Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
urcite casto, ale predstav si, ze my sme este zo svokrovcami neboli a to uz je pomaly mesiac po, dnes drahy akurat utekal po diplom na otocku, nech si konecne op dame spravit a podla mna sa toho kaprik vela nezmeni, tak sa nemusis bat akurat ja uz volam svokru alenka a mam novu babku a dedka, len si na to este zvyknut
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, ale tak to jej branit nebudem,a le vysedavanie u bas nehrozi..... co ma aj vnucata u druheho syna vidi ho iba na vianoce, narodeniny a meniny.. a tak to bude aj u nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kaprik, nic sa extra nezmeni, jedine vnuca urobi svoje.. aj nasa svokra to ma ku nam 15 min mhd :-x
Odpovedať
som nevedela, ze aj s druhym synom ma taky vztah, to co uz je za mamu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, to ma z nevestou skor taky vztah.. vies ako je to s chlapmi...... x-) :-x
Odpovedať
tak to hej, ja nastastie na tu moju krive slovo nemozem povedat
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, tak to ti zavidim... :-x
Odpovedať
pockaj, uvidime co bude ... ludia sa menia a hlavne, ked budu deti, juuuj toho sa bojim, zatial ma jedno vnuca a z toho su uplne paf, to budeme musiet asi casto jazdit do bn, aby si ho dosytosti uzili
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, ale ked po svadbe je to dobre tak je to ok.....a pokial u nich nebyvate tak sa to uz nema moc cim pokazit :-x x-) u nas sa to svadbou posralo.... ale aspon ukazala svoju pravu tvar a uz viem co od nej mozem ocakavat :-x |-|
Odpovedať
ahojte :-) len vas pozdravim.. k tejto teme sa vyjadrit neviem ;-)
Odpovedať
ahojki emi, co ty nemas svokru cakatelku? a co ako sa mas ty?
Odpovedať
Ahojte, vidim, ze svokrujete :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojki stratena! kde si sa tulala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj emkaa uz sa vam to krati do svadby x-) :-N csikike, pridaj sa :-D
Odpovedať
aaaaaale, ani nehovor, som davala dokopy fotky, konecne ideme vyvolat aby mali aj ostatni, nielen my :-D , dnes nam volali z baumaxu, ze konecne prisli aj zarubne, aj dvere, ze mozeme prist preto, sa vytesujeme, bo miesto 3 tyzdnov im to trvalo 7. A tema svokra...ja sa stazovat nemozem.
Odpovedať
Ja som mala - mam radu tiez tu svoju. Len som si nemyslela, ze to s nou bude take tazke ohladne svadby.
Odpovedať
nemam svokru cakatelku, iba "nevlastnu" a to sa nerata :-) ja sa mam tak trochu dobru, trochu o nicom, podla toho, na co si spomeniem.... hej, zuz, uz sa nam to krati, uz sa neviem dockat, kedy bude po :-D
Odpovedať
kaprik, nebojkaj, po svadbe sa to snad ustali, aj pre nich su to stresy csikike gratulujem!
Odpovedať
zabka, uz zbieras?
Odpovedať
:-D nikto nechce :-| , ale polepsim sa!
Odpovedať
ja tiez nemam vela, az 1, ale budem musiet donutit aby minali rychlejsie :-D
Odpovedať
kde je nova verzia bytu? hm? Ako stojite?
Odpovedať
a co kupelka hotova? cez vikend ste makali? my konecne oddychovali a aj dnes sa este flakam, bo zajtra opat zacnu manevre
Odpovedať
no, hotova ako hotova, este treba kusok dofugovat a potom uz len malovat a nahodit kabinku na sprchovy kut a namontovat vesiaciky atake drobnosti. Cely vikend sme makali, ale moc to nevidno...zase sme dali dole dalsiu omietku a v sobotu sme uz z toho boli taki zufali, ze sme rozmyslali, ze sme ho radsej ani nemali kupovat, ale v nedelu sme natiahli na 2 steny omietku, takze uz nam zostava len 1 obit a 3 natiahnut. To uz ani nevravim kolko vriec omietky zase poputovalo do kontajnerov
Odpovedať
no ja som rada, ze bol vikend a drahy pochopil vyznam sobota v posteli, len tak sme spali asi do jedenastej a potom lezali a oddychovali ja sa bojim toho fugovania, vcera som bola cistit spary a myslela som, ze sa zblazdnim, zacat by sme mali opat zajtra ak pride ocino, inak pojdeme nabytok nahanat kiezby vsak bolo po vsetkom! my cakame na murara a vodara, takze bez nich sa velmi nepohneme
Odpovedať
inak dame si stretko v sobotu? beres aj manzela? ten moj asi nepojde, mam pocit, ze robi, ale ja som si kvoli neveste zrusila svoju sluzbu x-)
Odpovedať
asi ano, ak sa mu bude chciet ist, este som sa ho nepytala...ak nebude robit...len sa musime posnazit zbierat. Ozaj povieme jej o tom, laebo to nechame na vlastne zistenie?
Odpovedať
Uz som dost nervozna aj bez toho, tak von s tym, co planujet! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8-(
Odpovedať
kaprik, nic, neboj, slubili sme, ze to nebude boliet :-D
Odpovedať
neviem, mozno uz tusi :-D dobre tak zoberiem albumik, nech sa teda aj on pokuka a donesiem konecne aj tu prisavku na auto, lebo odvtedy som v sali nebola a nemal to kto odniest
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?