uz sa o chlilku mozete stahovat zabka.
Odpovedať
ak nebude snezit x-)
Odpovedať
aj ja sa chcem stahovat :-(
Odpovedať
kaprik este eee, aj ked ocino nas presviedcal, ze uz mozme, ked sa wc namontuje csikike ved sa budete!
Odpovedať
zabka, no dufam, ze uz vianoce prezijeme tam, aj ked neviem ktore :-D
Odpovedať
Ja si mylsim, ze uz aj mikulasa. x-)
Odpovedať
ale co strasis! urcite! ja som savcera akurat zamyslala, co s izbou ako to ulozit a myslim, ze som prisla na to ako to vyriesit
Odpovedať
ako? To som zvedava, o rozmiesteni ani neuvazujem este :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
no lebo drahy tam chce mat tolko veci a nezmesti sa nam to tam, pretoze je izba rozdelena ozdobnou stenou a tak som nad tym dumala a ak chces ukazem asi vysledok, teda musi to este drahy uznat
Odpovedať
jasne som zvedava, vidim, ze si sa vazne zabyvala na konikovi...teda, vazne sa mi zda, ze do vianoc budes tehulka :-D
Odpovedať
nebudem, sme to prebrali s drahym a vysvetlil mi to jasne, neplatime socialku, nemam narok na matersku a ze z coho chcem zit ]-( , takze taaaak a ked nemozem kecat, musim aspon niekde inde a ty si tiez pridala spravny tip, nech si este uzijeme samoty! najma ked toto pominie a my budeme mat na seba aj cas si predstavte, ze tento rok sme este neboli na korculiach! :-(
Odpovedať
my tiez len asi 2x, ale chystali sme sa... mna to minule teiz chytilo asi 1 den a uz som aj draheho nahovorila a ked suhlasil, tak som si to ja rozmyslela
Odpovedať
jeeeeeeeeeej, ta copata teta je super :-D
Odpovedať
Ahojte :-) ja vas chcem len pozdravit..
Odpovedať
Ahoj evi, ako sa dari?
Odpovedať
Ahoj evka!
Odpovedať
Celkom dobre,dakujem.. :-) ,ale uz by zas mohlo byt krasne teplucko...
Odpovedať
:-D mne s atam lubi ta macka, tu este v inej verzii dal manzel, strasne sa tesi na maca a mne sa dnes dokonca snivalo o tom, ze mame maliunku ahoj evatu!
Odpovedať
aspon sa vam naplna bazenik :-D
Odpovedať
Som citala,ze vo velkom prerabate bytiky :-) ,som tu uz od rana,ale neprispievala som,lebo potom sa tu vzdy zabudnem a nic ine nerobim..
Odpovedať
:-D csikike,uz je naplneny..
Odpovedať
vy mate bazenik =-) , aj ja stem!
Odpovedať
zabka, a nie je akasi dlha? :-D evi, aj my tu travime asi prilis vela casu..vsak?
Odpovedať
csikike a co asi tak v praci budeme robit! snad nie pracovat!
Odpovedať
dlha...tam macka :-D
Odpovedať
zabka, si v praci? Ja som sa aj tesila, ze si konecne oddychnem po prepracovanom vikende :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?