Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
nejde ani o strach, len to prekonavat, "hrat sa" na niekolko kol ... proste otrava
Odpovedať
To hej a chapem ta aj z tej strany, ze si chcela zostat na starom mieste koli materskej. Ja som tiez rozmyslala nad zmenou, ale teraz uz nie.
Odpovedať
este som premyslala, ze by som mohla robit doma pre niekoho, ale nemam ani potuchy, co by som mohla robit, takze tak..
Odpovedať
To by nebol zly napad, len fakt je otazka, ze co.
Odpovedať
keby som bola dobra uctovnicka ako evatu :-) ale nie som
Odpovedať
To hej ona pracuje doma.
Odpovedať
Mozno ze by si do toho casom prisla.
Odpovedať
ale na to asi clovek potrebuje, aby ho aj zaucili volakedy som uctovala, ale to je uz aj 8 rokov, nic si nepamatam
Odpovedať
Ja som sa uctovnictvo ucila v skole, aj na VS, ale kedze som ho nikdy nerobila tiez nemam k tomu odvahu. Hovori sa ze to nie je tazke.
Odpovedať
asi ked sa do toho dostanes, tak potom je to v pohode.. len treba sledovat zakony, zmeny a pod.
Odpovedať
Mozno ze by si sa mohla zamestnat v takej firme, kde maju aj hlavnu uctovnicku a ta by to prekontrolovala, pomohla ...
Odpovedať
uz som sa pytala brata, ci tam , kde on robi, nehladaju niekoho povedal, ze hej .. aj ked vravi, ze mi neradi ist tam pracovat :-) ale kedze on je tam na dobrom mieste, tak vraj aj to zavazi, ze som jeho sestra.. tak uvidime, co zisti
Odpovedať
Článok sa načítava...
no koncim tu dnes, tak pekny den, kaprik
Odpovedať
Mozes mi priblizit, ze kam a co? Som zvedava.
Odpovedať
Tak, uz asi len zajtra. Prajem pekny zvysok dna.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja sem často ani nepíšem, ale chcem sa opýtať či mi neviete poradiť kde je najlepšie si ísť spraviť líčenie rozmýšlala som ísť hore do andrea schopu neviete mi poradiť či sú dobrý? :-N
Odpovedať
Neviem, lebo mna bude licit kamoska z NZ, ale baby ty vacsinou spominaju picasso.
Odpovedať
ahojte, tak my sme uz v sali, boli sme si pre sobasny list x-)
Odpovedať
Ahoj, tekze uz to mas aj na papieri.
Odpovedať
hej hej :-D , mozme ist vybavovat dalej a co ty ako sa mas v tento uzasny teply den?
Odpovedať
Aspon mi pozistujes co budem potrebovat na novy OP, vodicky, pas ....
Odpovedať
oki jasne ;-) , teraz sme si vyzdvihli aj papiere na trvaly, ale musi ma prihlasit drahy, nakolko on je majitel bytu a potom sa vrhneme na op momentalne ideme hladat kachlicky, tak papa a krasny dnik ;-)
Odpovedať
Ahojte, my sa prave chystame pre vodicaky, neskutocne leti ten den, vobec nic nestihame a optimisticky tam budeme az koncom augusta, alebo prinajhorsom septembra :-o
Odpovedať
ahoj csikike nebojkaj! aj mne sa prave zakrutila hlava, kolko nas to bude stat ... linku sme si vybrali asi za 25 :-. a to sme ratali nejakyvh 15 a takto nejako to bude asi aj pokracovat
Odpovedať
dobre rano x-)
Odpovedať
Dobre ranko! Opat mas rannu?
Odpovedať
hej makam :-) , aj ty chodis nejako skoro, to kvoli tomu teplu?
Odpovedať
Nie, ja mam pracovnu dobu od 7:00 do 15:30
Odpovedať
aha a co stuhy, pacili sa ti?
Odpovedať
No su 3 odtiene. Teraz zalezi os toho, ake zozeniem servitky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?