Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Zabky, ale ved aj ty! ]-(
Odpovedať
zabka, neser tigra, si pekna a nehadaj sa ;-)
Odpovedať
:-D uz som ticho :-x odchadzam do robotky, tak zatial papa
Odpovedať
Ale o druhej si tu, vsak?
Odpovedať
tak priejmnu robotu, my sme prave po obede a zachvilu tiez padame na byt :-D
Odpovedať
Aj tebe.
Odpovedať
ooooozaj teraz mi skrsol napad v tomto teple, co tak opekacku mojasvadba aj s manzelikmi (manzelmi cakatelmi)? =-)
Odpovedať
NO, je to na uvazenie, ale s tou myslienkou sa viem hrat az po svadbe.
Odpovedať
to mi je jasne evi ;-) , mna to len tak napadlo, ze ist k vahu pokupat sa (teda ten kto tam vlezie :-D ) a taaaak ... len ja robim vsetky vikendy, tak musim vediet dopredu, ze cca kedy ak sa dohodneme
Odpovedať
Neviem, lebo aj augustovky by sa chceli stretnut, potom na par dni by sme chceli vypadnut, potom mame svadbu. Ale treba to navrhnut, ved aj v piatok vecer sa da.
Odpovedať
hej da, len sa musime dohodnut, ak chceme
Odpovedať
Tak pockame co ostatne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
oki ;-)
Odpovedať
Dnes idem do mesta a tak si asi opat dam zmrzku. No co uz!
Odpovedať
tak bru chut zelam! inak u nas konecne prsi, huraaaaa!
Odpovedať
No, u nas nie. Ale budem len dufat, ze to pride aj sem.
Odpovedať
je aspon o nieco lepsi vzduch, aj ked uz opat svieti slniecko :-| tak co ides dnes zhanat?
Odpovedať
Uvidim. Drobnosti. Najprv sa este raz popozeram co maju
Odpovedať
Tak zelam uspesny lov!
Odpovedať
Uvidime, ale priznam sa ani sa mi nechce.
Odpovedať
ahojte zase ... po stykrat sa hlasim :-)
Odpovedať
ahoj emi, ako sa mas ty?
Odpovedať
je mi teplo... ale inak fajn.. navarila som, trosku upratala a teraz cakam muza.. ako v praci?
Odpovedať
este si doma? :-. alebo uz si doma :-( pohoda, kedze prsalo je lepsi vzduch, nie je mi teplo a hram sa, dnes som kratko len do siestej, tak sa z toho tesim ;-)
Odpovedať
stale som doma, dnes som bola len rano na kozmetike a odvtedy sa tu varim ... studujem fotky a diskusie, ze co vlastne este potrebujem... teda z tych najhlavnejsich veci... mam saty, topanky, popolnocne saty,..... nemam kadernicku a uz ani predstavu o vlasoch... ale inak je vsetko ok zajtra idem na dva pohovory, prvy je uz vlastne druhe kolo a ten druhy poobede bude premiera :-D
Odpovedať
super tak gratulujem! budem drzat palceky ;-) a neboj, na nieco prides, ani ja som do poslednej chvile nevedela, co chcem na hlave a tak som kadernicke ukazala par foto a ona sa pokusila o nieco
Odpovedať
vopred dakujem .. :-) fotku bez zavoja nemas? kto ti vlastne robil vlasy?
Odpovedať
foto bez zavoja ee, ale mal to byt pokus o tento uces http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
a nepodarilo sa?
Odpovedať
vies, ze v sobotu uz asi aj hej, v piatok urcite nie, to som nebola ani ja ani ona spokojna ale v sobotu sa s tym hrala a predsa len na 3 pokus to vyslo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?