Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mozem ich potom dostat aj nezmensene? =-)
Odpovedať
jasne, pockam na brachu a napalim ti to na cd
Odpovedať
ak si si ich stiahla, tak ich vymazem, dobre?
Odpovedať
jasne, mozes uz ich mam ;-) , ta s fararom je supis, som rada, ze je aj to
Odpovedať
pozri ako sa pracuje na byte :-D
Odpovedať
zabka, tvoj bratranec je Ivan a ma brata Petra?
Odpovedať
heeeej to su oni fotograf a kameraman (teda naopak) :-D
Odpovedať
:-D je zlaty, fakt sympatak :-D
Odpovedať
tak uz viem o koho ide...
Odpovedať
ved pockaj, zanedlaho aj ty budes davat sem fotecky z krasne prerobeneho bytika. Uz mi koncia uhorky, idem robit menovku na zvoncek a potom padam nafotit co vymajstrovali s otcom. Mam aj stre foto z bytu niekde
Odpovedať
no naozaj, kzo by to povedal, ze je slovensko take male a vychod tak blizko 8-) inak prave som objavila stranku salskeho vipera!
Odpovedať
vy ste mali odkial kachlicky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano, nafotim ti ich?
Odpovedať
mozes, ked ho pojdes mrknut, teda pomahat
Odpovedať
jasne, za chvilku aj pojdem, ale asi fakt len mrknut, lebo s kachlickovanim mu moc nepomozem...nato tam ma otca
Odpovedať
:-D aj ja to tak budem riesit, asi budem tisko malovat izbu, kym sa oni budu hrt v kupelke
Odpovedať
tak sa tesim na foto, padam, dnes si tu dokedy?
Odpovedať
do desiatej a asi aj potom, chcem sa hrat s foteckami a budem cakat na muzika, ma nocnu tak teda pozdrav draheho!
Odpovedať
odovzadam, za chvilu som spat aj s foto
Odpovedať
pockam, nikam neutekam, ked tak len do sveta kupelni a obkladov :-D
Odpovedať
prave som sa vratila prezliect a utekam zmensit foto
Odpovedať
uz som to tam na chvilu hodila, tak skus pozriet
Odpovedať
idem
Odpovedať
videla som, take aj my asi chceme :-D , sme si vybrali tam asi to iste ;-) , len ja som vahala nad tou dlazbou inak je sikovny muzik, velmi dobre to vyzera ;-)
Odpovedať
inak mna ocino pres viedca, ze dlazka sa robi posledna :-x
Odpovedať
no my sme zacali asi preto dlazkou, lebo by sme nevedeli kolko od zemi maju ist obklady, ale dlazku robi 1 x, takze neviem ako to ma ist
Odpovedať
utekam sa prezliect a zajtra zase nafotim ako sme postupili.
Odpovedať
mozno sa este vecer stavim...ak najdes daku dobru inspiraciu tak sem s nou
Odpovedať
ved kazdy robi ako mu vyhovuje, a to robi sam len s ocinom, lebo mate toho dost porobene a pritom stihat este aj robotu ... a ako vysoko budete lamat farby? to sa ma pytal drahy a ja reku ako ocio spravi,a le vobec netusim, kde by som chcela
Odpovedať
robi vacsinu sam, cez vikendy mu pomaha otec a brat, lae toto skoro vsetko stihol cez dovolenku (a ja mu tam len dirigujem, hladam a podavam naradie), a co sa tyka vysky, tak asi 4 tmave na spodok, potom listela, 3 blede a ukoncovacia listela...ta pojde este aj okolo celeho zrkadla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?