Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Aha, tak ja som chcela vcera pridat foto a nebola si tu tak som ich nechala doma...ako pokracujete? Uz zbieram veci na prekvapenie, aj ty? Ahoj kaprik.
Odpovedať
juj nie |-| , som zabudla, akosi vela zabudam, ale uz na to myslim ;-) no pomaly mame dlazbu, pridam fotos a dnes ideme nakupit listy na sokliky, sadrokarton a suchacie dvere do kupelky kaprik neboj, ja len tak narychlo, nech nie su hladni, prazenicku s oblohou, len neviem, co vymysliet na obed
Odpovedať
Ja som tiez hladna! Mne kto spravi ranajky?
Odpovedať
zeby muzik :-) , zavolaj mu, ze si prosim ranajky do prace 8-)
Odpovedať
To iste. Ale to je hlavne, ze jemu som obed nabalila a sebe nie.
Odpovedať
zabka, tak nafot a ukaz nech mozeme pochvalit sikovnych majstrov ;-)
Odpovedať
tak ja padam bambulky, pekny dnik zelam, ak chce niekto pokecat, budem tu vecer asi do noci (csikike mozme vymenit fotos ;-) ), papa
Odpovedať
oki, vecer tu budem, ale az po 20 tej
Odpovedať
cawtw, tak som na obednajsej prestavke :-D , robim cestoviny pokeca niekto na chvilu?
Odpovedať
Ja. Som vystresovana z kameramana. Dnes tam mame ist a tak som mu volala, a on ze aby sme si doniesli fotky. To mi vravel prvy krat. Myslela som si, ze budeme potrebovat, ale nezaoberala som sa s tym a teraz to bude take narchlo.
Odpovedať
juuj =-) , le nebojkaj, tak mu ich donesies inokedy, je zdaleka? ak nie tak nie je problem potom odskocit, nebojkaj, ńadych vydych a bude dobre ;-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, mas foto? Ako sa dari? Kaprik, asi to chce skor, aby vam to mohol co najrychlejsie po svadbe vyrobit, neboj, dohodni sa s nim, ze mu ich zoberies inokedy aby ste mali dost casu vyberat tie najvhodnejsie
Odpovedať
Ja viem, ale tak mi to mohol povedat aj skor. Je len zo Sale, ale i tak.
Odpovedať
mam prosis foto? cerstve su este vo fotaku, ale mam nieco
Odpovedať
ze sa pytas, jasne, som zvedava :-)
Odpovedať
Ahojte. Evka,ale ak tam nahodou fotky z detstva nechcete,tak mu to povedzte.. A ak chcete a on vam to povedal len teraz,tak by mal pochopit,ze ich este nemas pripravene..
Odpovedať
Inak,co s tym opekanim pri Vahu? Este nie je ziadny termin?
Odpovedať
to je tiez pravda, aj my sa chystame spravit par snimkov na vahu, asi nahovorim brata nech nas pofoti, chceme take romanticke pri vahu, nic extra...len tak pre zabavu
Odpovedať
zabka, super, ide im to pekne rychlo ;-) , sikulaci
Odpovedať
a ja? :-( dnes som zdrhla robit jest, lebo uz mam presilenu ruku od citenia spar a to ma caka este cela kupelka! :-| ahoj evi, neviem, ja som navrhla 19.8, alebo 28.8
Odpovedať
hups, som nevedela, ze sa az tak aktivne zapajas, som myslela, ze to tvoj manzel a tvoj ocino robia...ale takto ti patri obrovske uznanie, ze stihas este aj varit
Odpovedať
jej, konecne to funguje :-)
Odpovedať
Heeeeeeeeeeej, ale aspon sme pracovali. ;-)
Odpovedať
myslis? Ja som upravovala fotky :-D
Odpovedať
Ja pracovala. Povedali mi, ze ked chcem od stvrtka dovolenku, tak este pred tym nieco spravim. tak som to nahrobo nahodila do pc a v pondelok budem pokracovat.
Odpovedať
ja sa snazim robit, ale vobec sa mi nechce, co som mala urobit, to som stihla v rekordom case a teraz sa trocha nudim a davam dokopy fotky...skusam sa retusovat, aby som vyzerala trocha ako clovek :-D
Odpovedať
Ale ved ty vyzeras ako clovek. :-)
Odpovedať
:-D , dnes si mala asi vtipne ranajky :-D
Odpovedať
Ak nic, ti prapada vtipne, tak s tebou suhlasim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?