Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
a navyse ty mas jednoduche saty, nemas dve latky na sebe tak neboj! inak teraz ma napadlo, ako som uz sedela na hostine, som zacala citit droty aj na drieku o ktorych som nevedela, ze su tam :-D
Odpovedať
ja vobec, mala som ich az na fotni a nastastie bolo vsetko ok a boli velmi prijemne
Odpovedať
Ozaj a usili ti do toho korzetu stuhu, alebo si tam mala snurku.
Odpovedať
nie nepytala som si ju, mala som kupenu taku uzku stuhu, ze tu tam navlecieme, ale nakolko to bolo pod zavojom, tk som si nechala ich snurku a v tom zhon, co som sa obliekala ...
Odpovedať
No kedze sa fotime v den sobasa, vyzera to tak, ze ja budem dost dlho vo svadobnch. O jednej mame fotenie a o 16:30 obrad.
Odpovedať
to je dobre, aspon ta poriadne vystroja, na mna otec nahukal, ako to, ze este nie som, druzicky sa hore viazali navzajom a ja som cakala, kto sa ma ujme a zasnuruje, ani som sa nevidela a uz sme leteli a v piatok to bolo podobne, meskali sme na fotenie, takze ma docesala, sup do siat, zistili sme, ze su zle, vyzliect, mamina zasila obliekli ma a islo sa, bojim sa velmi ako dopadne to fotenie ...
Odpovedať
a uz vies, kam sa pojdete fotit?
Odpovedať
No my len do parku pri kostole.
Odpovedať
tak to mate blizko, sa na vas tesim veeelmi x-) , vidis, musim si zrusit sluzbu sobotnu, som sa dnes zapisovala! este ze som si spomenula
Odpovedať
Teraz letim, neco som vykonala v praci, tak to musim riesti.
Odpovedať
uz som tu zase dakujem vam za povzbudenie :-)
Odpovedať
tak papa kaprik a vitaj emkaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
som dnes nekomunikativna... ]-(
Odpovedať
vidim, ale to nevadi, hlavne sa zbav tej depky, viem, ze sa mi to lahko hovori ... ale naozaj ak mozme pomoct povedz
Odpovedať
to ani nie je tak depka zo svadby, ako zo vsetkeho celkovo a dozvedela som sa, ze si mozem hladat novu pracu, co prave teraz neprislo velmi vhod, ale nejako bude
Odpovedať
coze :-. , teda a preco? nasli si inu?
Odpovedať
nie, ale nastali nejake organizacne zmeny uz pred par mesiacmi, mozno pred rokom a odvtedy to ide dost dolu vodou .. a teraz to vyzera tak, ze nema zmysel udrziavat firmu, ked nepodporuju zo zahranicia.. asi tak v skratke.. ale to nevadi, ono to nikdy nie je take strasne, ako sa na prvy pohlad zda, pracu si urcite najdem, len v tom je to blbe, ze uz som po svadbe planovala zostat tehotna a to bude nefer voci novemu zamestnavatelovi ... ak si nejakeho najdem :-)
Odpovedať
hej tak to nie ... a teda uz vies kam by si sla? inak to potesi pred svadbou ...
Odpovedať
este nie, iba dnes mi to sef povedal, ale uz som to tusila nejaky cas ..
Odpovedať
aha a chces ostat v blave?
Odpovedať
najradsej nie, ale asi inu moznost nebudem mat .. iba kvoli platu
Odpovedať
Vy kedy budete mat hotove fotky?
Odpovedať
hej hej, zase ale bolo by fajn, necestovat kazdy den ... snaaaad (uprimne dufam, ze sa v stvrtok ozve fotograf a pojdeme po ne, ako povedal, snad), ale dobre viem ako dlho mu to trva, tak sa este netesim, uvidi sa
Odpovedať
ale len sa tes.. vsak ked bude aj o den neskor, hlavne, ze budu ;-)
Odpovedať
hej hej, ja viem tak ja sa lucim, uz 7 min som tu nemala byt :-| , ideme pozriet veci do bytiku (umyvadla, vane a taaaak) ozvem sa v stvrtok ;-)
Odpovedať
tak dobre vyberte :-) pekny den
Odpovedať
Emka, je mi to fakt luto.
Odpovedať
este som tu ]-(
Odpovedať
kaprik, dakujem.. ale je to v pohodicke.. teraz sa desim uz len pohovorov, to som nikdy nemala rada :-) zabka, preco?
Odpovedať
aaale striedanie neprislo, sa jej pokazilo auto emkaaa si sikovna, neboj sa pohovorov, zvladnes to!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?