Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojky x-) randili sme v dvojke s kaprikom 8-)
Odpovedať
tak co nove, vsetci pracujete? emkaa si stichla, evky?
Odpovedať
Ja podstivo pracujem.
Odpovedať
ajoooj pracujuca ;-)
Odpovedať
Caaaaaaau. Mate krasne fotecky, doma som o nich basnila.
Odpovedať
kaprik, kedy mas cas? Priniesla by som ti tu stuhu a tie svietniky?
Odpovedať
zabka, manzel ma dnes zdzubal preco som mu nepovedala, ze uz tu mate fotky =-) , ich vychvaloval :-)
Odpovedať
No csikike, vlastne uz som obe zalezitosti vyriesila, ale dakujem. Doma som nasla taku tenku stuhu a svietniky budem mat od kamosky, ktora sa tiez ponukla. Ale dakujem ze na mna myslis. A v meste som aj dnes, lebo si idem zhanat malickosti k vyzdobe.
Odpovedať
heej, uz videl fotky csikike, dakujem, za sa vam pacia aj mne a co ma prekvapilo, tak aj otec sa vecer vyjadril, ze su dobre (a to je na neho obdivne vyjadrenie :-D ) najvacsia sranda bola, ze ked som prisla z mesta u nas uz bola zbehnuta rodina a album koloval, som netusila, ze sa tak rychlo zbehnu, ale vraj boli upovedomeni, ze pridu janacovi :-D
Odpovedať
pridala som novu fotecku ;-) 8-)
Odpovedať
ahojte.. ja len nakuknem a bezim dalej... balim oznamenia... kedy ste vy posielali oznamenia?
Odpovedať
Niektore nemamr dodnes rozoslane. Zlaty nadpis pro fotke. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
emi my sme ich davali a posielali dost neskoro, asi 2-3 tyzdne pred, je to ale na vas ;-)
Odpovedať
ja som chcela zacat na buduci tyzden, to je asi 6 tyzdnov pred, ale mama ma skrotila, ze staci mesiac pred... tu v nastrojoch sa pise tiez 6 tyzdnov.. len sa preto pytam, ze ako je to zvycajne.. pozerala som aj stranku cukrarne v Tesedikove, kaprik, aj vy budete mat odtial tortu a zakusky? zabka, preco si nebola spokojna s pristupom? aki boli?
Odpovedať
zabka, este ze ma tam moc nevidno, by som celu foto znehodnotila :-x
Odpovedať
a preco? ja ze ju chces, tak ak nie, ide prec teda ;-)
Odpovedať
Ahojte.Tak ja som tiez nestila to vase vcerajsie stretko,ale mala som toho vela.. :-(
Odpovedať
zabka,kam si dala novu fotku?
Odpovedať
zabka, to ze tam ja vyzeram priserne este neznamena ze ju nechem, prosim hod ju este na chvilu nech ju mozem okopcit, vy ste na nej uzasni
Odpovedať
oki, ja som ju dala len kvoli tebe, tak este na chvilu pre vas ;-)
Odpovedať
uz ju mam dakujem ;-)
Odpovedať
evatu?
Odpovedať
Zas som zmeskala? :-(
Odpovedať
nie nie, je tam ;-)
Odpovedať
Uz som pozrela.. :-)
Odpovedať
Zabka,nechapem,preco si sa bala,ze nebudes pekna na fotkach..
Odpovedať
Tak pridam sa k vam aj ja. My sme objednali zakusky z Tesedikova. Mame tam znamu a tak pristup bol fajn.
Odpovedať
:-D lebo si nemyslim, ze som pekna, preto a preto, ze smakeup a uces neboli o akych som snnivala :-x
Odpovedať
Tak tie fotky by ta uz mali presvedcit o tom,ze pekna si.. :-)
Odpovedať
:-D zeby :-D (ano aspon jeden den som bola pekna! ale aj moj drahy vyzeral na spapanie!)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?