Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ale hlavne ze to mate za sebou.
Odpovedať
hej som rada a netrpezlivo cakam na fotky, neviem ci sa mam tesit, tak len cakam
Odpovedať
Ale urcite tesit sa. Ja asi tento tyzden objednam kytice. Hovoris, ze sa vam nimulo malo nealka. Ja stale neviem kolko toho. Budeme mat 0,7l flase a tak so rozmyslala pre 100 ludi: 197 x mineralka, 60x soda, tonik, pomaranc, kola, biele hrozno.
Odpovedať
no my sme sa dohodli na urcitom pocte, co bolo v chladnicke a ked sa minie mali dolozit dalsie, 24 ludi vypilo 5 mineraliek, 3 coly a 2 tonici (a to sme mali dost nacatych flias), teda spolu len 10 flias ... no pili dost vina a vzhladom na klimu neboli taky smadni, ale tazko povedat ... ja som napriklad ratala, ze sa zje malo zakuskov, ale az tak malo, to ma prekvapilo inak islo hlavne ovocie, hrozno a melon, toho sa pojedlo a ako som spominala, tych kompotov urcite vam zostane, neboj bude stacit!
Odpovedať
Ak zostane, tak to vieme vratit, len aby malo nebolo. Ovocie chcem aj ja. A do kolkej ste oslavovali?
Odpovedať
Boli sme do druhej, potom sme to zrusili ... zacali spievat :-D
Odpovedať
a kazdy mal toho dost, uz sme ani tancovat nevladali
Odpovedať
Dufam, ze u nas to bude o nieco dlhsie, ale asi to zavisi aj na pocte ludi.
Odpovedať
urcite ano, lebo vas bude viac u nas zabavu robila mala emka, ta pobehovala po parkete a potom moj krstny (zajko na duraclkach), ten tancoval cely cas a vsetci len obdivne pozerali ako skackal :-D prave mi drahy doniesol cd s fotkami, tak si idem pozriet a ak nepadne net, nieco ukazem ;-)
Odpovedať
Tak cakam....
Odpovedať
oki idem par hodit
Odpovedať
sa tesim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pekne! A ozaj, vyuzili ste hodiny z tanecnej.
Odpovedať
ahojte fiha zabka, aki ste boli pekni :-)
Odpovedať
hej hej, som nevedela, ze drahy chcel mat tri tance naraz, tak som ho ukecala a najprv bol valcik, neskor rumba a po polnoci sme ukazali aj cacu
Odpovedať
daakujem emkaa x-) tak ked ste videli, idem to dat prec, nch to je az v svadobnom ako ma byt
Odpovedať
len som nakukla, nechcem tu moc visiet, lebo mam potom len depresiu ... ze nic nestiham
Odpovedať
z coho depresiu? neblbni emi, to snad nie, vsak mas casu a casu! chces pout, ze u nas sa pierka robili dve hodiny pred svadbou? perniky sa balili noc pred svadbou a ze ja som sa obliekla za 5 min, ani som sa nestihla v zrkadle vidiet, ani navonat a uz sme utekali? a vela veci sa vobec nestihlo, ale vobec ma to netrapi, mozno len to, ze som si uvedomia, ze nemam foto svadobneho auta :-S a take bolo krasne! a tu ikebanu som nechcela rozobrat ... nemas mat preco depku, naozaj, nie vsetko zozenies, nie vsetko sa vydari ... a hlavne ak mozem pomoct, staci len povedat!
Odpovedať
Emka, neboj. Aj ja som mala davnejsie depku, ale casom sa mi vsetko vybavuje. V podstate este mas 2 mesiace a to je dost. Teraz hladam ten spravny uces na obrazku.
Odpovedať
Evi a vybrala si si uz nieco?
Odpovedať
N nieco sa mi paci, ale treba to skombinovat niecim inym a tak neviem. Nemas obrazky na polovypnute vlasy?
Odpovedať
hej hej mam obrazkov furu :-) idem mrknut polovypnute a hodim ich
Odpovedať
dakujem, ja viem ze ty si moja zachrana, ty mas proste vsetko.
Odpovedať
tak az tak moc ich nie je :-( , keby si chcela vycesane :-D , tych mam na dva albumy
Odpovedať
Neviem kedy pojdem na skusku. Urcita predstava tu uz je, ale neviem ako by sa mi to hodilo, tak hladam aj nieco ine. A co satocky si uz vratila?
Odpovedať
hej hej vcera, ledva sme to na dvanastu stihli, strasne zlata babenka, aj pernicek sme jej dali a chod radsej skor na skusku keby sa ti nieco nepozdavalo a hlavne si ich vyskusaj ked pojdes po ne! ja som to nespravila a v piatok boli stresy, totiz pri cisteni sa mi zrazila spodna latka a presvitalo to cez duhu a vyzeralo to hrozne (mozno aj na fotkach :-S ), mamina to zasila ale velmi nepomohlo
Odpovedať
Zabka , nestras. Aj tak mam pocit, ze tie moje boli dost znicene ked som ich naposledy videla. Ale menit nebudem. Este ani neviem kedy pojdem na skuske. Stacia tak 2 tyzdne pred svadbou?
Odpovedať
hej ja som bola dva, lenze moje nebolo treba upravovat, nebojkaj ;-) ja som si este aj na poslednej skuske skusla nove modely (to mi ona navrhla 8-) a boli krasne, ale moje boli uz vybrane, tsk som nechcela menit)
Odpovedať
Neviem. Pravdepodobne ma teda na buduci tyzden caka skuska siat. Uz som si aj latku na popolnocne zobrala ku krajcirke. v piatok idem na skusku, tak som zvedava.
Odpovedať
Vcera som si dala na seba moje svadobne topanky, ze ich rozchodim a tak som v nich vyse dve hodiny zehlila, ale trocha ma ku koncu tlacili. Musim trenovat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?