Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ale mozno dame len 3 tmave miesto 4, napamatam sa kolko sme toho kupili :-D
Odpovedať
ah avidis, mna zase nenapadlo, ze vlastne podla tych obkladov, no uz mi je to jasnejsie :-D
Odpovedať
Ahojte,zabka mate velmi pekne fotky.. :-) Zajtra sa chystate von?
Odpovedať
ahij evatu, hej mam rande s kaprikom o 16tej, pridas sa? a ak budeme kvakat tak nas mozno stihne aj vyplavana csikike 8-)
Odpovedať
Rada by som sa pridala,ak vam to nebude vadit? A kde bude stretko? :-)
Odpovedať
preco by malo vadit, prave naopak, dlho sme sa nevideli, pojdeme na zmrzku ;-)
Odpovedať
Takze tam sa aj stretneme? Dobre,pridem..
Odpovedať
oki, budem sa tesit a donesies aj album :-x , som zvedavucka
Odpovedať
csikike inak ja seriozne rozmyslam, ze ak budeme mat svetlohnedu dlazbu, tak si dam hraskovozelenu kupelku! ale zaujala ma aj jedna kremovo bordova kombinacia z hornbachu ale k tomu sme nenasli vhodnu dlazbu (som nakazena svadbou :-D )
Odpovedať
nejak ste stichli :-.
Odpovedať
ahojte zabka, Peto Majernik je tvoj bratranec?
Odpovedať
lebo vidim na spolocnej foto Julku a na opacnej strane Ivana...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj emka tak aj ty ho poznas, teeeda hej je
Odpovedať
to je fakt sala taka mala, som si nemyslela :-D a odkial ich ty poznas?
Odpovedať
mame spolocnych znamych, chodili sme chvilu von do rovnakej partie
Odpovedať
si v robote?
Odpovedať
hej ale uz len chvilu, co ty? nepozeras tv, ide monk a ja som tu :-( , ale potom ide film, sa tesim
Odpovedať
zacala som pozerat, ale potom som mala prilezitost dostat sa k pc, tak som ju vyuzila :-)
Odpovedať
jaaaj, ja sa tu ozarujem uz od rana, priprvovala som fotky na vyvolanie a teraz v praci do toho cumim 8-( , si musim dat pauzu
Odpovedať
a dokedy robis? do 21:30?
Odpovedať
nie mala by som do desiatej, ale koncim tak papa bru noc a ak tu budes, o 20 min mrknem ;-)
Odpovedať
dobru noc aj tebe.. :-) ked ma niekto "nevyhodi", tak budem ;-)
Odpovedať
emi ozaj a ty sa zajtra pridas? mozes prist?
Odpovedať
tak uz si asi prec,ale dufam, ze zajtra si to precitas a pridas sa, teba som este nevidela nazivo :-D
Odpovedať
Ahojte! Tak dnes ta zmrzka u mna plati.
Odpovedať
ahojky, oki, ja ak nezaspim tiez
Odpovedať
kaprik, ja nebudem asi na stvrtu stihat, musim ist neskorsim vlakom kvoli vybavovackam, co tak o pol piatej? v sali sice budem na stvrtu, ale bez servitok ...
Odpovedať
Dobre. Tak aj ja pojdem pred tym domov. Aj tak som si zabudla doniest tie stuhy co mam.
Odpovedať
Ahojte, ake bolo stretko vcera?
Odpovedať
Ahojte, je mi luto, ze som nemohla prist, dufam, ze si to coskoro zopakujeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?