Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Bolo to len par kvapiek.
Odpovedať
myslela som, uz sa neveim dockat kedy pridem domov a dam si fajnu sprchu... :-)
Odpovedať
Tu je tak prijemne, ale mozno preto lebo vedla ide klima. Dnes som ani vonku nebola, tak ani neviem ako je.
Odpovedať
o nic si neprisla, az na to, ze aspon vonku obcas fukne vietor, ale inac.... :-o
Odpovedať
Akurat mi niekto vravel, ze cez den otvorili novy kruhovy, tak sa tesim, ze sa konecne nebude vliect doprava. Bolo to hrozne!
Odpovedať
teda, to fakt konecne, bo cela GA bola mimo, velmi zle zosuladena ta cesta smerom na most...hnus...takze budes aj rychlejsie doma.
Odpovedať
No to teda dufam. Ale ako som pisla dnes mam na plane flakanie sa po meste a hladanie vhodneho darceka pre seba.
Odpovedať
to mas super, ja som sa pomylila, mozem ist az 15.42 blllleeeeeeeee
Odpovedať
Ja skor 15:40. :-)
Odpovedať
teda, provokujes, co... :-D
Odpovedať
heeeeeeeeeeeeeeeeeeej
Odpovedať
ved pockaj, vsetko ti vynahradime po obrade, aj so zabkou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dufam, ze na mna nic extra nechystate! :-p
Odpovedať
dufat mozes :-D
Odpovedať
mame na to este 12 dni :-D
Odpovedať
Nie, prosim neublizujte nam!
Odpovedať
neboj, nebude to boliet. ;-)
Odpovedať
No, ved uvidim, ale ked hej, tak si ma nezelajte! :-)
Odpovedať
nie, neboj nikomu neublizime, ved sme mierumilovne :-D
Odpovedať
Tak dobe, ak to nebude boliet tak som za.
Odpovedať
neboj, urcite ta nasklameme :-D , vsak, zabka?
Odpovedať
Vidis a my sme na tvoju svadbu ziadne prekvapko nevymisleli. Ale musis si to cenit, ze sme prisli za tebou az do Diakoviec.
Odpovedať
no jasne, ze si to cenim ;-) , ja som skor za prekvapka co robi ja nie co robia mne :-D
Odpovedať
A ja mam prekvapenia celkom rada. Ale to bude prekvapko, ze vas tam budem hladat a vy ani nepridete! :-|
Odpovedať
tak v tom dave, co tam bude...dufam, ze mate sobas ako posledny, bo este stihnu aj dalsie pary zosobasit a vam este budu gratulovat ;-) , hlavne ak tam bude taka netrpezliva nevesta ako bola po zabke
Odpovedať
Neviem, nam na urade povedali, ze neskorsi termin uz nie je a emkaa spominal ze ma o 17-tej.
Odpovedať
a vy mate kedy?
Odpovedať
16:30
Odpovedať
kvak dobry vecer, jasne csikike ze nieco spachame a kaprik ak mas rasda prekvapenia, tak to bude :-D inak kde su foto csikike cakam? 8-)
Odpovedať
ahojte, ano, kaprik ma pravdu, mame sobas o 17tej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?