Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
to je nic, nebola si na tradicnych remeslach, za maly uplatok tam mal vsetky stanky s jednom ten isty majitel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
csikike ale to aspon prislo a odislo ale toto nam tam zoberie celu tu zelenu plochu ]-( rozmyslam ze napisem Baranovi a do jojky napr ]-(
Odpovedať
myslim, ze obycajny smtelnik bez uplatku si v tom meste ani neskrtne... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak ked som to zbadala v sobotu ako som sla na cintorin skoro som porodila..... :-| odvtedy mam zvyseny adrenalin...... :-S
Odpovedať
zuz, nic si z toho nerob, radsej chod najblizsie inou cestou. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
csikike, nasi byvaju na vlcanskej ;-) asi zacnem chodit kanalmi :-D a to ziaden protest koli tomu sa nekona? sakris ved to sa nemoze nechat len tak!!!! to ja rozhodne nedovolim :-D zahajim tam hladovku :-D
Odpovedať
ako tehotnej ti to pojde asi tazko...v Sa je dost tych paradoxov :-S
Odpovedať
Ahojte,tak vas tu citam a neviem si tam nejaku stavbu predstavit :-(
Odpovedať
ahoj evi, ani mne sa to tam nehodi...neviem si to tam predstavit
Odpovedať
a hlavne,ked to uplne schova tie budovy za tym...
Odpovedať
Profilova fotka
no baran ma odo mna uz postu ]-(
Odpovedať
si mu pisala aj o hladovke?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
csikike, to nepomoze jemu o hladovke to bude dobre do TN na jojke :-D tehula drzi hladovku :-D
Odpovedať
som zvedava ci ti odpise a co :-o
Odpovedať
evi, a ty si sa ako mala cez vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
inak kde su ostatne salanky? dovolenkuju? :-D
Odpovedať
zabka bude za 11 min. a ostatne neviem |-|
Odpovedať
Ahojte, tak ja som bola u zubara a do prace som prisla len o 12-tej. Ja som tiez pocula o tej stavbe len tolko, kolko csikike.
Odpovedať
Profilova fotka
za 11 min bude tu alebo dovolenkovat? :-D
Odpovedať
zuz11, za 7 min. bude tu, aj tak to nevydrzi nezavislacit :-D Ahoj kaprik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-D ahoj kaprik, ku komu chodis? ja som bola v piatok tiez u zubara vecer o 17.00 :-D a je jasne ze v tom case robi iba Kopacik :-D
Odpovedať
heeeej, zabka, kde si? Uz si mala 4 min. robit :-D
Odpovedať
csikike,ty ju teda nahanas... :-D
Odpovedať
csikike,mozme trosku popisat do ip o uveroch?
Odpovedať
jasne, pis
Odpovedať
Tak ja som mala termin, na 9-tu a dostala som sa dnu po 10-tej - takze Kopacik.
Odpovedať
Profilova fotka
kaprik, tak to je jasne ;-) ja chodim rada az v piatok tak neskor to berie presne ako hodinky :-D
Odpovedať
Ja vien, tiez som uz bola par krat aj tak. Len beriem ohlad aj na ostatnych pacientov, nemozem ist stale vecer len ja.
Odpovedať
tisko zavidim, moja zubarka pracuje len do 14 tej, aj to 4x do tyzdna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja na nikoho neberiem ohlad a stale chodim v piatok tak neskor kedze sme v BA len na preventivku musimse prist uz o druhej aby tam bola aj sestricka :-D inak moja mamina oblubuje chodit k nemu na siedmu rano to tiez necaka alebo na pol siedmu :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?