Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Dohodli sme sa, ze 2. augusta. Pozerala som este raz vase fokty. Na ciernobielych vyzerate ako hlavni hrdinovia v mexickej telenovele. Ale to bolo myslene v dobrom!
Odpovedať
:-D dik a co ten zajtrajsok, moze byt teda na 16tu? zistila som, ze idem bez polovicky, tak aspon sa mozem tulat svetom :-D
Odpovedať
Hej! Stretneme sa na zmrzke? Ja mozno budem 5 min meskat, zalezi od sofera.
Odpovedať
Zabka, ale nie zajtra az v pondelok, nie?
Odpovedať
aha jasne, ja mam nedelu 8-) , je tu take ticho a to byva vzdy v nedelu, nikde nikto nechodi a v pohode ja si sadnem a budem cakat, ci sa niekto zjavi :-D
Odpovedať
No hej, pozerala som ze tu nie je vela prispevkov. Aj zajtra pracujes?
Odpovedať
heeeej aj zajtra a ja blba mam hned na to v pondelok rannu, takze budem asi vecer umierat na zmrzke :-D ozaj a ty nechodis s petom na ryby?
Odpovedať
No on tam chce byt celu noc a to ja nemusim. Boli sme poobede chvilku, ja som sa opalovala. Prave sa u nas dobre rozprsalo.
Odpovedať
coze on tam aj nocuje :-. a prsi? jeeeej aj u nas by som chcela dazd, dnes ako som sa obliekala do prace tak som sa spotila, ze som ani kratkorukavove tricko nemohla mat a musela som si dat ramienka, strasny hic kiezby to prislo k nam!
Odpovedať
Nasi boli o druhej v Nitre a prisli s tym, ze tam prsi. No a teraz to dorazilo sem. Tak mozes o dve hodinku ocakavat dazd. Ale uz to bolo treba, lebo to sa uz neda vydrzat. Na dnes sa uz ale lucim, mozno nakuknem aj zajtra. Na markize ma byt dobry film, tak idem pozerat. Prajem ti aby ti to rychlo ubehlo.
Odpovedať
jasne utekaj pozerat, papa a snad ten dazd dorazi ;-)
Odpovedať
Ahojte, je tu niektora?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky ja som prave prisla, este vegetite?
Odpovedať
Ahoj, ja prave zavaram a manzel robi na byte, ale akonahle dokoncim zavaranie pobezim pomoct mu. Zajtra asi nestihnem to stretko, lebo sa pojdeme clapkat, ak bude pekne
Odpovedať
ahoj, skoda, a mozes mi kupelku aspon vyfotit? u nas sa zacne asi uz v stredu a ja stale neviem,c o chcem :-.
Odpovedať
uz si si vybrala kachlicky? Neviem ci to manzel stihne dokoncit na zajtra, ale dnes ide davat podlahu tak som zvedava, pojdem tam aj s fotakom. Ak by sa nieco necakane prihoodilo, tak by som strasne rada isla na to stretko, skoda, ze nie je neskor
Odpovedať
no ved ja mozem aj neskor :-D , budem tam sediet tri hodiny a prejedat sa zmrzliny oki, ved uvidis, nie nemam vybrate v kazdom obchode nieco, ale nikde toto chcem! a uz mi to zacina byt jedno inak co dobre zavaras?
Odpovedať
rano od 3 do 5 marhule, od 9 do 11 marhulovy dzem a teraz este nakladacky, ale ked mi niekto povie, ze zavaranie mam uz alergiu. Popripade ti zavola, kde si ked sa vratime, aj manzel je zvedavi na fotky... ozaj mam aj ja nieco nafotene, mozem to dat potom sem? Ale teraz tu nemam kabel
Odpovedať
jasne mozes ich sem hodit ;-) , cakam este na fotky z bn a od tety co tam tak pekne blyskala :-D (ale dnes sme davali vyvolat cez internet, tak to bude pekne mastne =-) -ideme robit rodicovske albumy a tak a kam sa idete cvachtat? ja som sa akurat dnes pytala, ci ma niekam zoberie okupat, este sme neboli a dost my to chyba v tychto horucavach ... pokojne sa ozvite potom, mozno este s evkou budeme klabosit a pochvalim, sikovna gazdinka ;-) , pekne zavaraj, my sme toto stihli vsetko pred svadbou :-D , snad bude na chvilu pokoj, kym sa leco nepojde robit
Odpovedať
to hej, aspon som vyuzila, ze som nevedala v tomto teple spat, par daviek zavarania mam uz aj ja za sebou, len drahy dobiedzal, ze ci mu este spravim ked natrha...a hodil ocka ako steniatko, ne co som mala robit. Idem pre ten kabel.
Odpovedať
vy ste zlatunky par :-D vies, ze aj ja sa na to tesim, ked budem mat vlastnu vybavenu kuchynu a budem vyvarat, vypekat, zavarat, prosto fakt sa na to tesim!
Odpovedať
to ti verim, uz aj ja ledva cakam, kedy tam budeme, ale vzdy sa to posuva a posuva...je tam strasne vela roboty...
Odpovedať
no moj akurat rozmontovava linku a snazi, sa kazdy den je tam a po troche vyhadzuje, aj ked teta tam este ma veci ... sa ponahla
Odpovedať
ved pockaj, to je ta najkratsia cast...mam zmensene fotky idem nahadzovat sem
Odpovedať
ja viem :-| , momentalne hladam na nete pekne kupelne, ci ma nieco neinspiruje a inak kuchynu sme si vybrali na veci ekonom ... sice mastna,a le drahemu sa tak lubila, ze nech ma radost (len sme zistili, ze potom sa nehodi dlazba aku sme chceli :-D ) a tak znova zaciname ...
Odpovedať
to nic, aj my zistujeme, ze to nebude take ako sme si vysnivali, ale bude to nase a to je hlavne. Kedy ides na OP? Ci uz si bola?
Odpovedať
jeeeej csikike to je uzasne! mas pofotene, to co nikto iny! jeeej mi poskocilo srdiecko ale mrzi ma, ze svadobne auto nemam cele, fnuk ani branu a ako som sa snazila :-(
Odpovedať
zabka, mam aj trocha kostola, ale nie vela, to este idem zmensit a hodim sem
Odpovedať
nie nie, najprv ma musi lukas prihlasit na trvaly a tam sa dostane az zajtra, neuradovali :-S , v pondelok zoberiem diplom a pojdeme asi tento tyzden
Odpovedať
jasne, len pozor na uhorky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?