Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
caute... tak pridavam sa do klubu, lebo mne je tiez zle, boli ma hlava a napina ma vkuse ...
Odpovedať
dooobre dakujem ;-) som chcela dnes krsnu prekvapit dobrou spravou na meniny 8-)
Odpovedať
Tak to je od tepla, lebo aj mne. Sice teraz uz tak nie, ale trvalo to od soboty.
Odpovedať
mna hlavka boli ale to z monitoru najskor
Odpovedať
zeby sme boli hromadne tehotne? :-D , dufam, ze nie (aspon ja este nechcem)
Odpovedať
Ja tiez dufam, ze nie. :-)
Odpovedať
:-D mne to urcite nehrozi :-D , ale vaaam co je zle kto vie .... inak ked ste tu, co na ten moj vcerajsi napad hovorite? opekacka pri vahu?
Odpovedať
ja by som chcela, ale pochybujem ... :-)
Odpovedať
zabka, s manzelom jednohlasne, ano, len sa dohodnime kedy
Odpovedať
jeeeeej supis! cez tyzden asi nie, tak vy povedzte ktorry vikend mozte, ja sa prisposobim
Odpovedať
lucim sa s vami, idem na dalsi pohovor... pekny den
Odpovedať
Tak drzime palce! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
emka drzim palceky! nech sa podari! aj ja sa luci, skoncila som a idem makat na byt, papa
Odpovedať
Tak ahoj aj tebe!
Odpovedať
zabka, ako si spravila taku podlhovastu fotoklaz, mne to ide stale len v sirku, nie na dlzku
Odpovedať
jezis, som blba, ved sa to da nastavit vo vzhled stranky...kokso, dnes mi to pali :-D (skor pripeka) :-D
Odpovedať
ahojky, toto je vytvor photofiltrov, a ako podklad som zvolila podlhovastu fotku, tu som zjemnila a na ne vkladala dalsie ale povodne som chcela robit novy B5po vyske a tak dalej .... ;-) aj teraz sa idem hrat, kym nepojdem hajat
Odpovedať
Ahojte.Tak som vcera drahemu povedala o planoch na Vahu a ak nam bude vyhovovat datum,tak on suhlasi,takze aj my by sme sa pridali :-)
Odpovedať
Ahojte! Zabka vidim, ze si si doplnila album.
Odpovedať
Kaprik, videla som ta dnes? Nebola som si ista, len tak spätne sa mi zdalo, ze by si to mohla byt. Pri lekarni pri kniznici.....
Odpovedať
ahojky, kaprik hej, rano kym som cakala ocina som sa trochu hrala
Odpovedať
ahoj zabka, tie fotky - také kombinované ako pohľadnice si si robila sama? sú veľmi pekné ;-)
Odpovedať
ahoj nika, hej sama, sice nebolo vela casu, ale zatial tieto, robim ich vo photofiltroch kuk trochu vyssie
Odpovedať
aha, nevšimla som si :-N
Odpovedať
;-) len som sa s tym musela chvilu potrapit, kym som prisla ako tak na jeho ovladanie
Odpovedať
ale výsledok stojí za to ;-)
Odpovedať
dik, to som sa este neprejavila naplno (si myslim 8-) , kedze kvalita vysledkov stupa)
Odpovedať
tak, tak. človek sa učí postupne ;-) . O chvíľu z Teba bude profesionálka. Ja som si takéto koláže robila v takom slabšom programe - Photofilter. Je to celkom dobré "bavítko" (ale aj zabijak času :-p )
Odpovedať
a to nie je to iste :-. , ja nie som na taketo veci, to skor manzel, ale zase hrat sa s nasimi fotkami, to je ine, robi mi to velku radost x-)
Odpovedať
aha, ta čo Ti ja viem :-p , či je to to isté. My sme ten program dostali zadarmo, v rámci balíčka Open Office a také veci sa s nim nedali robiť ako si urobila Ty. Ale možno som málo študovala ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?