Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
AJ podla mna si daj uces kde mas polorozpustene vlasy, to sa ti hodi.
Odpovedať
kaprik, ty si ma naladila tym nech schovam baculatu tvar ;-)
Odpovedať
jaaj bambulky velmi krasne vam dakujem za podporu, velmi sa tesim, ked sa mozem o svadbe s niekym porozpravat, drahy mi sice aj dnes vykrical, ze net chcem len kvoli tejto stranke, ale akosi nevie pochopit, co mi to dava x-)
Odpovedať
Ale baculatu mam ja a nie ty. Ale ja to uz na dnes balim, v pondelok mam dovolenky, tak neviem ci tu budem.
Odpovedať
dobre kaprik krasny vikend, ani ja tu nie som v pondelo, budem u svokrovcov a v utorok som bez netu asi :-| , takze az o druhej z roboty sa ozvem
Odpovedať
zabka, este stale si na tom dobre, pamatas na moju depku, necely tyzden pred svadbou menit saty? hm? :-D
Odpovedať
ahoj kaprik a krasny vikend
Odpovedať
a snad bude aj prijemne pocasie na vylet 8-)
Odpovedať
zabka, vraj ani nie, ma byt cca 19 a v nedelu 20
Odpovedať
no ale ak neprsi tak je prijemne, nemam rada, ak sa clovek stazuje, ze je zima, pride leto a vsetci somru, ze je hic! tak nech je tak akurat na potuilky svetom inak mna napadlo, ze mi v stredu pojdeme asi sondovat ten brectan, priatelka mojho brachanca ma inspirovala, nech si vyzdobiom aj zabradlie, tak pojdeme omrknut, kde to rastie a kde je v lete najmenej ludi nech mozme kosit 8-)
Odpovedať
na vahu je toho neurekom, na strane kde je aj bazar (tam kde su aj rodinne domy), kde vyrubali kopec stomov...su tam take vybetonovane cesticky cez les, vsade kde pozries je brectan :-D
Odpovedať
super, to mam aj blizko, ked sa budem vecer zakradat :-D kedze vsetky koncite, sadnem si nad fotky a idem vazne rozmyslat, je najvyssi cas
Odpovedať
Článok sa načítava...
prajem ti uspesne tvorenie...a potom aj snorenie po brectane :-D
Odpovedať
to bude az v stredu, snad ak do toho nic nepride
Odpovedať
dobre, tak ja padam, krasny vikend vsetkym ;-)
Odpovedať
ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
ahoj ja som tu ako vzdy ;-)
Odpovedať
vsimla som si, lebo si pridavala fotky do albumu :-)
Odpovedať
;-) no vids, staci ma len ohlasit, som sa prave dohrala, protivnik sa vzdal, tak idem robit daco uzitocnejsie a co ty mas na plane?
Odpovedať
ja som dnes cely den nic nerobila okrem toho, ze som navarila.. a to som planovala, ze budem upratovat a zehlit... ale teraz vecer uz nic... cakam, ci pride kamoska k nam na vinko a ked nie, tak sa budem venovat muzikovi ... prave dopozeral futbal..
Odpovedať
no tak sup sup k nemu! vonku je chladno, treba sa pritulit
Odpovedať
inak fakt, ochladilo sa ... nie je tu teraz... vsak mame cas cely zivot :-) vcera nam dosli oznamka, tak sa tesim ... uz som dnes balila.. potajomky :-D
Odpovedať
supis aj odfotis? ja si nepamatam ake nakoniec mate, sa urcite tesis
Odpovedať
mozem... ale vlastne mam to v maily... je tam sice cez cele napis, ze "vzor", ale to nevadi... na chvilu dam do albumu.. moment
Odpovedať
je tam .. kukni
Odpovedať
dobre
Odpovedať
oki videla som, inak mas taku istu kyticku na auto ako my ;-)
Odpovedať
iba take jednoduche ... kde si ju kupovala? ja v tom "malokorunovom" obchode pri galanterii v meste
Odpovedať
hej presne, aj my sme chceli na auto, ale budem mat zive kvietky a teraz rozmyslam na co to minut
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?