Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
nie nie druzicka nakratko ostrihana, uvidis na foto, teraz nemam nic pri sebe aby som dala do albumu a teba nebavia tieto pripravy? mna samotny den az tak nenadchol, neviem, asi som divna :-|
Odpovedať
Mala take vyrovnane vlasky?
Odpovedať
nie ona je prirodzene taka , len cerstvo vykosena v piatok, inak mala dlhe vlasky
Odpovedať
prave vola muzik, ze dnes vecer alebo zajtra mame fotky x-) :-D x-) , juuuj tesim sa a v pondelok teda bude svadobny album T&L x-)
Odpovedať
Tak sa tesim i ja.
Odpovedať
Ahojte, je tuniekto =-)
Odpovedať
Ahoj zabka, prave sme sa naobedovali a mame do 15 tej pauzu. Kde su fotky?
Odpovedať
:-D u dispecera na cd, akurat dnes o jednej som ich dostala, este je to horuci tovar ;-)
Odpovedať
ako pokracujete s bytom?
Odpovedať
celkom fajn, uz sa to veeeeeeeeeeeeelmi pomaly riskuje. A vy ako? Vybrala si si kachlicky?
Odpovedať
aaaale ani nehovor, vcera sme boli v inom baumaxe a tam by cosi uslo a aj v hornbachu by sa naslo, ale nie je to ono a kedze neni cas vymyslat, budeme sa musiet rozhodut pre nieco
Odpovedať
tu v SA maju celkom slusny vyber, pri stanici v tom viper a celkom fajn ceny, ale to asi nebude pre vas realne...ako to odtrepete do BA. A kedy uvidime fotecky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej ano boli sme tam, ak je to oproti cintorinu tak sa mi velmi pacila zelena kupelka hned pri dverach a aj tak tyrkysova, juuuuj to sa pacilo ale my musime mat dlazku vsade rovnaku (kuchyna, kupelka, chodba), nech zvacsime priestor a tak to vyzera na nejaku hnedu kupelku fotecky v pondelok asi az, musim sa prehrabat dvdeckom :-D (jaaaj som stastna, album je krasny
Odpovedať
Ahojte. To som rada, ze si spokojna.
Odpovedať
to ti verim. Nam tiez vysla z toho hneda kupelna. Konecne sme vcera pozreli aj my fotky co boli na dvdckach a zacinam na to spominat len v dobrom, uz ma nehneva ani ten starejsi. Manzel ti odkazuje, ze ak budete v SA a chcete vidiet hnedu kupenu tak mozete prist pozriet, do nedele by mali byt aj kachlicky...mala by byt pojazdna, okrem malovania
Odpovedať
Mozem 2 otazocky? Na aku pesnicku ste tancovali úvodny tanec. My vobec neviem, aku si mame vybrat. Csikike, kde zozeniem taku stuhu (alebo co to je) co ste mali na oznamku. Chcela by som take nieco na vinove etikety.
Odpovedať
ahoj kaprik ;-)
Odpovedať
kaprik, je to krepova stuha, z ktorej sa robia masle, my sme ju nastrihali a sulali :-o
Odpovedať
kaprik my sme mali Cohena Take this waltz (dlha, ale pomaly valcik), drahy mal aj klasicke valce prichystane ale tie boli rychle csikike urcite som zvedava a v pondelok som si dala rande s kaprikom :-D , tak by sme mohli dat to stretko a uz mozem aj ja doniest album svadobny 8-)
Odpovedať
Nevedela by si mi take zohnat na ukazku. Nevystalo vam nieco?
Odpovedať
Zabka a uz vies o kolkej v pondelok.
Odpovedať
mam z tej stuhy, kedy chcete to stretko v pondelok? Doniesla by som ti to tam.
Odpovedať
ako poviete, ja pojdem asi z prace, cize o pol stvrtej som doma
Odpovedať
Existuje aj kremova - bledo zlta farba?
Odpovedať
Ja somdoma od 16:10
Odpovedať
bledo zltu neviem, bordova je urcite, skusim pozriet co ma mama v zasobe :-D
Odpovedať
dobre, kocky, padame makat, ale vecer kuknem na com ste sa dohodli. Zabka, sa tesim na vas album.
Odpovedať
Ja len spekulujem, mozno ze mi to nepomoze, ale poprosim ta teda aby si mi to priniesla. Staci kusok.
Odpovedať
Mohli by sme hned po praci.
Odpovedať
mohli, ved csikike este dovolenkuje a snad sa pridaju aj ostatne a moze byt ako si vy pracujuci navrhnete, kedy vam to vyhovuje konecne sa mi vratilo cd a dvd, idem sa prehrabavat vo fotkach x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?